Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Inny niż wszyscy.

Polecane posty

Ale odważna jesteś... Co byś zrobiła, gdyby facet okazał się napastliwy? znalam go, to nie był nikt obcy. Gydbym nie ufała mu choś trochę, nie poszłabym na góre, tylko wylała mu zupę ze szparagów na spodnie:) i kazała się odwieźć do domu. Złośliwa, ja ci chętnie jednego unikata odstąpię, za jednego normalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo Ty.....TRAFIASZ NA TYCH UNIKATOWYCH FACETÓW....oni czekaja starają sie,słuchają\" samico - tu na kafe jest masa takich wyjątkowych... cream - ten poczeka i 2 lata, wyslucha Cie... albo ta seria \"mam 2X lat i nigdy nie mialem kobiety\".... to samo... brzydal 28 pewnie i 5 lat poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty to tak chcesz znienacka On w hotelu szykuje Ci gorącą kąpiel wrzuca płatki róz, zanosi na rekach do łazienki...w tle muzyka Chopina.Myje Ci plecy mówiąc ze Cie szanuje(ble ble ble)Wnosi do pokoju --Telewizor wyłączony z kontaktu,pilot schowany...a potem w łóżku dziki seks... Zapomnij kobieto jak im nie powiesz to sie nie domyslą:O SZACUNECZEK RETRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam seksu, Komik, owszem, zgadza się:) ale mogę go miec w każdej chwili:) dlatego mnie to specjalnie nie niepokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retruś skarbie... ja tez moge miec w kazdej chwili, ale ja chce go miec w kazdej chwili a Ty wymyslasz labirynty dla kandydatow do tego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lej Jusia, jak sie nalezy to wal śmiało, od kobiety nie boli... (choc radocha mniejsza, bo facetowi mozna oddać :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymyślam labiryntów. nie szukam kandydatów. oni sami zgłaszają kandydatury. wybieram tego który mi odpowiada. (Równiez sama jestem szczęsliwa gdy moje zainteresowanie jest odwzajemnionie.) obecnie mi nie odpowiada nikt. po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etapy podrywumęskiego wyodrebnione przez retro: 1.najpierw jest na macho. 2.Jeśłi to nie robi wrażenia, zmienia się front na łagodnego chłopca. 3.Gdy nadal nie jestes pod urokiem, nadchodzi faza podrywu na rozgoryczenie światem. 4.Nie działa..? Teraz czas na granie niedostępnego, wzbudzanie zazdrości, pokazywanie się z innymi, ostentacyjne umawianie się na randki, obrażanie się, obojętnosć. 5.no i jeśłi to nie działą, to ostatnim etapem jest albo użycie siły albo łzy i błagania." zapomniałaś ostatniego: 6. grożenie samobójstwem albo - co gorsze - długim życiem wiecznie nieszczęśliwie zakochanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne tacy jak Cream czy Brzydal nie interesują sie takimi jak ja. I przykład Retro uświadomił mi ze czas sie zmienić,Zero gadek o seksie,kłusych bluzeczek i wyuzdania.Garsonka,zamknąć sie w labiryncie,a On niech po nitce mnie szuka.Faceci lubią sie bawi ć w gierki.Zmieniam sie,bede zanudzać facetów moimi problemami z mezem dzieckiem,a co mi tam.Normalnego inaczej nie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci lubią sie bawi ć w gierki.Zmieniam sie,bede zanudzać facetów moimi problemami z mezem dzieckiem,a co mi tam.Normalnego inaczej nie znajde." chłopcy lubią, faceci nie... u mnie nie mialabys szans z gierkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tylko wy swoja innosć kórą się tak chełpicie widzicie w rzeczach śmiesznych i bez znaczenia jak facet ma dużego penisa, to będzie tę róznicę akcentował najmocniej.\" Przecież prosiłem Cię, byś pominęła różnice w szczegółach anatomicznych :O Nie spotkałaś jeszcze faceta, który potrafi trzy godziny wytrzymać bez seksu ? A tylko rozmawia z Tobą, razem pijecie kawę lub coś tam, potem odprowadza lub odwozi Cię do domu ? Naprawdę ? Poważnie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, pytanie: dlaczego zdrabniasz moj nick..? to podświadoma chęc pokazania mi czegoś..? :) czy czysta sympatia...? Złośliwa. To nie tak. Ogien w sobie trzeba trzymać, dla samej siebie. Garsonka be. Musi być seksi, ale nie dla kogoś. Dla samej siebie. Poza tym ten kogo się szuka powinien trafić w przyjazne środowisko. Ja trzymam ogień, jeszcze. Staram się.:) Zrobie o tym topik kiedyś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałaś jeszcze faceta, który potrafi trzy godziny wytrzymać bez seksu ? spotkalam. tyle że on potrafił wytrzymac 3 lata. Kochalam go, myśłąlam że tak trzeba. Miał poczucie winy. Chciał kochac mnie wibratorem, cudeńkami... a ja chciałam jego. poza tym świetny facet. Pracoholik, jak komiczne:) długa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. grożenie samobójstwem albo - co gorsze - długim życiem wiecznie nieszczęśliwie zakochanego tfu,tfu, na psa urok....! szukanie!! nie strasz.....!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty sie zachowujesz jak skrzyzowanie nastolatki romantycznej z kolekcjonerem motyli. Podrywasz faceta... a potem na szpilę go i obserwujemy... testujemy..." :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komiczne nie denerwuj mnie.Już Cie widze jak 3 msc łazisz ze mną do teatru i gadając o problemach,bez seksu... Prawda jest prawdą Nie ma normalnych facetów\" wlasnie to o czym piszesz nie jest normalne... retro - zdrabniając Twoj nick nie chce Cie w zaden sposob zbagatelizowac, nie chce okazać swej wyższosci, nie traktuje Cie jak małej dziewczynki, nie pragne Twego upodlenia, poniżenia ani też nie sugeruje Twego infantylizmu.... mialo byc tak po prostu miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeśłi cie mogę komiku o cos prosić, to prosze: nie rób tego więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa czy myślisz że to jest fajnie się nie bzykac...? uwierz mi , to nie jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - prosić zawsze mozesz... ale ok, rozpatrze Twą prosbe, skoro zdrobnienia i czulosci sprawiaja Ci przykrość Zlosliwa... retro sie to udaje, bo to dla niej naturalne.... Tobie to nie wyjdzie, bo lubisz sie pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak facet ma dużego penisa, to będzie tę róznicę akcentował najmocniej." wiem, ze się powtórzę, ale w której częsci Polski Ty spotykasz takich facetów? :-D chyba jednak w naszym kraju można zaobserwowac spore różnice w obyczajowości lokalnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaj mam rzeczowe pytanie: jak często powinna uprawiac seks kobieta samotna? :) no, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczko - wrzucilem Cie do grupy ludzi cieszacych sie sexem.... do tej samej w ktorej ja sie znajduje... Przyjdź siostro, stan u mego boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - tak czesto jak tego potrzebuje.. jeslie nie potrzebuje przez kilka miesiecy, to cos juz jest nie halo (nie potrzebuje a nie nie uprawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze mną wszystko ok, bo potrzebuję:) uspokoiłes mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30
Witajcie To nowe wcielenie złosliwej samicy.Ide do koscioła.Pokój z Wami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×