Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam moje kochane! prepraszam najmocniej po raz tysieczny za moja nieobecnosc, mysle,ze jak juz wszystko sie skonczy to bede miala wiecej czasu no i oczywiscie swoj komputer:) melduje sie tyko,ze obie mamy sie dobrze-obie przybieramy na wadze(naszczescie niezbyt duzo hihi).Leah jest niesamowita.wczoraj przemowila \"ludzkim\"glosem i jawnie guga.nie wiedzialam ze tak male rzeczy beda ,mnie tak bardzo cieszyc. mimo,ze czasem chcialabym uciec to jest to najpiekniejszy okres mojego zycia:)mam nadzieje,ze tez tak bardzo cieszycie sie z macierzynstwa. pozdrawiam was kochane goraco szklana- po wielu awanturach ze strony szkkraba zaniechalam prob uzycia bebelulu...niedlugo ise widzimy:)buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mleka to ja tez slyszalam ze bebiko jest juz lepsze od Nan ale moj maly wsuwa je jak nie wiem i skoro nic mu nie jest to nie bede zmieniac ;-) choc przeszlo mi to przez mysl hiihh co do rozwoju to moj juz na sztywno trzyma kregoslup na rekach i glowke wszytko w pionie i oglada swiat jest silnym chlopcem , glowke tezyma wysoko ja lezy na pleckach i lapie mnie za palce to podnosi glowe do gory ;-) probuja siasc hi ale jeszcze mu daleko , przewraca sie z brzuszka na plecki choc dopiero zrobil to z 3 razy moze sie dobrze rozbojal hihiih ssie raczki na zmiane , slini sie ja pierun , ostanrio ja go podnioslam do gory jak samoloci to na mnie naplul hiihihih jak bylam u neurologa to mi pokazal kilka zabaw i cwiczen i sie chlopak wyrobil hihi ogolnie ak kazdy na niego patrzy to mowi ze nie widac po nim aby mial 12 tygodni tylko juz taki 4-5 miesieczniak hihi ogolnie to m taki ubaw zmojego syna ze szok a smieje sie od uca do ucha i popiskuje przy tym ;-) ale zaniepoilo mnie to ze tylko raz widzialm u niego lezi a jak placze to mu nie leca moze popostu placze bo wymusza na raczki albo grymasi a nie ze cos mu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Mama 17 luty GRATULUJE pierwszego zabka:) Linka-witaj:) Igmik ja tez czasem trace wene do pisania albo brakuje mi czasu bo ciagle cos.Z ta kupa to ja chyba tez bym sie martwila jakby nie bylo jej przez tydz oby sie pojawila bez uzycia czopkow🌼 Szklana fajnie,ze Frania juz je ziemniaczki:) Ja w weekend dalam pierwszy raz Szymusiowi jabluszko ze sloiczka-pierwsze trzy lyzeczki sie krzywila potem ladnie jadl:)Zjadl pol sloiczka.Za dwa-trzy dni dostanie jabluszko z marchewka. Wysylam zdjecia jak jadl:) Dagusia mi tez sie wydaje,ze Szymek z dnia na dzien sie zmienia coraz to wiecej umie:) super,ze martynka poradzila sobie bez nakladki u nas bez niej ani rusz.Dagusia mam pytanie jak u Was objawiala sie alergiia na mleko? Robur super,ze wczoraj bylo lepiej z usypianiem :) Zeby tylko skonczylo sie na katarku🌼 Pomaranczowy wszystkiego naj z okazji 3miesiaczkow:) Balbiina witaj kochana z powrotem:) Pimboli dobrze,ze Nadin grzeczniutka i daje mamusi wolne wieczorki, moj Szymu tez czasem marudzi w dzien ale wieczorem o 19.30 kapiel potem cycus i do lozeczka i zazwyczaj do pol godzinki sobie usypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki za gratulacje za zabka. chce powiedziec ze z drugiego widac juz jeden kielek.wiec pewnie dzis lub jutro bedzie widoczny caly. my juz dzis po szczepieniu. balam sie ze maly wypliuje szczepionke, bo syropki wypluwa ale pielegniarka tak sprytnie ze strzykawki podala ze nic nie wyplul. przy pierwszym ukluciu nie plakal, byl dzielny , ale przy drugim to juz jak syrena alarmowa.ale szybko sie uspokoil. musze kupic paste i szczoteczke do zebow. pani doktor polecila nanadent baby. nie znam tej marki a wy macie jakies doswiadczenie w tym temacie? salwia super zdjecie a mlody zdziwony jakby sie pytal: a co to kurna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A my dzisiaj w domku laje okropnie troche sie przejasnilo i znowu leje ah ta pogoda w irsku jest okropna nic dziwnego ze maja tu najwięcej samobojstw w europie Maly grzeczniutki wczoraj znowu odlozylam nastepnie rzeczy ktore sa juz na niego za male normalnie szok jak on szybko rosnie, zaczelam juz ubierac ciuchy na 73 / 80 bo te 68 juz jakies takie dopasowane Linka moj tez ssie kciuka a najlepiej probuje wlozyc dwie raczki do buzki a na steka sie przy tym Igmik no wiem ze pisalas ze ci sie nie chce ale jakos tak smutno tu bez ciebie, ja tez