Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Balbina - chodzę na usg do innego lekarza niż mój prowadzący ginek. I ostatnio byłam w 16tc żeby zobaczyć płeć i następne kazał mi zrobić połówkowe w 22tc dopiero. Wtedy byłam w takiej euforii, że nawet nie zapytałam dlaczego tak póżno. Ale dłuży mi się jak cholera więc biorę sprawy w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) zaczne od tego :szklana ty sie nie martw,ze maluszka przez trzy tygodnie nie widzialas... ja swoje malenstwo widzialam tylko dwa razy;)i tez sie troszke martwie i tez chcialabym je podgladac co chwile ale nie mam takiej mozliwosci, powiiem ci jeszcze tak:kiedy walcze o comiesieczna wizyte u mojej gin to i tak mam wrazenie jak juz tam jestem,ze mam mnie za debilke ,ze tak czesto przychodze...i bardzo zazdroszcze wszystkim Wam ,ktore co miesiac widujecie swoje malenstwa.. wazka! blagam nie chodz do pracy lez, idz tylko do lekaza...ja bym sie bala na maxa...ksiezniczko brzuchatko odpoczywaj:) zajzalam wczoraj na emalie i widzialam wasze fotki,byc moze wzuci edzis swojego brzuchala,bo jestem leniwa i nie chce mi si erobic skanow z usg...:) i poprosze buziaczki bo mam dzis urodzinki...starzeje sie:)) usmiechu i dobrego samopoczucia peace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka, mam 18 tydzień.Licze od ostatniego dnia miesiączki jak w PAM-ie i spadł mi jeden kg wiec teraz mam +4 Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie......17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa......18........07.02.09.... ...synek Szklana Głowa..27....mazowieck.......19.....07.02.09.....+6 córeczka malinova73......35......śląskie...........18......... 09.02.09.....+4.....? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......19.... .10.02.09.............+1 adulka............31.....podkarpackie......19......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. .18.......14. 02.09........+4 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, załatwiłam sobie ogromniasty fotel królowej.Jest wielgasny i bardzo milutki. Troszke mi dzis na spotkaniu adrenalinka skoczyla ale i poczułam coś co mozna nazwac ruchami Bublika.Mysle ze to to :)Czuje cos podobnego wieczorkami wiec mam nadzieje. do lekarza jutro i jak powie nie pracowac to nie bede pracowac. Basta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkalan Glowo, nie martw sie.Jak tylko to sprawi ze sie lepiej poczujesz to idz i sobie poogladaj dzidziulka.Uwazaj tylko czy to aby dobry specjalista bo czete badanka pod okiem partacza moga tylko zaszkodzic.Ja w ubiegłum miesiacu mialam cala sesje zdjeciowa :)co kilka dni usg.Powodem bylo plamienie ale teraz przyznam sie ze bardzo mi tego brak...Mam zdjecia w 3D.Pierwsze bylo zabawne.Dzidzia wyglada jak misiu, a teraz jest piekna.Jak tyko zeskanuje zdjecie to zobaczycie.Polecam i jestem pewna ze po wizycie bedziesz cwierkac jak skowronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam moje brzuszysko na emalie:)dzis zaczynam tydzien 17, i mam plus 3 kilo...gdyby ktos byl laskaw mnie dopisac przy okazji uaktualniania siebie bylabym bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i plec...no jestem jajkiem z niespodzianka:)nikt nic nie wie:)jak w czeskim filmie...dowiem sie dopiero w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć Obejrzałam wszystkie zdjęcia. Dzieciaczki śliczne a i brzuszek Hałaśliwej też niczego sobie. Wazka mam nadzieję, że dziś samopoczucie już lepiej. Powiem Wam, że ja też niezbyt dobrze zniosłam ten weekend. Cały czas było mi słabo, gorąco, niedobrze. Myślę, że to wina ciśnienia. Dzisiaj też nie jest najlepiej. Byle tylko do czwartku, bo później śmigam na urlop. