Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hejka Była u mnie przyjaciólka - w końcu! :) i potem pojechałyśmy na obiad gdzie też byli inni znajomi. Najadłam się, poszłam do restauracji do ludzi, podagała i czuję się speniona. A potem pojechałam po M dopracy i byliśmy z psem i brzuchol- kamień wiec padłam grzecznie do łóżka... Mia - zarządzam komisyjnie rozmowę z M! Z tego co widzę to on kompletnie nie wie o co ci chodzi i pewnie myśli że ci po prostu odwlió w ciąży a ty MUSISZ się wygadać i będzie ci 10000razy lepiej - idę o zakład! On się nie domyśli nie licz na to kochana i bierz sprawy w swoje ręce bo na razie jeszcze jakoś udżwigniesz a potem bedzie tylko coraz więcej żalu. Czyli jednak poszedł do kina uparciuszek... :) Ja się z moim popsztykałam i teraz nie gadamy. Ale nie przejmuję sie bo mi się gadać nie chce :) Ja no górze on na dole każdy przed swoim tv :) I tak zaraz tu przylezie bo będzie miał wyrzuty sumienia... Ufolud jeden :) Najgorsze że pies mnie zdradził i siedzi z nim! Pewnie jest głodny a kuchnia na dole :) Up - fajne te reczniczki ale malutkie. źaraz wyrośnie dzidzia. Koleżanka mi odradzała takie gadżety właśnie dlatego że malutkie. Ale jeden mam :) ale znalazłam większe o takie i kupiłam 2. wyglądają na wieksze... http://www.allegro.pl/item503720929_recznik_z_kapturkiem_frotte_bawelna100_r_90x90.html Hej Edycia86 - biedaku leżakujesz... ja też większość czasu ale dużo udało mi się kupić wcześniej jak byłam na chodzie. Wtedy się smiali że wcześnie kupuję a teraz okazło się że dobrze zrobiłam ;p Ja biorę inne gowno - Cordafen i dużooo nospy i magnezu. Już jest lepiej jak leżę to wcale mi nie twardnieje jak idę z psem to twardnieje i jak coś robię w domu też czasem. Ale bylo kiepsko i teraz jest duża poprawa. Nie no Igmik i Balbina się nie pojawiły... Hałasliwa z Cudownym to pewne - wybaczamy jej bo go długo nie było :) Ważka i temat bąków... heheh ubaw :) Chyba już do jutra kochane. Pewnie dziś i tak już nikogo nie będzie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I ja znowu z opóźnieniem piszę, ale tyle się działo przez te 2 dni. Wazka no z tymi teściowymi tak jest, niby troskliwa niby wspaniała a co myśli to kto ją tam wie. Oczywiście moje kochanie twierdzi że coś tam marudził ale zasiał we mnie ziarnko niepewności. Naszczeście od stycznia teściowa będzie 300 km ode mnie i nawet mowy nie ma żeby przyjeżdzała mi pomagać po porodzie. Mia82 faceci niestety tacy są. To takie duże dzieci, które wiecznie potrzebują naszej aprobaty, czułości i wsparcia. A to niby my jesteśmy tą słabszą płcią, ciekawe. Są oczywiście wyjątki. Ale bez nich to też tak jakoś ieswojo. A poza tym jesteśmy jednak teraz wrażliwsze. Stokrotka w Arkadii są tańsze ubranka ciążowe niż w Złotych tarasach. A i super ciuszki są w centrum handlowym na Mokotowie. Szklana może i pisałaś ale ja nie wiem, ciekawi mnie w jakim szpitalu będziesz wydawała na świat swoje maleństwo. Moja mała wczoraj i dzisiaj bardzo spokojna. Chociaż jak mi wczoraj w nocy jak mi wlazła na nerw kulszowy to przez 3 godziny myślałam że umrę z bólu. No i udało się od 1 stycznia wprowadzamy się do fajnego mieszkanka na Górczewskiej. A teraz mnie czeka tydzień spokoju bez mężusia ale i tak będę tęsknić. Zmykam lulać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oczywiscie jestem do tylu z postami ale postaram sie nadrobic dzis mam wizyte kontrolna.... trzymajcie kciuki :) pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia.......28....śląskie.........33......04.02.09... ....+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........33.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09.....+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.....08.02.09... ....