Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomarańczowy gość
Dziewczyny - jak na słoiczku jest napisane po 4miesiącu to podawać jak dziecko skończy skończy 4mce czy 5? Mojej daje na obiadek ciągle zupkę, bo jest mały wybór po 4mcu ( skończyła 5 ), a marchewka czy brokulem sie nie najada. Na deserek jabluszko - a i jeszcze 1 - czy deserek traktujecie jak posilek - czyli kolejne wyeliminowanie karmienia piersią? Ile razy jeszcze karmicie? Czytalam ze w 5mcu powinno byc 4, ale moja zaczęła znowu budzic sie w nocy i mamy 6-7 karmien na dobę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathey super fotki,Oliwka pięknie wygląda w baseniku :) Buziaki dla was :D Szklana ja kupiłam taką pastę dla dzieci od 6 miesiąca Nenedent i do niej dołączona była szczoteczka silikonowa,super mięciutka.Pasta do użytku,kiedy już ząbki są,natomiast szczoteczki używamy do masażu.Wiki uwielbia :) wiesz strasznie ją swędzą ostatnio i wyczekujemy białego kiełka...:D My kolejną puszkę mleka mieszamy już z numerkiem 2,żeby Wiktoria przyzwyczaiła się do nowego smaku.Ponoć powinno się stopniowo mieszać. Dagusia chyba ciężko będzie w sezonie coś znaleźć,ale życzę powodzenia :) Komary-nie cierpię gadów :) Pomarańczowy po 4 miesiącu to wtedy kiedy ukończyło 4 miesiąc,a piszesz,że Mała już skończyła 5...no to masz większy wybór :) Super pogoda...hmmmmmmm :) Myszka już kima,bo jej się trochę poprzestawiało.:) A my kolacyjka i wieczorek romantyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeezuuu jak tu pusto! Wakacje? no tak a potem pójdą do pracy i już kompletnie doopa:( Kochane nie przejmujcie się tym że jest napisane na słoiczki po 4 czy po 5 miesiącu... moja zaczęła w czwartym jeść mięsko bo amemia i luz. Już jej w 5 dawałam słoiczki na po 6... :) Wcisnęłam jej dziś pół dużego słoiczka zupki z hippa ale co się umęczyłyśmy przy tym... w fartuchu karmiłam bo pluła :) Potem pojechałyśmy metrem do centrum i poszłyśmy do złotych tarasow :) i na obiad z moją siostrą i o 19 byłyśmy w domku i wzięłam ją do chusty i poszłyśmy na spacer z psem :) Intensywny dzień. wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinova73
Dobry wieczór Nie mam weny do pisania, zresztą nigdy nie miałam... A propos zupek Weronika preferuje tylko jarzynową z gerbera po 4 miesiącu wszystkimi innymi pluje i trudno ją przekonać do nowego smaku. Ząbków u nas jeszcze nie widać ale chyba już blisko bo marudna się zrobiła i piąsteczki mocno zagryza zreszta paluszki u stópek też :) Nie było mnie dziś w domku raptem trzy godziny, wracam a mała mówi ta-ta, ta-ta, tak ja tatuś wyszkolił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka i dalej kimeczka bo nie dospałam. potem wpdnę to pogadamy :) teraz chyba rzeczywiście się położę zwłaszcza ze nula zasypia to może by tak z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i muszę marcówki trochę uratować bo się jakieś pomarańczowe wrony czepiły :) kurna marcowe forum nie umiera to siadły że nudno a było wesoło... no i ktoś mnie notorycznie podgląda i tu i tam .. :) eh ludziom to się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a woóle to pierwsza !!!! nie zauważyłam :) wstawać lenie, jak już spać nie poszłam... :) idę kawę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana, kurna że ja nie pomyślałam o fartuchu ... wstawać, słońce w dupę świeci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Majuchna :) Ja już na dworze godzinę siedzę z myszką.:D...ona spała,a matka klik,klik.... Zerknęłam na marzec,po co wy się dajecie prowokować....najlepiej zignorować pomarańcze,a niech se piszą jak im się nudzi. :p I widzę,że wszędzie takie puchy :( Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki do cioci Mai pisze.noiwudhssip :D :D :D :D A teraz do wszystkich forumek lutowych :) kaeewdddddddddddds co w tłumaczeniu oznacza co z Wami kochane? ;) ;) ;) Maja kawka,czy idziesz w kimkę?Jak mężuś,kiedy wyjazd? Zaraz mi bateria padnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kiedy Wam coś popisać,bo ciągle siedzę na dworze.Za sekundę lecę na kilka godzin na