Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Inny niż wszyscy.

Polecane posty

Justynaaa nigdy nie zaciągałem kobiet do łóżka... nigdy... nie do mnie te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytule Cie stając z tyłu Samico... Tak bedzie bardziej bratersko... ale jakby co, to sie odrobine pochyl do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica Bicie serca to niepoprawna lokalizacja:) I jest też to drgąjący penis dla ścisłości. Po prostu sobie coś przypomniałem :) i dlatego sentymentalnie sie uśmiecham do minotora, bo nie byo to nic przykrego - wręcz przeciwnie:) ---- komiczne kocham to forum za komiczne porównania do kobiet:) Ty też:) Bez milości nie mógłbys tu tyle wysiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa Ja nieczego nie pobudzam, obejmuje Cie tylko mocno, oczywiscie po bratersku i czekam az oprzesz sie rekami o ściane, stając w delikatnym rozkroku... ściane zasad moralnych, bo wszystko jest po bratersku a w rozkroku, by podkreslic stabilnosc swej postawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - racja racja, ale ja nie wyznaje uczuc publicznie :P Nefa - lód z polykiem nie jest braterski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja wiem, że Ty jesteś biednym mężczyzną, którego to kobiety molestują. Oj, biedaczek, jak Cię można pocieszyć?" eeee nie o to mi chodzilo :P dla mnie zaciąganie do łóżka to po prostu wstawianie kitu, chamskie kłamanie, zeby laska rozłozyła nogi... kiedy jeszcze nie jest do konca pewna czy tego chce.. czyli gadanie kocham Cie, ożenie sie z Tobą, jestes najpiekniejsza na swiecie, przypominasz mi moją matke :P (moze to ostatnie to nienajlepszy przyklad :P ) ja nie robie takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa... stoisz pod scianą a ja szepcze Ci do ucha, jak bardzo bratersko Cie wspieram :D naciskajac na Cię coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne, naciskając ruchem posuwisto-zwrotnym" myslalem, ze to oczywiscie w uściskach braterskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż strach pomyslec, co poczuje i pomysli retro gdy ostatnie 2 strony przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×