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana głowo mam nadzieję, że Twoje hormony też troszeczkę opadły i nie jesteś nerwowa już tak bardzo:-) Dziewczynki ja też miałam takie brązowe plamienia ale mi się trochę kosmówka odklejała chyba (tzn. mówili mi ciagle też że mam krwiaka) i musiałam leżeć i odpoczywać. Ale to było w 7 tyg. A w 12 tyg, to lekarz na pogotowiu powiedział mi, że coś się wydarzyło ale on już nie widzi co. Jak to usłyszał mój lekarz prowadzący to go wyśmiał(tutaj też mi się pojawiły brązowe plamienia). Powiem Wam, że najważniesze, żeby to plamienie nie było krwiste, bo wtedy to jest bardzo groźne. Tak mi powiedział mój lekarz. I jak się coś takigo pojawi to od razu na pogotowie trza śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........20........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie......17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa......18........07.02.09.... ...synek Szklana Głowa..27....mazowieck.......19.....07.02.09.....+6 córeczka malinova73......35......śląskie...........18......... 09.02.09.....+4.....? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......19.... .10.02.09.............+1 adulka............31.....podkarpackie......19......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. .18.......14. 02.09........+4 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa..........17. ...25.02.09.............+3? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze: Sto lat dla Hałaśliwej!!! Dużo zdrówka i zdrowego dzidziusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie weekend byl taki sobie, w sobote bylo bardzo goraco a w niedziele pochmurno i zle sie czulam. Dzis juz jest dobrze... ja tez wczesniej niemialam mozliwosci ogladania malucha co miesiac na usg. Dopiero teraz jak zaczelam chodzic prywatnie do ginekologa to widze dzidzie... :) ale ostatnio bylam w 17 tyg to powiedzial mi ze na plec za wczesnie :( a tyle dziewczyn juz zna plec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki !! Halasliwa !! - sto lat z okazji urodzinnek, uśmiechu, radości, kopniaczków i buziaczków, spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego. Wazka !!- uważaj na siebie, praca nie zając nie ucieknie, idź do domu i odpoczywaj i baaardzo mocno trzymam kciuki, aby wszystko wróciło do normy. Zdjęcia są prześliczne, z wielką przyjemnością ja oglądałam. Macie bardzo ładne ujęcia swoich maluszków w brzuszku. No i ładne brzuszki !!!! ja też postaram się niedługo coś dołączyć. Pozdrawiam. Trzymajcie się cieplutko. U nas dzisiaj szaro, buro i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam!! halasliwa 100lat duzo szczescia i radosci z dzidziusia ,latwego i szybkiego!! porodu!! wazka najgrozniejsze jest krwawienie swieza krwia jak taka sie pojawi trzeba szybko leciec na pogotowie to jest rozpoczynajace sie poronienie brazowe moze miec duzzo przyczyn zluszczanie sie sluzowki macicy,nadrzerka,krwiaczek,odlejenie kosmowki itd czy ty nie bralas moze przed ciaza lub w ciazy nie wiedzac o tym aspiryne bo ona tez powoduje plamienia zaraz zobacze wasze foty jak bede miec nowe tzn jak maz mi zrobi to wkleje :) czy wy czujecie juz swoje dziecko?? ja jak leze czuje go dokladnie taka wieksza wypuklosc tez tak macie?? co do usg ja czekam do 18go i rozumiem was ze sie martwicie ale sprobujcie sie tak nie stresowac bo dzidzius stresuje sie z wami i mu szybciej serce bije niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nei martw sie powiem ci ze dziewczynke ciezej zobaczyc niz chlopczyka .wiec jak ejst dziewczynka oni nie mowia jak nie sa na 100% pewni .moja koelzanka w 13 czy 14 juz poznala plec bo bylo widac siusiaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w 17 tc będę miala usg
juz przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomaranczowego nicka raczej tak ale moze lekarz zrobic dopochwowe najpierw zeby zobaczyc czy wszystko w porzadku z szyjka macicy lozyskiem itd ale dzidziusia ogladac bedziesz pewnie przez powloki brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Alez mi sie zaległości nazbierało... nadrabiam, przepraszam, jeżeli któraś z koleżanek pominęłam. Hałaśliwa co do pragnenia to mnie sie ciagle chce piś- ale to ponoć dobrze ze sie sporo pije - tylko ze ja nie pije soków ani nic słodkiego - tylko woda mineralna niegazowana i do sniadania i kolacji herbatka owocowa - z kolorowych napojów to czasem łykne nestea - nic gazowanego nie pije - odzruciło mnie. Na samym poczatku cizy piłam 3 litry wody mineralnej dzinnie + jakas herbatka, mleko, teraz wypijam jedna butle wody (1,5 l), herbatki i mleko - powino sie pis min 2 litry - ponoć :) ja pije bo mi sie chce, dawniej by mi mineralka niegazowana nie przeszła przez gardło. Igmik ja uwielbiam szpinak robiony na patelni na masełku - musi byc ze smietanką i czosnkiem - a jak sie doda kurczka to sprawdza sie super do makarony pene :) brokuły zresztą tez lubię - i muszę teraz zaczac wiecej tefgo jeśc - ponoś jest tam żelazo :) Julka - ja jeszcze ruchów nie czuję, choć zdawało mi sie że czulam bulgotanie inne niż żołądkowe, ale czy to był dzidek - kto to wie... gruel - wiaj! Dziwne ż enie chca podac płci dziecka - ja rozumiem że zdrowie najważniejsze (każda z nas to wie) - ale żeby robic z tego taki problem? Moze przy bardziej zaawansowanej ciązy sami Ci powiedzą. co do zwierzaka - to jak już kiedys pisałam mam goldenka - w lutym skonczy 5 lat - jest cudowny i kochany, choć troszeczke głupiutki hehehe, tzn jest jak dziecko - taki jego urok - jest bardzo łagodny i uf m mu w 100%, ale samego z dzieckiem bym nie zostawiła - zwierzak nawet niechcący moze zrobić dziecku krzywdę. Co do imion to jeszcze nie mamy - jak poznamy płeć to będziemy myśleć - kiedyś bardzo podobyało mi sie Inga i Iwo :) ale co teraz wybierzemy to sie zobaczy. Co do spermy - to zdaje mi sie że Zabajona pisała - ze to nie jest tak ze na tym etapie ciązy wytrysk może nam zaszkodzic - wieć spoko - nie ma sie co martwić. Co do drzemek w ciągu dnia -to mnie zupełnie przeszlo - w pierwszym trym ciągle bym spała - teraz jestem w pelni sil w ciagu dnia i nie potrzebuje snu. Gorzej że i w nocy spac nie mogę... wiem że czasaem tak w ciazy jest (mojaj mama taka miała) - kłade sie zasypiam, pośpię dwie godz - przebudzenia i co najmniej godzina przewalania sie z boku na bok bo zasnąć nie moge - a jak siusiam 3 razy to 3 razy cala historia sie powtarza. Na dodatek zaczęły mis sie nocne koszmary - tak straszne ze Nigdy takich nie mialam - tragedia - jest tak źle że musze budzic męża żeby mnie za reke trzymał bo takie mam lęki - to nie jest nic związanego z ciążą czy dzieciek - tylko jakies inne okropieństwa. Dota u mnie podobnie z seksem - chęci wróciły - ale czasu brak - a wieczorami padam na pyszczydlo o 22 kiedy mąż jeszcze przed tv urzęduje :) pozstają weekendy - które ostatnio też bywają zajęte - tak więc seksu jakos mało ale to przez ta moją bieganianę, ktora mam nadzieje skończy sie w tym tyg. fusyta - witaj! Pimboli ciesze ze z dzidziulkiem wszystko w porzasiu :) teraz dzidek będzie się mamusi we znaki dawać jak mamusia będzie niedobra i będzie maluszka przygniatac hihi :P Mama 3 i u Ciebie dobre nowiny :) super! I na dodatek maleństwo daje już znac o sobie -pozadrościć! PrzyszlaMamo ja jużmam filnik z 4 d - fajna sprawa :) maluszek jest taki fajny i tak miło na niego popatrzeć :) Szklana Głowo ja tez jestem w 18 tyg i nic nie czuję - spokojnie trzeba czeakć nawet do 22 tyg - nie martw się Kochana. Widze że dziewuszki sie znają - fajnie tak znajomą na forum spotkac hihi. Balbinko wpsaniale wieści niesiesz - wiedzialam że wszystko będzie dobrze ❤️ gratuluję synusia - ależ fajnie!!!!!!!!!! kurcze Halaśliwa ale Ci sie porobiło z tymi pazurkami - wspołczuje :( śliweczko - witaj! Igmik - kuruj sie i wracaj do formy 🌼 Samozwańcza Królowo Szyderców witaj! Ależ masz długaśnego nicka - jak tu sie do Ciebie zwracać - po prostu - Królowo? ;) Ważko mnie ostatnio boli głowa - zwalam to na pogodę - atkei rewolucje za oknem - raz upał, raz, zimno, deszcz idzie - głowa napitala. Wzko nie smutaj sie ❤️ Iskierko widze że i u Ciebie pomyślna wizyta u ginka:) Ewelinko ja smaruje sie mutela na rozstępy - codzinnie rano i wieczorem. Sporo jest preparatów - i tansze i droższe - myśle ze warto o to zadbac. Adula do jakiego gina chodzisz? Ja chodze do dr-a Rzucidło. On juz nie pracuje na Lwowskiej - kiedyś zachęciał mnie do porodu w Lancucie - ale zobaczymy. O Lwowskiej słyszałam rożne opinie - ale to tak zawsze jest - jedni chwala inni