Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Dejzi to jest tutaj ewenement nie sądzicie? Drugiej takiej nie ma zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Micheeela, podczas ostatnich przygotowań zapewne... :) W sumie to jej zazdroszczę... Mnie nie bylo stac na takie zachowanie, na ślub choć jestem od niej strasza... :) Hmmm... U mnie dol totalny od wczoraj, poklócilam się z facetem troszkę bardzo, już niby jest ok, ale nie zobacze go jak dopiero w niedzielę... ;-( :( Uslyszalam "taka praca"... :( Ale sam sobie ją do cholery wybral... Zastanawiam się jak mu to "ukrucić"... :) Ja tak dlugo nie dam rady... On mówi, że jak juz staniemy na nogi, kupimy wszystko, wyszykujemy to zwolni... Ale... do tego czasu to sie wykończy... I mnie też... Masakra... Niech mnie ktoś psytuli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kenta no proste hahaha Jakweszłam na topiki w których ona pisze to zauważyłam że ona nawet młodą pare potrafi obrażać No ja byłam w szoku :)do dejzi69 bredzisz na forum niesamowicie,niejednokrotnie sama sobie zaprzeczając. "nie dostanie kredytu bo jest za młody" bzdura,chyba że jest niepełnoletni. nie lubisz rodziców swojego chłopaka,oni nie lubia Ciebie i chcesz z nimi mieszkać? z Twoich opowieści wynika że bedziesz się z nimi cisnąć do momentu zejscia któregoś z rodziców i nabycia drogą spadku praw do pierwszego z trzech legendarnych mieszkań. gratuluje planu na zycie,20 może 30 kilka lat z nielubianymi teściami przed Toba hahahaha pozazrościć To jest cała prawda o Dejzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi go po prostu... I wariuję... :( A co kopniaków to powiem ci, że ja tez ostatnio dostaje takie solidne że ho ho... a jestem przeciez dopiero w 26 tygodniu... Najlepiej wczoraj cos zaczęlam śpiewać a ten z kopa... :) Aż mi sie glupio zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na sniadanie bo zaraz znowu pójdzie seria od środka... :) straszny indywidualista mi rośnie... po tatusiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaa wiesz myślę że nie chodziło mu o Twój talent wokalny:DSłyszałam że chodz rodzice nie mają go zbyt dużo to i tak maleństwu się podoba Dla niego to jest ukojenie A może poprostu zaczeło tańczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi teraz tak bez pretensji itp Mam pytanie skoro jesteś szczęśliwa to czemu tego nie widać po Tobie Po co siedzisz na topikach które nie mają nic wspólnego z Toba??skoro pracujesz 3 i pół godziny dziennie jako stażystka więc czemu widać Cię tu non stop?? Dla czego skoro jesteś szcześliwa to pokazujesz sie ze strony zgorzkniałej panny??Co Cie obchodzą te wszystkie osoby które obrażasz ?? Ja rozumiem można wypowiedzieć swoje zdanie ,ale Ciebie naj widoczniej cieszy ubliżanie innym Dla czego często mijasz się z prawdą Raz piszesz tak a raz inaczej Dla czego większość forumowiczów odbiera Cię jako zgorzkniałą hipokrytkę no wytłumacz mi to Moim skromnym zdaniem osoba która się ceni jest szczęsliwa nie ma potrzeby ubliżania innym A Ty niestety ją masz i nie wmówisz mi że jest innaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieposkromiona dejzi powrócila... Juz mi ciebie brakowalo... :) Popierają cie niektórzy? Tak... Tak samo chorzy jak Ty... wiesz co... Ja też mogę wejść na kafe któregoś dnia pod innym nikiem i zacząć pisać jaka to ja nie jestem bogata, zajebista, zgrabiutka, jakich to ja mialam facetów ciacha... W necie możesz wszystko... więc używaj Kochanie do woli, bo rzeczywistośc jest pewnie zupelnie inna... Czarnula to mówisz że nie dlatego, że powątpiewa w mój talent wokalny? Hmmm... Juz sama nie wiem... Bo jesli mowa o talencie to u mnie on się nie znajdzie... Oj to dziecko będzie cierpieć jak ja będe spiewać mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym skoro uważasz się za osobę kulturalną i wykształconą to powinnaś wiedzieć ze nie ocenia się żadnej osoby pochobnie Ciągle pragniesz komuś dogryźć rozpisujesz się jak to masz dobrze w życiu a potem zachowujesz się jak rozgoryczona stara panna Wiem o tym że na tych topikach można wiele rzeczy powymyślać i Ty zapewne to robisz Bo to co piszesz często nie zgadza się z tym co pisałaś wcześniej Teraz już bez żadnej agresji powiem Ci że nie będe reagować na Twoje zaczepki bo widocznie to jest jedyny sposób żebyś sobie dała spokuj Nie znam Cię więc skończę Cię oceniać Mogę przypuszczać tylko jaką jesteś osobą A jeżeli się nie mylę to szkoda gadać bo takie osoby jak Ty odbierają mi apetyt Narazie Dejzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi a to że faceci wolą chude dupy to gówno prawda.Każdy jest inny a z tego co zauważyłam to obecnie wolą zaokrąglone kształty nie mówię że upasione ale wybierają kobiety, dziewczyny które jest za co potrzymać i jest sie do czego