Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Inny niż wszyscy.

Polecane posty

widzę, Komi też potwierdza to przypuszczenie co do zależności problemów ludzkich od lokalizacji ;-) "zachoawania seksualne Polaków w poszczególnych regionach PL" kto się podejmuje zrobić badania? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne poszedłeś już wspomóz koleżankę jak jesteś i wyjaśnij mi czym znów dowaliłes retro- bo ja dziś myslę tak sobie........niekoniecznie logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorek z dobrą laską zawsze jest dobrze chyba że zabierasz się do sexu od dupy strony- nie bylić z pozycją od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no nic to - dowiem się w poniedzialek albo i nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i tu musze poszerzyć ta rozmowę... Wkurwia mnie to jak laska sie odwraca plecami do mnie jak zasypiamy. wtedy od razu mi się odechciewa, a zarazem szlag jaśnisty mnie trafia. to sie tak produkuje, jej jest dobrze a mi nie i potem tez leży jak drewniok. musze z tym skonczyc , ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka "Łoooooooo jesuuuuu.. seks z lustrem??? O_O" Nie, no przecież bardzo dobrze się składa, jeśli to lustro jest tylko punktem oparcia a nie punktem centralnym. Mimo wszystko;) ---- ike :) '.leżymy i patrzymy na siebie aż się popłaczemy z bólu od nadmiaru plemników i od zbyt napiętej łechtaczki???" :) Wtedy do akcji wkracza sklepowy personel i odsłoniwszy wstydliwą zaslonkę przymierzalni niezmieszany uprzejmie informuje, że właśnie zamykamy i czy Państwo byliby tak uprzejmi w miarę szybko skończyć to jałowe przymierzanie... i w miarę szybko przejść do ....kasy :) ----- retro Dzisiaj piątek. Nieszczęście polega na tym, że jest ogólnie dostępny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a czemu? pytam na zupełnie poważnie ba na zupełnie poważnie nie bardzo rozumiem co zmalowal komiczne bosz jakiś ciężki dziś dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
profesorek => w Kazachstanie zalegalizowano poligamię (nie musisz zmieniać religii); możesz przejść na islam i wyjechać do krajów z prawem szariatu; możesz zostać multi miliarderem, bedziesz miał ile zechcesz, bab będziesz mógł je zdradzać ze sobą na wzajem i żadna nie odejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam serca ciagnąc mężczyzn na moje odzieżowe zakupy, wolę z koleżanką, albo z siostrą dlaczego ja tak nie umiem korzystać z życia?? :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój ostatni wpisodnosił się do: "Profi "Wk**wia mnie to jak laska sie odwraca plecami do mnie jak zasypiamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tudej sie nie zaloguje
retro zbyt emocjonalnie podchodzi do relacji damsko meskich. z pozoru wydaje sie niezachwiana w swoich pogladach, lecz wystarczy taki podchwytliwy komiczne, zeby zachwiala sie lekko i stracila grunt pod stopami chociaz na chwile. dzieki temu uwidacznia sie dno retrowskich frustracji, ich cel. retro im bardziej brnie w zaparte, tym bardziej chce aby ktos uswiadomil jej, przekonal ja, ze w rzeczywistosci jest inaczej. ze ona sie myli. i na podsumowanie z przykroscia musze stwierdzic, ze jesli retro dalej bedzie wierna sobie, to nikt jej do tego nie przekona, poniewaz ona sie nie myli. tylko ten emocjonalizm jest zbyteczny. tak jest i juz, nie mylisz sie retro i nie ma co sie frustrowac, trzeba przyjac zaistnialy stan rzeczywistosci jako fakt i nie odnosic sie do niego zbyt emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, wiem, ze jak ktoś zechce to złapie za słowo, ale ja też mam dzisiaj gorszy dzień, więc ani mnie to ziębi ani grzeje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest i juz, nie mylisz sie retro i nie ma co sie frustrowac, to znaczy jak jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja kocham spać na łyżeczke xeksić się nie bardzo- jak się kochać to się kochać a nie leniwie poruszać lędźwiami od niechcenia przy tym delikatnie pochrapując:) retro- przepraszam cię bardzo- czy ty masz chcice????????? dlatego jesteś nieszczesliwa czasami zastanawiam się, czy miewasz sexualne marzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorek, nie znasz pozycji na łyzeczkę? mozna sobie przy niej nawet komfortowo zasypiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, co się dzieje? Nic, Ju... , temat mnie przerósł, jakos się dziwnie w nim dziś nie czuję. Tylko tyle. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze tego poszukać.. moze nie wiem bo nie jestem az taki doswiadczony, ale spokojnie, swoje juz wiem, tylko ze kazda kobieta jest inna i to mnie doprowadza do szaleństwa. A myślałem że z 32 latką będzie tak sielankowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorek 32latki heh- nie są zawsze różowe.....;) zwłaszcza jeśli chodzi o związki damsko męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tudej sie nie zaloguje
"to znaczy jak jest...?" dokladnie tak, jak piszesz w kazdym zakladanym temacie. nie ma co liczyc na milosc ze strony 99% mezczyzn. nie ma co liczyc na to, ze 99% z nich najpierw bedzie chcialo zakochac sie w tobie, a dopiero potem uprawiac seks przepelniony miloscia. mezczyzna z gruntu nie wie, co to milosc. w sumie, ja tez powatpiewam w istnienie idealizowanej milosc, chociaz jestem kobieta, ale jak na kobiete jestem dosc malo emocjonalna. przecietna kobieta mysli sercem w pierwszej kolejnosci, w nastepnej dopiero mozgiem, dlatego uczucia i milosc stawia na perwszym miejscu. facet jest przewaznie pozbawiony zdolnosci odczuwania uczuc wyzszych, takich jak wyzej wspomniana milosc, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×