Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość katia-84
Hej- uaktualniam tabelke :). Ja bylam w pt na wizycie wszystko ok, wyniki badan w normie. Badanie polowkowe dopiero poczatkiem pazdziernika:/..juz nie moge sie doczekac :) Mam pytanie,czy ktoras z Was pracuje 8 godz przed kompem i czy w zwiazku z tym zamierza skorzystac z prawa do 4 godz pracy (oczywiscie po poinformowaniu pracodawcy o ciazy ;) ?? Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........20........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie......17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa......18........07.02.09.... ...synek Szklana Głowa..27....mazowieck.......19.....07.02.09.....+6 córeczka malinova73......35......śląskie...........18......... 09.02.09.....+4.....? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......19.... .10.02.09.............+1 adulka............31.....podkarpackie......19......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......16......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. .18.......14. 02.09........+4 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....18.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa..........17. ...25.02.09.............+3? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa i ja dołączam się do życzeń, wszystkiego naj,ale przede wszystkim zdrowego, słodkiego i grzecznego dzidziusia. Tak spojrzałam w naszą tabelę i widzę, że niektóre z nas za chwilę bedą na półmetku ciąży.Jejku, jak ten czas leci! Ani się obejrzymy i będziemy rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w miniony weekend było nam dane ostatni raz poczuć takie ciepełko letnie, teraz u mnie pochmurno, zimno i wietrzno, muszę wyciągnąć jesienny płaszcz. Lubię jesień, może być nawet chłodna, ale błagam o kapkę słońca, chociaż mały promyk, bo taka pogoda wpędza w depresję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Witajcie dziewczyny. Myślę, że przyjmiecie mnie do swojego grona , termin porodu mam wyznaczony między 31 styczniem, a 4 lutym , jestem po USG prenatalnym , synek ( Piotruś ) rozwija się prawidłowo. Swojego wieku Wam nie podam , ale w tego co się zorientowałam, to chyba będę najstarsza. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz zimno sie robi neistety ale moze lepiej lubie czasami sobie polezec w lozku z goraca czekolada pod cieplym kocykiem obejrzec jakis film lub cos poczytac.no i lepiej bo nie bedziemy sie tak meczyc z brzuszkami jak w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagaguś witaj w naszym gronie. A swojego wieku nie trzeba się wstydzić. No ale nie nalegamy jak nie chcesz się przyznać. Najważniejsze,że Twój synek dobrze się rozwija. Przyszłą mamo może to dobrze,że nie będziemy przechodzić ciąży latem ale ja się tylko boję, że żadnej kurtki czy płaszcza sobie nie kupię na zimę. Bo się w nic nie zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagaguś! Witam w naszym gronie. Czy widziałaś moje dane w tabelce ????? Zwłaszcza wiek . Czy jesteśmy rówieśniczkami ????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dla odmiany dzisiaj piękna pogoda, wręcz gorąco :) Myślę również, że lepiej chodzić w ciąży w zimie, jesienią, bo upały męczą wszystkich, a co dopiero kobiety w zaawansowanej ciąży. W marcu kupiłam narciarską kurtkę, bo w tego Sylwestra chcialiśmy jechać w góry (ale z oczywistych względów nie pojedziemy), więc będę w niej chodzić.Mam nadzieję, ze nie okaże sie za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bardzo, że Piotruś ma się dobrze. Ja powinnam w tym tygodniu dowiedzieć się czy będziemy mieć dzidka czy dzidzię. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik nie martw jakas sie znajdzie napewno :) ja mam jedna taka czerwona z esprita gruba i ciepla kupilam extra na wyjazd do NY w styczniu ta co mam ja na zdjeciach mam nadzieje ze bedzie dobra bo normalnie mam plaszcz lub ktotkie kurtki i napewno sie nie dopne w nich.ale jak bedzie ta czerwona za mala to lekko sie zalamie bo kupowac taka olbrzymia i tylko na te kilka miesiecy to troszke bezsensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam te same obawy, robią w ogóle jakieś kurtki dla ciężarnych? właściwie w najgorsze mrozy będziemy łazić z naszymi brzucholami, więc nawet płaszcze odpadają a ja mam taki w miarę luźny, chociaż i tak pod koniec raczej bym w nim chodzić nie mogła, chyba, że bez zapinania. też wam wychodzą jakieś plamki albo krostki na twarzy, ja pozbędę się jednej wyskoczy druga, normalnie szok :-o zawsze miałam gładziusią twarz i nie znoszę jak coś mi