spacerek.Może wieczorkiem coś mi się uda napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku jak ja ci tego morza zazdroszczę basienia wciągam śniadanko, mężula gdzieś poniosło nula kima za nas dwie. odsprzątałam się wzorowo i mam wolne. nie wiem kiedy pojedziemy bo się coś tam popieprzyło w tej nowej pracy (życie) u B. na weekend jutro do domku do myślenic ale w poniedziałek powrót...chyba w sumie to jutro będe dokładnie wiedziała co i jak :) ucałuj małego informatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur korzystaj,korzystaj :D za nas wszystkie :) Przynajmniej wiemy,żeś duchem z nami. Majeczka dzięki,Ty też Nulową panienkę uściskaj i wycałuj :) Później Ci prześlę parę fotek na emila...z bratem :p Spadam z małą do babci..... Buziole :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-Nadine na razie tylko sie pluska,co prawda jak ja trzymam ,zeby byla na brzuszku to nozkami zasuwa jakby plywala,wiec odruch jakis tam jest.Chcialabym ja uczyc plywac,ale sama sie boje,a u nas nie ma takich zajec. Kathey-super,zazdroszcze basenu i nauki plywania. Basienia-buziaczki dla malej internautki👄 Dagusia-i jak tam po szczepieniu? Szklana-a ciebie ciagle gdzies nosi;) Fajnie,ja dzis zmykam na zakupy do sasiedniego miasta,pogoda troche odpuscila,nie jest juz tak upalnie,wiec mozna poszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimboli kurde basen jest super a nuli wyłazi wysypka jak jest w chlorowanej wodzie a ozonowanej mi lekarz nie polecał bo to nie chroni wystarczająco niemowlaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli dzięki :)...udanych zakupów i miłego dzionka :D Maja...a Ty na pole..już :) My właśnie po obiadku.Babcia zaliczona,mieszka obok,hi hi. ;)..i zaraz mykamy na dworek. Fajna pogoda,sama bym się potaplała w baseniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale jestem jakaś niewyspana. Byłiśmy z M z architektami w miejscu naszego nowego dzidziusia - co ma dawać pieniążki...oby... super:) jak już ruszy to wam powiem co to :) Teściowa dzięki bogu poszła z Franką na spacer a ja ogarniam pranie wciąż i wciąż i ogólnie bo torby stoją nierozpakowane nadal! potem się zamienimy - ja pójdę z franką i z psem a teściówka posprzata domek :) Dzięki bogu...:) No majka tak czasem jest że zaplanujesz wyjazd i doopa...tak jak z naszym powrotem wcześniejeszym. ale co śie odwlecze to... mam nadzieję nie uciecze:) Basienia - ty też widzę korzystasz z instytucji babciowej :) Twoja mama czy twojego M? przydają się:) Ja tak żałuję że moja mam nie mieszka w moim mieście!!!! to byłby raj po prostu ach:( smutno mi z tego powodu. Ale dobrze że chociaż teściowa jest i pomoże. Tylko muszę sie bardziej do niej przekonac. Majka - a ja słyszałam z kolei że ozonowana lepiej niż chlorowana! Matko kolejna sprzeczna opinia:( a dlaczego ozonowana nie? Idę przeładować pralkę...a najchętniej bym się położyła i nic nie robiła... jutro do lasu juhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Dziewczyny, które karmia jeszcze piersia i powprowadzaly juz obiadki i deserki jak wyglada u was dzien? ile razy jeszcze karmicie? Nie wiecie kidy nasze pociechy zmienia ilosc tych krotkich drzemek ( 3-4 40min. ) na np. 2-3 2h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH HEJ! My już po szczepieniu. Martynka jak zwykle zniosła lepiej ode mnie:) Waży już 8120. Pani doktor koniecznie kazała zacząć wprowadzać gluten. Pytam tych mam które już podają- jak to robicie- cycowe mamy głównie pytam:) Załatwiłam wczasy w Grzybowie k. Kołobrzegu Pytałam lekarki o te nocne wstawania to powiedziała żeby jakoś przetrwać i że są dzieci co się po 10 razy budzą. Jej dziecię się po kilka razy budziło do 2 lat. Uciekam bo mi z maty ucieknie zaraz. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, żyje kochane, Szklana jak sie ostatnio pojawilam to aTy na urlop sie pakowałas. Teraz juz wrociłas. Matko, ale ten czas zapitala. Ja poprostu wycinam dzorke w smoczku na wieksza. Mamy teraz mega dziore na kaszke-srednica jakies 3mm. Jest git. Podczytam co u Was. My jakos do przosu. Mala zaczela tyc....no nie tak mega ale przez tydziej po miesiacu nie tycia nabrala 100gram i wazy 6600. Nie jest wiec zle. Wyniki ma dobre wiec nie moge sie fazowac ze nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Szklana....to babcia mojego M :) Przeurocza,elegancka kobitka :) Mam z nią świetny kontakt i lubię do niej zaglądać na herbatkę ;) Powodzonka w interesach....to na pewno coś fajnego :) Dagusia no to fajnie,że załatwiłaś wczasy...Ja nie cycowa :D :D :D Ważko kochana no witaj :) Super,że Nastka przybiera,oby tak dalej,a nawet jeszcze lepiej :) Buziaki dla Was,szkoda że tak rzadko zaglądasz. Piękny wieczorek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!!! zapomnialma napisac przypomnialo mi sie jak Wazka napisala o wadze... Wazka a moj wazy 6700!!!!! przez 2 mies przybral tylko 600g :( moze Wazka nasze wczesniaki tak maja... a dzis dalam pierwszy raz wode do picioa mojemu maluchowi i wypil i chcial dokladke :) bo do tej pory dawalam mu herbatki i soczki a teraz dojdzie woda :D moj wogole niiejadek jest jesli chodzi o mleko moze wypije 100 max a jak dodaje kaszki zwyklej albo kleiku ryzowego to moze 20 ml zje mleka a juz niewspomne o kaszce owocowej bleeee dla niego... ale za to uwielbia obiadki i deserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, moja Nastia chyba nigdy tak ładnie sie nie zaokragli. No wygladacie super. Baaaaaaaa, wygladacie przesuper. I to morze w tle. Ja chce do domu!!! Ja nawet w 1 procencie nie czuje ze jest lato. Foty sa poprostu pyszne.Frania wcale nie jest przypieczona. Nasza tez jest opalona i ma sie z tym super. Lekarz mowi ze jest git i ze bardzo dobrze robimy ze wytawiamy ja na słoneczko. No niestety nasza wcale nie siedzi jeszcze i butli tez sobie nie trzyma. Kathey, a Oliwka widze czuje sie na tym mbasenie jak rybka w wodzie. Jaka ona szczesliwa.Widok poprostu bezcenny. Musze swoja tez zabrac na wielka wode. Maja, piekne wakacje macie. Nulka zabiera sie do marchewki jak moj Nastion. Twoja Ola ma piekne rzesy :) Marta, a Twoj synek sie slicznie usmiecha. Matko. I to morze w tle. Wspanale jak jest pogoda i jest plaza. Wcale sie nie dziwie ze sie tak smieje. Szczesliwi rodzice to i szczesliwe dziecko. Mia, Ty moja droga wygladasz swietnie. Tak jak Szklana. Jakie z Was laski....Gabrysia to mala ksiezniczka. Slicznie wyglada. Poprostu chwyta za serce w tym wianku i sukienusi.Wspaniale Gabrysia wyglada z tym szczerym usmiechem. Brak słów,Slicznie poprostu slicznie. Julka, asti rowiesnik wyglada jak Nastionek w łózeczku. Ciagle sie usmiecha i nie chce spac. No i oczywiscie widze ze to juz maly model. Przejawia zainteresowanie i pozuje do zdjec. Jak tam w pracy moja droga. Tez nie wiesz do czego rece wsadzic po powrocie. Juz 23 a Aligator dalej w robocie. Tak u nas zycie teraz wyglada.U Was jak/../’ Edyciu, Milenka jest cudowna. Jaka ona sliczna..Jak slicznie je/ Hipku, dredy sa super. Musze tez cos naszej znalezc i foty popstrykac.Gabrysia jest rozkoszna. Sliczna.Wogole ekstra. Słuchajcie macie przecudowne dzieci. Serio mozna o Waszych pociechach pisac i pisac. To chyba najwspanialszy okres bo one sie ciagle usmiechaja. Jeden usmiech i poprostu serce sie rozpływa ze zczescia. Pimboli, no Ty swoja figurka poprostu mnie rozbrajasz. Nadi, Moj faworyt to rózowa czapa i fotelik. Mowa o tych dwoch fotach. Samo piekno. ........no i to morze w tle. Brak słów normalnie, Dagusiu, Martynka ajk Adas. Mala modelka. Super pomysł z ta sesja. Moze i my sie wybierzemy i pstrykiemy kilka profesjonalnych zdjec. Jak ona to zniosła. Bez nerówó bo na zdjeciach wyglada na zupelnie wyluzowana. Wiki, Basieniu w tym basenie jest powalajaca. Matko, taka mala dama. Super fotka. Fryz tez masz ciekawy. Bardz mi sie podoba. Co jest w tym baseniku?? ide spac bo nie mam siły. laski jestescie i macie sliczne dzieci. tyle powiem// dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazko teraz mamurlop i przyszly tydzien tez... ale w pracy mam niezaciekawie.... szkoda gadac... stres na maksa... a moj rozrabiak jest niesamowity hihihi wezmie zabawke i wali w co popadnie