czasami nie mam czasu bo z malym wiecznie cos ale lubie tu zagladac, co do kupala no to nie wiem bo moj maly robi codziennie a nawet dwa razy dzinnie jeszcze nigdy nam sie nie zdarzylo zeby tak dlugo nie robil ale jak brzuszek nie boli to moze wszystko oki , no i mam nadzieje ze jutro wszystko bedzie dobrze w poradni beda polci robic jeszcze jakies badania czy to tylko kontrola? A co do spacerowki ja tez juz sie przymiezam do niej i napewno ja biore do pl wyjezdzamy 4go czerwca mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda, zaraz wysle zdjecie malego jak sobie w niej siedzi Dagusia ja tez jak sie patrze na malego to widze jak sie zmienia a najbardzie to po ciuchach jak rosnie Robur nie poddawaj sie bedzie dobrze a jak sie zle czujesz to zagladaj na kafe i pisz co ci na sercu lezy a tak wogole to jestes dzilna buziale dla ciebie Pomaranczowy no tak to juz jest z maluchami raz spia dobrze a raz kabinuja moj tylko raz przespal cala noc a tak to sie budzi ok 3 / 4 na jaedzenie, gratulacje z okazji 3 miesiecy Balbina jestes ale fajnie gdzie ty sie podziewalas? Super ze malutki zdrowy i sie prawidlowo rozwija a dieta jaka urozmaicona no no Halasliwa jestes super optymistyczna jak zawsze buziale dla ciebie i malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pielegniarka sprzedala mi patent na podawanie lekarstw niemowletom- trzeba ze strzykawki powoli wkraplac po wewnetrznej stronie policzka lek i zagadywac bobaska alek na pewno polknie. moj wypluwal syropek i wapno . a le sprobuje nastepnym razem tak podac jak mi doradzila. jutro jedziemy do ortopedy na usg - w koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwia- u nas to wszystko na raz było: wysypka ,straszna ciemieniucha, sapka(od zawsze), śluz w kupce, sucha skórka, mocne ulewanie. Jeden lekarz na wszystko dawał nam leki ale o alergii nie wspomniał. Dopiero w szpitalu jak trafi łam z małą na zapalenie płuc to mnie pytali czy jem przetwory mleczne. Teraz tylko sapeczka małą i trochę śluzu w kupie. Wszystkiego nie wyeliminuję z jedzenia:) Zazdroszczę tym z was które mogą coś dzieciaczkom dawać. Ja przez tą alergię to muszę jeszcze jakiś czas się wstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia ja u swojego tez podejrzewam skaze bialkowa:( jutro ide z nim do lekarza to zobacze co mi powie,nabial juz ograniczam od 2-3 tyg ale raz na jakis czas cos zjem,u nas objawe przede wszystkim jest wysypka i malenka ciemieniucha i tak mysle czy jak sie potwierdzi, to czy nie skonczyc karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny próbowałam małej dać czopek glicerynowy i nie mogę go do tej dupinki wcisnąć. Okroiłam go na różne stroni i nawet takiego ogryzka nie mogę wsadzić. I co tu teraz począć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masz nie karmic salvia? ja od 3 tyg. jak tylko maly dostal koli to nie jem mleka - juz prawie 3 misiace i na razie jest ok. tzn. jem tylko tak sporadycznie- mleczko w kawie, lody, smietana w zupce lub salatce itp. karmie nadal piersia i nie zamierzam przestac. a ha. dziewczyny - nocne karmienie piersia dostarcza dziecku najwiecej potrzebnych mu skladnikow odzywvczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik- mialam podobny problem jak ty. kiedy pprobowalam wlozyc czopek to maly sie napinal i wychodzil z powrotem. posmaruj dupke oliwka albo na czopka nalej i wtedy sprobuj. mozna tez termometrem, oliwka polac czubek i delikatnie wsunac czubeczek - tak jak do mierzenia temperatury- i powoli na boczki masowac tym termometrm. musi sie zalatwic- nie ma bata. moj jak nie robil dwa dni kupy to po czopku nie bardzo poszlo, ale po termometrze to na pol metra kupa wystrzelila. a bylo jej ze ho, ho. badz przygotowana na ogromna ilosc. ha ha hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany igmik sprobuj na oliwke wyslalam wam zdjecia malego, te w wozku byly robione jakis czas temu chyba z 3 tyg temu musze go jeszcze raz przymierzyc jak sie w nim prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKIE POWROTY;) Hałaśliwa, Balbina....;) No kochane, ja tak na szybciocha tym razem, mały postęp w rozwoju, mała podnosi główkę jak dam jej rączki;) no i chce siadać;) super sie cieszę, ale na brzuszku dalej nie lubi, bardzo nie lubi, ręcej je do tyłu uciekająjak nic, no nie czai bazy że ma je do przidu wyciągnąć i siępodeprzeć