krytykują. Chcialaby dowiedziec sie cos o łancucie - bo choć kiepsko wyglada i warunki że tak powiem lokalowe średnie - to ponoć opieka rewelacyjna. Do porodu jest sala rodzinnna, a ta zborowa ma tylko dwa łóżka - wieć komfort na pewno więszky niż na sali porodowej 5- 8 osobowej. Tylko ze po porodzie sala liczy 6-7 łóżek a nie tak jak np na rycerskiej 2 osoby. Ale opieka pielegniarek ipolożnych na zawolanie - nie każą czekac. Szkala Głowo - to kiepskie samopoczucie minie - głowka do góry! O balbina będzie po drogach szaleć :D Halasliwa sto lat z okazji urodzin! Spełnienia marzeń, dużo zdrowia, spokojnej ciąży, lekkiego porodu! Mój weekend byl bardzo miły - świetne wesele a w niedzile poprawiny - było super - najadam sie tyle że mi przybył dodatkowy kilogram hihi :D Wszystko byloby super gdyby nie te nocne problemy, o których wyzej pisałam. mięłgo tygodnie życze i zeby szybko przyszedł weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ogladam focisze :) fajowe brzucholki - muszę i swoj sfotografować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Głowo alez macie niesamowite fotki z 16 tygodnia - piekne - ja takich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........20........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie......17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa......18........07.02.09.... ...synek Szklana Głowa..27....mazowieck.......19.....07.02.09.....+6 córeczka malinova73......35......śląskie...........18......... 09.02.09.....+4.....? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......19.... .10.02.09.............+1 adulka............31.....podkarpackie......19......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......16......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. .18.......14. 02.09........+4 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa..........17. ...25.02.09.............+3? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09.......... już poprawiłam swoje tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia82, witaj.Masz dobra do nas pamiec albo robilas notatki.Dla Ciebie wielgasty buziak😘 halasliwa dla Ciebie🌼 z okazji urodzin jak nie wiecie jak wstawiac emitoikonki posylam link al jak wiecie to tez posylam http://www.forum.o2.pl/emotikony.php och zaraz zmykam na spotkanie z dzialu \"suszarnia\" ale bedzie wesolo.Jestem bardzo opanowana i siedze w moim krolewskim foteliku z nogami na drugim krzeselku. Pamietajcie kultura to nie to co nam sie wydaje i nie wstydzcie sie polozyc nogi na krzeslo lub rozlozyc sie w pociagu na kilku siedzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moje kochane dziewczyny dziekuje Wam za troske. z Wami jest o wiele razniej.Dobrze Was miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy :) Mało się dziś udzielacie.W tamtym tygodniu nie mogłam nadążyć z czytaniem, a dziś chyba jesteście zajęte w pracy.... Któraś z Was właśnie przypomniała mi o smarowaniu brzuszka i udek jakimś specyfikiem zapobiegającym rozstepom.Ja to zupełnie zaniedbałam.Mam co prawda jakiś krem przeciw rozstepom, ale on bardzo intensywnie pachniał miętą i miałam wrażenie, że rozgrzewa mnie do samych koście.Przestraszyłam się i przestałam smarować.W ogóle odkąd jestem ciężarówką odrzuca mnie od kremów wszelkiego rodzaju.Jak muszę posmarować jakąkolwiek część ciała, to przeżywam katusze.Nie wiem, co jest tego stanu przyczyną. Jak już wspominałam, wysłałam kilka fotek na maila, ale nie dotarły, a ja się zniecierpliwiłam i już nie próbuję.Pooglądam Wasze :) Ze spaniem też u mnie różnie bywa.Czasem jak się obudzę, nie mogę potem długo zasnąć i macam się po brzuchu.Dzisiaj o 5 nad ranem wydawało mi się, że coś mi się tam w tym brzusiu rusza,ale czuję, że to chora wyobraźnia.No i sny..Też koszmary.... że mąż mnie zdradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją fasolinę też dawno temu widziałam a USG mam dopiero 22 września, sama nie wiem czy nie wybrać się wcześniej, ale na razie jestem spokojna i nie widzę potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×