+16/synek malinova......35....śląskie............32......09.02.09 .......+9,8 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ...........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .....+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....31....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........30.....21.02.09.. .+6/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........30......26.02.09 ......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............29......27.02.09......+12/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik ojojoj ale Nas duzo.Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Juz 15 grudnia!!! Normalnie masakra jak leci czas... Wczoraj stwierdzilam, ze moglismy sie wczesniej na dzidziusia zdecydowac, zeby miec go na Swieta... Tak by bylo fajnie... A tymczasem moja corcia dalej chora :( Dzis w nocy budzilasie srednio co 1,5 h... Wiec jestem detka. A jest 10 ;( No nic. Szklana rzeczywiscie moze male te okrycia, ale ja sie jednak zdecyduje (jesli znowu sie pokaza...) W sumie 76 cm to nie tak znowu malo. Dziecko roczne ma ok 74 cm, wiec nie jest chyba tak zle. A podobaja mi sie bardzo. Dziewczyny moj maz wczorajprzeszedl samego siebie. Wieczoram ni z gruchy ni z pietruchy mowi, ze sie boi mojego porodu... Wiec ja wzruszona zaczelam go pocieszac, ze bedzie dobrze itd... a on do mnie: \"ale nie o to mi chodzi... ilez mozna pić...\" Normalnie myslalam ze mu lutne!!! Ehhh. A dzis do lekarza idziemy z niunia na kontrole. No i szkoda mi jej, bo maja taki fajny tydzien w przedszkolu (robienie ozdob choinkowych, ubieranie choinki, wigilia...) a ona pewnie bedzie w domku... Musze jej cos zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej składam poranny melduneczek :) wczoraj wieczorem próbowałam porozmawiac z mężem (no dobra zaczęlam od wyrzutu bomiał mi pomasowac plecy, ale mu sie odechciało...) i wole nie pisac jak sie ta rozmowa zakończyła... wyniósł sie z sypialni na noc bo stwierdził ze go zamęcze... ehhh coś nam ostatnio rozmowy nie wychodza ;) - moze sobie coś przemyślał zanim zasnął, choć sprawial wrazenie ze wszystko po nim spływa. On uwaza ze jestem nieznośna, ja uwazam ze jego nic nie obchodzi i brak mi czułości - no i mamy błedne koło :) Powiedziałam mu w złości ze nie wiem czy bede chciała zeby w porodzie uczestniczył skoro tak postepuje, on na to ze go temat porodu w ogóle juz nie obchodzi - , ja ryczałam jak bóbr, póżniej miała wyrzuty sumienia ze szkodze dziecku (to mi zreszta tez powiedział) no komedia po prostu! Jak nie przerwiemy tych idiotyzmów to sie wzajemnie wykonczymy - buuuuuuu 😭 Cholerka chcialabym z nim porozmawiać a jakoś mi nie wychodzi, ale u nas tak czasem jest - musimy dotknąc dna żeby sie atmosfera oczysciła i zeby było znów cudownie... Obydwoje mamy charakterki, a jak dorzucić do tego hormonalna burze i limitowany seks (na który delikatnie mówiąć srednio mam ostatnio ochote) - to wychodzi sajgon! No to tak gwoli wyjasnień - skoro poruszyłam temat, to pisze co dalej :) Ale dziś mam zamiar byc w dobrym humorze (przynjamniej dopóki nie wróci do domu :P ) bo chce zeby dzidzia byla szcześcliwa - zaraz zapodam sobie wesołą muzykę, bede prasowc ciuszki, moze rusze z ostatnią tura prania - chce sie nastroic pozytywnie :) miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up 83 - biedna ta Twoja niunia, niech szybko do zdrowia wraca. Mój mąż w obecnej sytuacji nawet nie ryzykuje z takimi wypwiedziamy hihi :D Julka trzymam kciui za wizyte i czekamy na info, na która jestes umwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis super ze udało sie znaleźć mieszkanko i przeprowadzka tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana śmiałam sie czytajac o psaiaku zdrajcy - mój ma to samo - niby zawsze przy panci ale jak pan w kuchni buszuje to juz sie pańcia sie liczy. A jak sie z mężem kłócimy, w szczególności kiedy płaczę, to psiak sie bardzo martwi - pcha sie zawsze między nas i odpycha... mój kochany synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam kochane brzuchatki, Niestety nie prasowałam w weekend, jak spekulowała Rosołek, chociaż naprawdę miałam zamiar :-P Bardziej skłaniałabym się ku teorii Szklanej, ze byłam w miłosnym uścisku, chociaż właśnie się przekonaliśmy na własnej skórze jak ciężko jest dopasować odpowiednią pozycję do brzuszka. W sobotęokna jednak zostały umyte, bo N szybciej wrócił ze szkoły. Później były zakupy spożywcze i wieczorny film i już nie miałam siły nawet włączyć komputera. W niedzielę rano czyli o 10 pobudka, śniadanko i o 12 wyjazd do Gdańska, bo był czas najwyższy odebrać mój dyplom, później byśmy czasu nie znaleźli. Połaziliśmy trochę po centrum handlowym, co zaowocowało prezentem dla mojej mamy pod choinkę i paczką pampersów dla niuni. Później pochodziliśmy po starym mieście. Na Ul Długiej w gdańsku jest taka wieelka choinka (zastanawiałam się ile sznurów lampek musieli na nią zawiesić) i w ogóle jest ślicznie. Potem było jedzonko wegetariańskie. Powrót do domku i wizyta u N ojca. Czyli widzicie same, że nie miałam zbyt wiele czasu żeby coś do Was napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie, Oj minął szybciutko i ja jak zwykle gorzej się czułam. Nie wiem o co chodzi…..zawsze w weekend mam spadek formy, od samego początku ciąży;/ Oj Mia z tymi naszymi facetami nie jest łatwo, doskonale wiem co czujesz, bo ja też tak mam. On reaguje na moje humory swoimi „fochami” zamiast mnie pocieszyć, rozerwać jakoś, coś fajnego wymyślić, to on się obraża i siedzi taki burek i nie odzywa się. Co za …. Marsjanin. Edycia86r- no witam w gronie biorących fenoterol+ isoptin, bo rozumiem, że ty też?? Ja go biorę od 25 tygodnia ciąży i wcale nie mam lepiej. Brzuch dalej twardnieje, raz mniej raz bardziej, czy leżę, czy nie…..już chyba się przyzwyczaiłam, bo ostatnio jakoś z tym sobie radzę, a już zaczęłam 33 tydz. Też umyłabym okna, ale w 8-mym m-cu….wmawiam sobie, że mogą poczekać. Też szkoda mi mojego meża, który po ciężkim dniu pracy jeszcze musi latać i porządki świąteczne robić, ale cóż poradzić…..taki los tatusia;) hehe, w końcu ja też wysiłek mam spory nosząc to maleństwo w sobie przez tyle czasu;) Miłego dzionka. Dobrych humorków. Grzecznych mężów i partnerów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia 🌻 dla Ciebie na poprawienie nastroju. Hmm dość ciężka u Was sytuacja. Oboje jesteście uparci.Z mojego punktu widzenia to wygląda tak, może Ty sie zmianiłaś ale masz swoje powody a mąż chociaż trochę powinien Cię zrozumieć. Zresztą dziecko wszystko zmienia, odwraca się do góry nogami całe życie, skoro teraz nie możecie sie dogadać później będzie jeszcze trudniej. Lepiej chyba teraz sprawę porządnie wyjaśnić. Rosołku a nie mówiłam, że teraz to Wy jesteście najważniejsze a nie jakaś obca baba !!!! Rosołku ja też biorę jednoosobową salę. Stokrotko to super, że z maleństwem wszystko ok. Kurcze z Twoimi oczami to niewesoło. Może faktycznie lepiej zasięgnąć opinii innego okulisty. Up biedna ta Twoja córcia. Koniecznie musisz jej zapewnić atrakcje związane ze świętami. A może nie będzie z nią tak źle i pójdzie jeszcze w tym tyg do przedszkola. No Ważka Twoje bąki rulezzz!!!! Edycia współczuję twardnień brzuszka. Z opisów dziewczyn wiem, że to nic miłego. Ale słuchaj się zaleceń lekarza. Oni wiedzą co dla nas najlepssze. Up to przesada z tą Twoją cesarką. To lepiej żeby Ci się coś