na nich i sprawa załątwiona- nie trzeba sie meczyć. Kurcze, czekam na tą chwile z utęsknieniem. Szklana- super, ziemniaczana Franka!! ja też chcę zapodać małej ziemniaka, marchewkę uwielbia, ale po zupce marchewkowej z ryzem strasznie ją bolał brzuszek!! pewnie po ryżu, no i jakies krosteczki ma na polikach- przy uszkach i narazie odstawiłam wszelkie zupki i deserki, jest tylko cyc. Robur- goń męża do roboty, nie ma zmiłuj!! Mama 17 luty- no i pięknie, pierwszy ząbek na forum!! super!! moja też zjada rączki i jak mój palec trafi jej do buźki to niezłą siłe ma w szczęce...może też z tego coś będzie;) No a śliniak taki ze hej! Przyszła, Rosołku- ja bardzo chętnie ułatwiłabym sobie życie karmiąc w nocy odciąganym, ale moja mała bestia nie chce butli;( więc sobie nie ułatwiam i jest cyc o 2 i o 5....czasem o 6- jak dziś, no i pobudka tak wcześnie:( już nie zasnęła małpka. A i zdarzy mi sie zasnąć, zdarzy....ups..... Pimboli- fajnie tak jak mała jest słodka, zaśnie sobie i można pożyć, co nie;) ja też to uwielbiam. Ale niestety co jakiśczas przypomina nam, że mamy malucha w domu i pokrzyczy wieczorem i nie pójdzie słodko spać....diabełek.... Dziś padam na pyszczek, jestem zmęczona strasznie, kilka ostatnich nocy były częstrze pobudki, dziś mała jakaś marudna, na dworze straszny upał, suma sumarum padam.... no to spadam, papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś Igmik- moja teraz robi kupki dwa razy w tyg., a robiła codziennie, teraz co 3, 4 dni:( Jakie czopki używasz jako wspomagacza? to ma jakąś nazwę czy po prostu glicerynowe? specjanie dla dzieci? Jak taką ma przerwę to boli jąbrzusio trochę i męczy sie przy bączkach i to jej przeszkadza w jedzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja małej nie dopajam więc herbatka u nas na nic się nie zda. Ale udało mi się dać małej czopek-cały. Zabawiałam ją i się rozluźniła-nic a nic jej nie bolało. Teraz siedzi na foteliku i czekamy na ważny moment. Rosołku wydaje mi się, że tydzień, to już długo. Jak robiła co 4-5 dni to git. Ale tydzień to już bardzo długo. Piksip ja podałam czopek gliczerynowy dla dzieci-nie mają jakiejś specjalnej nazwy. Widzisz Twoja niunia rozwija się w swoim tempie. A może po prostu pewne etapy rozwoju pominie. Ja tu czytam, że Balbinki i mamy 17 dzieci łapią zabawki i pr\\zekręcają się z brzuszka na plecki czy odwrotnie a moja Pola ledwo łapie zabawki, najlepiej te wiszące, grzechotki złapie ale długo nie utrzyma w rączce a o przekręcaniu się nie ma mowy. Tylko na boczku sobie leży-o to to jej super wychodzi-myk i jest na boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik no to super ze sie udalo, moj w foteliku zawsze sie obrobi tez wlasnie sobie w nim siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozwoju moj tez sie nie przekreca z brzuszka na plecy raz mu sie udalo przerecic na bok, a co do lezenia na brzuszku to tez tak srednio lubi ale lezy jak go poloze czasami marudzi ale nie jeste tak zle, a zabawki trzyma w raczkach ale nie na dlugo jeszcze ma ruchy takie bezwiedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik,ja też herbatek nie daję,tylko jak jest problem z kupą(co zdarzało się kilkakrotnie, już dawno tego kłopotu nie było). Położna mi tak radziła,więc mówię,co słyszałam na ten temat. Czopek polecała,gdy herbata nie działa. No ale już po problemie :) A ja smarkata, chodzę w maseczce,ale nie mogę w niej wytrzymać. Ciekawe czy Zuzia się uchowa... Byliśmy dzisiaj u ortopedy i załamka. Malutka ma asymetrię. Mam pieluszkować,kłaść na boczkach(ona nie uleży) i brzuchu(też nie lubi). Inic poza tym. Wkurzona jestem, bo ortopeda mówi,że pediatra powinien był zobaczyć.A teraz pieluszkować na lato... mało przyjemna perspektywa. Przejęłam się bardzo,boję się,że będzie potem cierpieć przez zaniedbanie. Niby to nie jest dysplazja i z tego szybko się wychodzi,ale i tak się przejmuję. Miała tak któraś? Może nie będzie tak źle... N usg nic nie widać niepokojącego,a ona gołym okiem dostrzegła tę asymetrię. Do tego Zuzek malutko je i wciąż ulewa strasznie po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur wiem co czujesz. Bezsilność gdy dziecko płacze i nie wiadomo co mu jest i jak mu pomóc jest okropnie dobijająca. Mi też się to parę razy zdarzyło, że płakałam razem z Piotrusiem. Na szczęście im starsze dziecko tym będzie lepiej. Głowa do góry. mama 17 luty gratulacje Karolkowi proszę złożyć. Pierwszy ząbek rzecz wielka. No a Tobie to współczuję. Pogryzione piersi to nic przyjemnego. Oczywiście ja od razu też przejrzałam buziunie małego. A tam pusto, nawet perspektyw na ząbka w najbliższym czasie nie ma. Dziąsełka czerwone i twarde :( Ponarańczowa może wypożyczysz roburowi męża na czas nauki samodzielnego spania. Bardzo by się jej przydał.Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 3 mc. Co do zanoszenia to odpukać od jakichś 3 tygodni nie mam z tym problemu. Już się nauczyłam czego chce moje dziecko i jak z nim postępować. Bule brzuszka też minęły więc teraz jest z płaczem spokój. Dziecko mi się zmieniło o 180 stopni. balbina, hałaśliwa - witamy :) No, no chyba w kosza będzie grał Twój szkrab w przyszłości. 71 cm jest się czym pochwalić. Igmik jak już będziesz ze spacerówką chodziła to napisz jak się niunia zachowywała i czy się podobało. Co do siedzenia to i ja Piotrusiowi nie pozwalam a on chyba tak samo uparty jak Twoja Pola. Dziewczyny tego posta piszę od wczoraj i nie mogę skończyć. Wydelegowałam dziś do Warszawy mojego M i znowu będę miała trochę czasu dla siebie. uf. Może więcej zdołam pisać. Dziś mojemu M wydarzył się przykry wypadek jak pilnował małego leżącego z gołym tyłeczkiem. Ulał, nasikał i zrobił kupę :). wszystko na raz. Na dodatek włożył w to piętę a mój M oczywiście nie wiedział co ma robić. Nawet papmersa się brzydził do tej pory dotknąć i jak już musiał wyrzucić to niósł w 2 palcach. Ale miałam ubaw. Szkoda, że za szybko wróciłam. Ciekawe co by zrobił będąc sam. jeszcze jedno, nie wytrzymaliśmy do środy i zważyliśmy małego. W body, rajstopkach i pampersie ważył równe 8 kg.Ciekawe czy to się potwierdzi u lekarki w środę. Piotruś skończy jutro 3 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka............35...08.01...cc...1560/41......Anastazj a...10...4050 julka2384........35...09.01...sn...3350/54......Adaś...? ...5220 piksip.............37...12.01...cc...2650/51......Emilka ...17...5600 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49......Pola.. .3 m 2 d...5050 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51......synuś. .. Agagaguś.........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś. .. kasiula29.........39...24.01...sn...3660/53......Erwin.. . Mama3............39...26.01...cc...2970/53......Kamilka. ..7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... 13...5960 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka ...11...4850 Iskierka...........37...28.01...sn...3160/52......Michaś ... czarna35 .........38..29.01....sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...14...5 400 Adulka.............38...30.01...cc...2500/53......Milenk a... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka ... Kasiulkapb.........40...31.01...sn...3690/57......Marika ... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53......Magda lena..3m4d..5800 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ...14...5200 Sikorka.............39...05.02...??...3250/52......Maja. .. dagusaia82.........41...05.02...sn...3970/61......Martyn ka...10...5600 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54......Maja. .. czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty........38...06.02...sn...3200/51......Karol...1 2...7000 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7...4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53......syne k..12...6060 PrzyszlaMama23....40...09.02...sn...3100/50......Nicolas ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...13..5900/63 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57......Jagna ... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53......Han ia... Salwia................40...15.02...sn...4350/59......Szy muś..12...7400 Olka_.................41...15.02...sn...4150/55......Iza bela...8...5110 asia26łódzkie.......40...16.02...sn...3230/56......Wikto ria... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli...............