wyskoczy, ale tutaj notorycznie, cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helka ja mam to samo.Niby to nie pryszcze, ale szpeci.Też nigdy nie miałam z tym problemu, atu taki klops.A mówią,że to dziewuszka urodę zabiera.Mój chłopak chyba przystojny będzie, bo ja czuję sie brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo, nigdy np. nie używałam żądnych mazideł, tylko sypki puder i trochę różu, ale to machnięcie raz pędzlem, żebym się nie świeciła i tyle a tu taka niespodzianka na starość ;) może trzeba o jakaś dietę zadbać, bo jak tak dalej pójdzie, to pod koniec ciąży będę jedną wielką plamką i krostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zauważyłam, żę niesamowicie mi włosy wypadają, muszę jakieś odżywki i inne wspomagacze używać, bo łysa będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazko zdradze Ci moją tajemnice pamięci doskonałej - jak czytam zaległości - mam otwart plik wordowy i odpisuje na bierząco hihi :P Katia - ciesze sie ze z maluszkiem wszystko dobrze :) Rosołku brzuszki musimy smarować - moze poszukaj innego specyfiku jeżeli ten Ci nie odpowiada? A i to nie tylko brzuszki - ja smaruję równiez piersi i uda. Helu u mnie też buro i ponura za oknem - idzie jesien... ale to dobrze - czas goni - raz dwa przyjdzie zima i będziemy tulić nasze maluszki w ramionach :) A co problemów ze skóra to wolę sie nie wypowaidac - dramat!!! Niby z tym walcze -ale pozostaje chyba tylko jedno - przeczekać, choć latwo nie jest bo problemów ze skórę nigdy niemiałam. Agagaguś witaj Igmik ja mam podobne zmartwienie co do garderoby :) Dziewczyny w robi sie wam celulit? Ja nigy nie miałam a teraz wychodzi na dupski i udach! Nie wiem co z tym robić, smaruję sie maziłem na rozstępy , ale na celulit nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jeszcze bardziej? przecież to tragedia, da radę jakoś je wzmocnić przed tym masowym wypadaniem, czy trzeba się w perukę zaopatrzyć? może skrzyp łykać, muszę skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlosy nie wypadaj a- w ciąży chyba nawet powinno sie zachamowac wypadanie, moze Ci jakiś witaminek brakuje - dzidzia wysysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i na rozstępy i na cellulit używam z avonu jakiś preparatów, są bezzapachowe i dobre, tzn. nie narzekam, może jakiś cudownych efektów nie ma, ale dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela a to jakas jedna tuba - czy smarujesz sie na zmianę? Bo ja na rozstepy smaruję rano i wieczorem mustelą na rozstepy i nie badzo jak tu wcisnąć dodatkowy preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się tym bardziej nie interesowałam, bo mi nigdy nie wypadały, ale dzisiaj myję sobie głowę, patrzę a tu garść włosów normalnie... koniecznie muszę coś z tym zrobić, bo i tak mam lichutkie te włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, właśnie o to chodzi, że to ze 3 tuby, jedna na rozstępu druga na cellulit na brzuchu, trzecia na udach i pupie, wtryniam wszystko ze wszystkim i na razie nie mam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z innej beczki. Po obejrzeniu Waszych fotek, zwłaszcza fotek Waszych brzuszków, przypomniałam sobie, że będąc w 1 ciąży mąż fotografował mnie co 2 lub 3 tyg. Ja stałam zawsze bokiem, tak aby było widać coraz to większy brzuszek. I tak do końca ciąży. Mam tych zdjęć 13 (i nie była to pechowa liczba). Te zdjęcia były robione zwykłym aparatem, musiałabym je zeskanować. Mam jednak duże opory, ba ja byłam tylko w samej bieliźnie. Ale proponuję WAM, abycie zrobiły sobie "Historię rosnącego brzuszka". Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też taką historię robię + zdjęcia z USG i z testem ciążowym i wynikiem bety na samym początku :) a później historia rozwoju mojego maleństwa... w sensie jak już będzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny, jak u was z zębami? macie wyleczone wszystkie czy jednak problemy? ja przed ciążą wyleczyłam wszystkie, ale zauważyłam, zę dziura mi wyszła teraz i to spora, aż uwierzyć w to nie mogłam, bo niedawno zakończyłam pełne leczenie i majątek wydałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potwierdzam, po porodzie włosy WYPADAJĄ. Miałam to po pierwszej ciąży. Stosowałam DERCOS dla kobiet. Trzeba to wcierać w skórę głowy. A po drugiej ciąży, to nie mogłam tego wypadania opanować. W ruch poszedł skrzyp z witamianami, no i znowu DERCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale nie chcę WAs straszyć, bo lekarze mnie uspokajali, że to stan naturalny i wróci wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×