tam rozeszło???? Jak już zacznie ci się poród to jedź trochę szybciej do szpitala i zarządaj, żeby cię zmierzyli. Tzn mierzą główkę dziecka i Twoją miednicę i tak sprawdzają czy uda Ci się urodzić sn. A może już o tym wiedziałaś. No w każdym razie nie daj się im zbyć. Moniś gratuluję mieszkanka. Julka trzymam kciuki. Balbinka, Przyszła mamo już nam się tu meldować. Mia ja od tej środy do soboty jestem sama, bo N do rzeszowa śmiga. Z chęcią bym Cię odwiedziła ale jeszcze do końca tyg pracuję. Najlepsze jest to, że w środę do lekarza idę i trochę boję się tej wizyty. Na wszelki wypadek spakuję sobię torbę do szpitala. Dziś znów mam taki gęsty mleczny śluz. Kurczę trochę się martwię. No ale do środy niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik jak ja Ci tego Gdańska zazdroszczę – tak mi się Gdańsk podoba!!!!! Piksip jest dokałdnie tak jak opisałas :) Marsjanie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię Gdańsk ale nie w sezonie letnim. Latem na starym mieście jest tragedia ani gdzie usiąść ani jak przejść, ludzi pełno, każdy się pcha. A teraz albo wiosną jest super. Skojnie mozesz pospacerować, wszędzie wejść. Zauwarzasz rzeczy, których w tłumie nie jesteś w stanie dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda w sezonie letnim musi być tam cięzko "nieturystom" :) biore sie za prasowanie i szprzątanie - to mnie nastraja pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po wizycie.... wszystko ok rozwarcie sie niepowiekszylo a pytalam sie czy biorac fenoterol mozna dostac skurczy a lekarz na to ze tak... i powiedzial ze niezdziwilby sie gdybym urodzila wczesniej.... ciaza wyglada na wieksza.... powiedzial ze gdybym do niego przyszla pierwszy raz to mialby problem z okresleniem tygodni, dziecko jest juz duze i jak sie urodzi moze wazyc 4,5 kg Mia oj wspolczuje zachowania meza :( moj jest kochany naprawde i wszystko mi przynosi co chce, gotuje obiadki i nieraz nawet mnie myje, a niepytajcie jak wsiadam do samochodu jak jade do lekatza hihi moj pomaga mi nogi wsadzic hihi bo mnie strasznie uciska kosc lonowa na nogi i niemoge chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Mialam pytac jak minął weekend, ale jak podczytałam to widze ze minął pod nazwa \"narzekanka na facetów\" :) nic dodać nic ująć w tym temacie Marsjanie i już!!!! Julka dobrze, że z twoja dzidzia oki :) A 4,5 kg to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to super, że wszystko w porządku. A dzidzia to naprawdę spora. Iwonka a co u Ciebie po weekendzie. Mia a mi się tak nie chce sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Dziewczyny!! Julka,- to widze ze nalezysz też do tej grupy leżącej :) ja trafiłam do szpitala z rozwarciem na \"opuszek\" jak to lekarz stwierdził, i skróconą szyjką na 30% do szpitala, poleżałam tydzien i do domu, z tym że potem inny lekarz rozwarcia nie widział, a Ty ile masz?? i pewnie też masz skurcze co?? I ta Twoja Dzidzia ile warzy?? IGMIK- ta wydzielina to wydaje mi sie jakims zakazeniem bakteryjnym, czop to chyba nie jest bo on wygląda nieco inaczej, ma nbyć bodbarwiony krtwią tak mi sie tylko wydaje :) piksip- no widzisz należe to Waszego grona fenoterolówek :) ja biore 4x1 i isoptin tak samo, a nadal brzuch twardnieje, za tydzień dopiero wizyta :( Mia 82 widze ze masz wsparcie od meza, ja bym mu taknie dała iść na inne łóżko chyba bym cała noc nie spała, a też wczoraj sie pokłóciłam z moim M(chyba zaraziłam sie od Was), ale rano już dobrze było, oni są z Marsa i tyle :) Up83 niech mała wraza do zdrowia jak najszybciej, biedaczka :( Dziś już 15 grudnia jupii z dnia na dzien ciesze się coraz bardziej, bo coraz bliżej terminu :) pozdrawiam wszystkie brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia.......28....