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379............41...17.02...sn...3720/57......synu ś... lamamma............37...17.02...sn...3600/57......Zosia. .. up-83.................39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...11...5490 Zabajona ............40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ...............41...24.02...cc...4050/57......Kacper...4...4 750 robur.................39...26.02...cc...3550/56......Mil ena ... marteczka1980......41...02.03...sn...3550/50......Caloge ro..8..6150 Alicja111.............40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30..............40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9............41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...9...6017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka............35...08.01...cc...1560/41......Anastazj a...10...4050 julka2384........35...09.01...sn...3350/54......Adaś...? ...5220 piksip.............37...12.01...cc...2650/51......Emilka ...17...5600 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49......Pola.. .3 m 2 d...5050 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51......synuś. .. Agagaguś.........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś. .. kasiula29.........39...24.01...sn...3660/53......Erwin.. . Mama3............39...26.01...cc...2970/53......Kamilka. ..7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... 13...5960 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka ...11...4850 Iskierka...........37...28.01...sn...3160/52......Michaś ... czarna35 .........38..29.01....sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...14...5 400 Adulka.............38...30.01...cc...2500/53......Milenk a... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka ... Kasiulkapb.........40...31.01...sn...3690/57......Marika ... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53......Magda lena..3m4d..5800 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ...14...5200 Sikorka.............39...05.02...??...3250/52......Maja. .. dagusaia82.........41...05.02...sn...3970/61......Martyn ka...10...5600 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54......Maja. .. czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty........38...06.02...sn...3200/51......Karol...1 2...7000 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7...4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53......syne k..12...6060 PrzyszlaMama23....40...09.02...sn...3100/50......Nicolas ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...13..5900/63 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57......Jagna ... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53......Han ia... Salwia................40...15.02...sn...4350/59......Szy muś..12...7400 Olka_.................41...15.02...sn...4150/55......Iza bela...8...5110 asia26łódzkie.......40...16.02...sn...3230/56......Wikto ria... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli...............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379............41...17.02...sn...3720/57......synu ś... lamamma............37...17.02...sn...3600/57......Zosia. .. up-83.................39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...11...5490 Zabajona ............40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ...............41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12...6850 robur.................39...26.02...cc...3550/56......Mil ena ... marteczka1980......41...02.03...sn...3550/50......Caloge ro..8..6150 Alicja111.............40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30..............40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9............41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...9...6017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 17 gratulujemy zabka ;-) Igmik ciesze sie ze kupal poszedł ;-) moj tez ma troszke sluzu w kupce ale lekarz mi powiedzial ze to dobrze sie sie troszke jelitka oczyszczajana sztucznym ale nie zaduzzo i mam mu podawac Lakcid przez 3 dni po 2 tabletki ;-) pozatym daje malemu mojemu odpoczatku lacido baby ;-) i jak narazie tfu tfu nie ma poblemu z brzusziem ,kupkami itd co do rozwoju to rowneiz sie dowiedzialam ze dzieci urodzone po terminie i zduza waga szybciej sie rozwijaja od rowiesnikow ;-) moja isotra urodzila sie ze mna w tym samym dniu ale to jzu wiecie ;-) imam porownanie moj synek przenoszony i 4 kg a jej kubus 3100 sie urodzil i je rozwija sie ksiazkowo tak jakpisze to on tak robi,zachowuje sie ,wydaje dzwieki hihii a moj juz dawno nie ktore rzeczy robil . rowniez sie podnosi do siadania jak daje mu raczki i jak