hihihi nasze maluszki maja taka wage ale wiesz co niedawno spotkalam babke co znia lezalam na sali i ona urodzila tydzien wczesniej ode mnie i jej dziecko wazy 12 kg! waga prawie 2 letniego dziecka tak wiec wole mojego drobniutkiego skarba chociaz chudy niejest drobny ale niechudy faldki ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś się poruszylo na topiku bo już miałam nawet nie zaglądać ale jednak jestem :) Ważka! Hej ho! jejku jaka twoja nastunia musi być filigranowa! :) Ja to już pani pulpetowej nie mam siły nosić normalnie :) Ale już tyje wolniej bo się rusza :) Jejku dziękujemy za komplementy! Jeteś niesamowita, że do każdej z nas potrafisz się odnieść buziak za to! jaka u was pogoda? Jak ta niania daje radę czy cię wkurza? Julcia- to adaśko tex taki szczuplak? JaŻoś mi to umknęło bo wydawało mi się że kiedyś szli z Franką łeb w łeb...tylko że ona go nieco już przegoniła w takim razie :) Moja natomiast tylko mleko by piła. owocki jej wchodzą ale pół słoiczka a z obiadkami ostatnio marnie... Dziś się złamałam, dadałam wody do obiadku i Franka uradowana pocinęła z butli... Ale wolałam już tak niż zastąpić mlekiem bo ma mniej witamin, żelaza - co dla nas ważne i jest bardziej kaloryczne:) Heeh julka nieżle z 12kg!!! TY przynajmniej sie nie nadźwigasz... :) Niesamowity wielkolud:) Powtarzam za Basienią - HIPEK- odezwij się!!!!!!!!!!!! Basienia czyli że prababcia :) to co innego :) Dagusia super że szczepienie głodko poszło:) tak jak zakładałam bardziej ucierpiało twoje serce niż ciałko Martynki :) znam z autopsji:) O ładnie waży Martynka! Frania pewnie coś koło tego też :) Super że wczasy udalo się załatwić życzę więc super pogody! Widzisz czyli z tym budzeniem to zawsze mogło być gorzej heheh ale i tak wyrazy współczucia i trzymaj się dzielnie. Frania wstaje najwcześniej 0 5 i wtedy jestem na nią trochę pogniewana :) Nie piszę już co u nas dziś bo kurka nie mam siły idę spać bo dopiero rozpakowałam wszystko i poprałam - nie wszystko a jutro muszę znowu zapakować na nowo...:) ale potem już tylko luz blues :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że żyję i ledwo dycham :) Dziewczyny,tak mnie nurtuje temat harmonogramu dnia dzieci,bo pojawiły się tu pytania i wątpliwości w związku z tym. Wydaje mi się,że niektóre mamy za bardzo próbują układać plan dnia dziecka,troszkę na siłę.Moja mała robi sobie drzemki kiedy chce,jak długo chce.Jeśli sama ustali sobie rytm to ok,ale sądzę,że takie "uczenie regularności" nie ma sensu. Swoją drogą zastanawia mnie jak można mieć stały schemat każdego dnia,skoro dziecko budzi się po nocy o różnych godzinach? Jak dziś obudzi się o 6,to koleje karmienie o 9 itd.Jutro z kolei wszystko może się poprzestawiać,ponieważ wstanie o 7 lub 8. Dagusiu,słuszną wagę ma już Twoja panna.My jutro się ważymy i szczepimy.Aż się boję. Roburku, Tobie to dobrze. Szklanej też,och Ty to masz dopiero życie jak w Madrycie... :) Franka nie chce obiadków? Niemożliwe,przecież ona zawsze ładnie wszystko jadła,zazdrożciłam Ci tego. Pewnie jej przejdzie ta niechęć.Ja 3 razy wymieszałam mleczko 1 z2,a teraz lecę już z samą 2. Pomarańczowy, Ty karmisz piersią? Może dzieciaczek nie najada się porządnie i stąd więcej karmień? Nie sugeruj się tymi wytycznymi co do ilości karmień na dobę.One są orientacyjne.Bo np. moja Zuza powinna jeść 210 ml cztery razy na dobę,a je 5 lub 6 razy po 120,a więc nawet mnie niż powinna, mimo większej częstotliwości jedzenia. Kathey widzę,że Twoja Oliwia chyba chłopaków na basenie podrywa :) Ciekawe macie zajęcia,my też byliśmy na basenie,ale tam nie uczą pływać. Jest tylko zabawa na piankowej desce,z kaczuszkami i piłkami. Basieniu gdzie zakupiłaś tę szczoteczkę? Malinova,to szybki tatuś,ale i uczennicę miał chyba pojętną :) Ważko,cieszę się,że Nastka przestała się odchudzać :) Już pytałam o zabawki,ale spytam raz jeszcze: jakie kupujecie? Zuzka lubi dzwiękowe,jakieś odgłosy zwierząt itp.Niby jest wybór,ale jak przychodzi do kupowania,to nic mi nie pasuje. A gdzie Igmik? Hipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×