śląskie.........33......04.02.09... ....+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........33.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09.....+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.....08.02.09... ....+16/synek malinova......35....śląskie............32......09.02.09 .......+9,8 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09......+8/córcia *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ...........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .....+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....31....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........30.....21.02.09.. .+6/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........30......26.02.09 ......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............29......27.02.09......+12/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 3 razy leżaam w szpitalu na te moje skurcze, ale szyjka ok i nie ma rozwarcia, tylko skurcze, biorę tez4 x 1 fenek + isoptin. Czasem jeszcze no-spę jak jest gorzej miedzy dawkami. No i luteinę cały czas i magnezik też do tego i dalej jest jak było i juz będzie.....do konca..... I nikt nie wie od czego to i jakie są przyczyny, bo wszelkie możliwe wykluczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend minal jak zwykle bardzo szybko :( w sobote odwiedzili mnie koledzy z pracy i tak sie milo zrobilo, bo mowili ze tesknia, ze sie nie moga doczekac kiedy wroce itp. mogliby odwiedzac mnie czesciej :) od razu lepszy humorek W niedziele bylismy caly dzien u tesciów, ale ci ludzie potrafią zmęczyc :) No i okazało się, że mam dwa wózki dla dzidzi, łóżeczko i masę ciuszków dla małej, tylko tesciowa jest zaboboniasta i uwaza, ze po porodzie dopiero powinnam wziąć te wszystkie rzeczy, ale ja i tak w następny weekend zamierzam miec to wszystko u siebie i sie tym cieszyć, bo te wszystkie maluśkie rzeczy są takie słodkie, że mogłabym je oglądać całymi dniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iwonka tutaj też rodzina N jest dość zaboboniasta. Ostatnio jak byliśmy na imprezce u teściowej, to mój N chciał postawić butelke z alkoholem na podłodze -ona na to w żadnym wypadku. Więc ja się pytam jej wprost co to za nowy przesąd-a ona na to,że jak butelka z alkoholem stoi na podłodze, to organizator imprezki się spije, hehehehehe Ale głupio jej było jak mi o tym mówiła. Natomiast "koleżanka" dziadka stwierdziła(jak byłam na początku w ciąży), że jak są koty w domu, to dzieci w brzuszkach umierają. A ja mam kota i nie wyobrażam sobie, że go nie będzie. No i oczywiście też nie mogę szykować wcześniej nic dla dziecka bo to źle wróży. Edycia oby to było tylko coś bakteryjnego. Z tego co wiem, to czop śluzowy nie mysi być brunatny lub zabarwiony krwią. Najczęściej jest taki ale są też wyjątki. Ale oby to było to co mówisz. tylko ja nie mam żadnego swędzenia ani brzydkiego zapachu. No nic zobaczymy co powie gin w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Edycia, wlasnie czytalam, że na tym etapie zwieksza sie ilosc wydzieliny i jest to cos normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ciesze sie ze po wizycie wszystko w porządku, a twój maż to rzeczywiście jakis wyjątkowy, choć może i mój stanąłby na wysokości zadania gdyby coś sie działo nie tak z ciążą. Teraz tez sie czasem stara, wyreczy mnie – no ale jest tez tak jak pisałam. Już mi sie nie chce na ten temat rozmyslać bo wyjdzie na to ze tylko z moim męzem jest cos nie tak – a on w sumei nie jest taki zły :) Igmik ja wlaśnie zakończyłam porządku – znalazłam pascalowe przepisy na obiadek i jade do spożywczaka – głowa juz umyta teraz jeszcze