go posadze na chwilke na kanapie przy oparciu to siedzi prosto z glowka sztywni i sie rozglada bardzo mu sie to podoba ale nie wolno jeszcze . mialam wozek coneko v3 ale go juz sprzedalm i zakupilam spacerowke taka co sie rozklada do samego konca i maluch wniej jezdzi bo spacerowka w 3 byla na pol siedzaco tylko a gondolka juz troche mala hihiii ale zadowolony , musi mu sie podobac oczywiscie woze go na plasko . spi sam w lozeczku w weekendy stara sie zeby spal znami ale nei zawsze zasypia roznie raz sam z pielucha na glowie , raz przy tatusiu ,raz przy mamim cycu hihii ale tylko wtulony ;-) moj maz mi pomaga przewija,kapie, zabawia, chodzi na spacerek , opiekuje ise tylko jak wraca z pracy a ja odpoczywam zazwyczaj albo idziemy gdzies polazic . takze z urwaniem sie do fryzjera czy na zakupy nie mam problemu bo sam zostaje zreszta od poczatku tak bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku nie martw się-może lato będzie chłodne. Nasza pediatra też nie ogląda nóżek Poli ale ortopeda mówił, że jest ok. Boela jaka szkoda, że wcześniej wróciłaś do domu. Dobrze by zrobiła Twojemu mężowi taka akcja. Spacerówka już stoi-jest super. Jutro idziemy na pierwszy spacer. Na początek pozycja taka jak w maxi cosi samochodowym a jak zaśnie to na płaskacza. Oj będzie się jutro działo. Miłej nocki kobietki. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozwólcie, że i ja się do tabelki dopiszę Nick..............tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anastazj a...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54......Adaś...? ...5220 piksip.............37...12.01...cc...2650/51......Emilka ...17...5600 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49......Pola.. .3 m 2 d...5050 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51......synuś. .. Agagaguś...........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś. .. kasiula29..........39...24.01...sn...3660/53......Erwin.. . Mama3..............39...26.01...cc...2970/53......Kamilka. ..7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51......Franka... 13...5960 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51......Milenka ...11...4850 Iskierka...........37...28.01...sn...3160/52......Michaś ... czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...14...5 400 Adulka.............38...30.01...cc...2500/53......Milenk a... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka ... Kasiulkapb.........40...31.01...sn...3690/57......Marika ... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. *iwonka*...........40...02.02...sn...3580/53......Magda lena..3m4d..5800 Rosołek............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ...14...5200 Sikorka............39...05.02...??...3250/52......Maja. .. dagusaia82.........41...05.02...sn...3970/61......Martyn ka...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54......Maja. .. czarna owieczka....40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...1 2...7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7...4920 hipek..............38...08.02...sn...3150/53......syne k..12...6060 PrzyszlaMama23.....40...09.02...sn...3100/50......Nicolas ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia...........40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...13..5900/63 Hałaśliwa..........38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta.............41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel..............39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna ... klonik22...........40...14.02...cc...3300/53......Han ia... Salwia.............40...15.02...sn...4350/59......Szy muś..12...7400 Olka_..............41...15.02...sn...4150/55......Iza bela...8...5110 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wikto ria... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synu ś... lamamma............37...17.02...sn...3600/57......Zosia. .. up-83..............39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...11...5490 Boela..............40...19.02...cc...4100/56......Piotruś..13...8000 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ...........41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 robur..............39...26.02...cc...3550/56......Mil ena ... marteczka1980......41...02.03...sn...3550/50......Caloge ro..8..6150 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30............40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9..........41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...9...6017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc piękne!!! Nie zdążyłam nic poczytac, ale widze ze Balbina wróciła, no nareszczie - ti ti ti tak zapomniej o forumowych kolezankach ;) i Hałaśliwa się zameldowała - no pięknie i nowa kolezanke - Linkę - witam :D rzuciło mi sie jeszcze w oczy ze mamy juz pierwszego forumowego ząbka - mamo 17 luty - gratulki! my mielismy intensywny weekend, spędzalismy czas ze znajomymi, a wczoraj gaba tak mi dała popalic ze hej - nawet na spacer nie dało sie wyjsc bo tak sie darła - moze jej goraco było - bo w teg gondoli to jak w piekarniku - dziś zakładam na stelaz spacerówkę! Ale postawię bude bo boje sie ze ja zawieje ;) jak ubieracie teraz pociechy? Ja wczoraj założyłam cieniutkie body z długim rekawem i takie bawełniane geterki i skarpetusie ciensze, czape trzeba było sciagnac bo był wrzask, troche boje sie tak bez czapy... ale jest na prawde gorqacao, ja najchetniej chodzilabymna golasa... od kiedy (jaka temp) załozycie krótkie rękawki maluszkom i bez czapy? Mysze kupic chusteczke z nausznikam, bo my mamy taka zwykła, a ja o uszka boje sie najbardziej. Kochane później poczytam i odpisze 0 teraz Gaba praykimała więc musze sie ogarnac i zirganizowac nas na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz. Troszkę mi poprzesuwało i nieładnie wyglądała. Popsułam więc naprawiam :) Nick..............tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka...............35...08.01...cc...1560/41......Anastazj a...10...4050 julka2384............35...09.01...sn...3350/54......Adaś...? ...5220 piksip.................37...12.01...cc...2650/51......Emilka ...17...5600 Igmik.................37...14.01...cc...2675/49......Pola.. .3 m 2 d...5050 Haydi.................37...22.01...sn...2800/51......synuś. .. Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotruś. .. kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwin.. . Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamilka. ..7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51......Franka... 13...5960 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milenka ...11...4850 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Michaś ... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ...............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...14...5 400 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Milenk a... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agatka ... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Marika ... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. *iwonka*.............40...02.02...sn...3580/53......Magda lena..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ...14...5200 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maja. .. dagusaia82..........41...05.02...sn...3970/61......Martyn ka...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maja. .. czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...1 2...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7...4920 hipek.................38...08.02...sn...3150/53......syne k..12...6060 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...13..5900/63 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna ... klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Han ia... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szy muś..12...7400 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Iza bela...8...5110 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wikto ria... viola nowa forum..40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synu ś... lamamma...........37...17.02...sn...3600/57......Zosia. .. up-83...............39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...11...5490 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś..13...8000 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 robur.............. 39...26.02...cc...3550/56......Mil ena ... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50......Caloge ro..8..6150 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30...........40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...9...6017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×