buźkę trzeba maźnąć make upem wskakuje w wyjściowe dresy i ruszam – jak tak zorganizuje sobie czas to nie mam wolnej chwili na to moje idiotyczne umartwianie sie – pali sie w komiku, leci muzyczka i jest mi przyjemnie :) Iwonko nie niezła wyprawka na Ciebie czeka – super ! Rany a co to za straszne zabonony – głupota jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane rano bylam na zakupach ;-) a weekedndzik spedzilysmy na lezakowaniu z mezem cala niedziela razem na lozeczku przed tv hihhh dzisaj mam wizyte ;-) juz ie moge sie doczekac teraz mam co 2 tygodnie dzisiaj poprosze o dokladne zmierzenie i z wazenie dzidziolka pozatym wszsytko juz mnie tam wsrodku boli cos czuje ze rozloze sie juz w styczniou , ledwie laze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Balbina to się okaże dzisiaj czy w styczniu się rozdwoisz. I u Ciebie źle dziewczyny spekulowały-nie myłaś okien u sąsiadów tylko się przytulałaś z mężusiem. A tak w ogóle to co Tyś tak ucichła na forum, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nasza Balbinka nie moze sobie poodpoczywac tylko wyszukuje sobie zajecia: jak nie zakupiki to mycie okien.... daj znac jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edycia86 ja lbylam 4 razy w szpitalu..... rozwarcie mam na 1 cm i szyjke tez na 1 cm, dlatego musze lezec i mialam tez krwawienia ale lekarze niewiedza dlaczego... zeby donosic ciaze musze lezec.... a fenoterol biore 6x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny nie bylo mnie tu jakis czas .Zaczne od lepszych wiadomosci wiec 11go mialam wizyte mam synka na 100% pokazal sie wkoncu jajeczka i sisiaka mam uwiecznione na foto wysle na emaila jak bede miec to zdjecie na kompie:))) i drugie foto jak ma paluszek w buzce sliczne:).Maz sie cieszy ze ma synka pierworodnego ja tez sie ciesze .Malutki wazy 1800 (30 tydzien 3 dzien) czyli dosc duzy jest .Brzucha nie mam duzego jeszcze zadnych rozstepow i kreski czarnej oby sie nie pojawilo. No i teraz gorsze wiadomosci na wizycie mialam robione ctg i lekarka zaobserwowala niestety skurcze musze lezec ale szyjka macicy jest mocno zamknieta.Ja nie czuje tych skurczy jako skurcze tylko jako twardniecie brzucha biore magnez nic wiecej i leze.Jak bedzie czesciej niz 10-15 razy na dobre mam jechac do szpitala.22 mam kolejne ctg zeby zobaczyc czy te skurcze sa dalej wiec do 22 leze i nic nie robie nie mam nic sprzatac nie wychodzic na zakupy nie nosic itd lezec tylko.mielismy jechac do rodzicow moich i meza na swieta ale czekamy do 22 czy sie polepszy czy bede musiala isc do szpitala lub brac jakies leki i znow lezec. mam nadzieje ze u wszystkich dobrze u was julka lez i odpoczywaj Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia.......28....śląskie.........33......04.02.09... ....+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........33.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09.....+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.....08.02.09... ....+16/synek malinova......35....śląskie............32......09.02.09 .......+9,8 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09...... +8/córcia *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ...........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .....+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .32..16.02.09..+8/NIcolas/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....31....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........30.....21.02.09.. .+6/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........30......26.02.09 ......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............29......27.02.09......+12/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×