przytulić kości wyszły z mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi i ostatnie zdanie skierowane w kierunku do Ciebie skoro pracujesz z dziećmi to powinnaś świecić przykładem A Ty pokazujesz się tylko z najgorszej strony Wątpię że ktoś kto na forum potrafi być tak zgorzkniały kto kocha tak ubliżać innym może być dobrym przykładem dla dzieci A co do Twego talentu kenta to nie bój żaby jestem pewna że chodź byś jęczała jak zwierzę w rzeźni to dla Twego bobasa to będą najpiękniejsze dźwięki na świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zauważyłyście że dejzi jak ma coś ciekawego do powiedzenia to zawsze szybko odpisuje A gdy niema nic do powiedzenia to zwleka z tym Jakoś tak zawsze jest Ha widzę że jest nas tu coraz więcej Filipinka ja się z Tobą zgadzam chodź sama byłam chuda jak palec Przed Ciążą w wieku 18 lat nabrałam kobiecych kształtów biodra mi się zaokrągliły itp Moj facet powiedział wtedy że taka figura jest cud miód A nie jak kobieta wygląda jak wieszakByłam w szoku a on jeszcze do mnie że chciałby żebym troszeczkę przytyła Ja się na to nie zdecydowałam bo moja waga mi bardzo pasowała i czułam się mega atrakcyjna No ale teraz ma za swoje bo przytyłam 14 kg:D a za nie całe połtora miesiąca mam termin więc pewnie jeszcze przytyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja przez całą ciążę przytyłam 14 kg córcia ma teraz 8 miesięcy a ja ważę trzy kilo mniej niż przed ciążą taki mam z nią ubaw że szok.To jest taka mała aparatka takie rzeczy wyczynia że dorosły tak nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no wyobrażam sobie Ja teraz prawie często jestem u koleżanki która urodziła Ona teraz szuka pracy która będzie jej odpowiadać więc ja często zostaje z jej dzieckiem Ona ma troche spokoju a ja uwielbiam zostawać z małą Chyba się zaczynam uczyć jak pielęgnować swoje Jej mąż jak przychodzi z pracy to przejmuje inicjatywe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko pielęgnacja dziecka nie jest trudna instynktownie będziesz wiedziała co robić.Ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha no i teściowa mnie zagadała i nie dokończyłam wątku Chodziło mi o to że dopiero teraz widzę jak takie małe dziecko potrafi wymęczyć człowieka Ale gdy się uśmiechnie to czujesz się doceniona Ta mała czasem patrzy się na mamę jakby chciała jej powiedzieć Dziękuje!! Co do tegp chudnięcia po ciąży teraz jakoś kobiety z tym problemu nie mają i właśnie często się słyszy ze ktoś schudł o ileś tam kilo więcej I waży mniej niż przed ciąża Ja mam nadzieje że wróce do swojego 49 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałaś na 2 moje pytania i to jak zwykle napisałaś to samo co zawsze !!o brzuchatej i o tym jak Ty kochasz spędzać czas na komputerze Ale co to za praca nic mi się tu nie zgadza ale niech Ci będzie Czemu nie odpisałaś czemu tak bardzo lubisz innych krytykować skoro jesteś taka szczęśliwa Jak by to była prawda to nie byłabyś taką jędzą Bo ludzie szczęśliwi chcą się tym szczęsciem dzielić Reagują pozytywnie na innych i nie drażnią ich inne topiki A Ty sama sobie zaprzeczasz Ja jestem szczęsliwa i dla każdego staram się być miła Nie czerpie satysfakcji z obrażania innych Jestem szczęśliwa i życzę tego innym A ty ciągle innym dogryzasz Nie sądzisz że to wszystko się kupy nie trzyma??I czemu nazywasz mego męża fagasem on przed chwilą zauważył Twój wpis i powiedział że nie zna sytuacji ale że widać że jesteś chora On nigdy Ci nie ubliżył więc czemu Ty mu ubliżasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dejzi to co ty piszesz to wogóle się kupy nie trzyma liczyłam na szczerą odpowiedź ale Ciebie widocznie na nią nie stać umiesz tylko mówić o brzuchatych o tym że żerujemy na starych itp A ty nie żerujesz?? A kto liczy na spadek itp przecież ja czytałam inne Twoje posty wiec ciemnoty mi tu nie wciskaj!!Dużo Twoich wpisów się mijało z tym co tu wypisujesz Więc zastanów się jaką wersją się będziesz posługiwać Tak samo jak mnie na samym początku skrytykowałaś za literówki itp A teraz sama popełniasz mega błędów i się głupio tłumaczysz Czy to nie jest chore mysle że gdybyś zobaczyła się z boku to byś się zastanowiła -CO JA DO CHOLERY WYPISUJE?? Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi Ty jesteś nie normalna!! Siedzę sobie na forum i czytam wszystko co Ty tu wypisujesz!! I jestem w szoku kłamstwo za kłamstwem tu piszesz że Twój chłopak dużo zarabia a potem piszesz że mało Tu o kredycie takie brednie wypisujesz że szok!! Potem piszesz że Twoi rodzice sie nie nawidzą z Twoim partnerem a gdzie indziej znów co innego Ja pierdole naprawde jestem w szoku nie chce mi się tu wszystkiego przytaczać ale ty jesteś wielką kłamczuchą Zero szacunku dla Ciebie Nie dobrze mi jak widzę takie osoby jak Ty Dziewczyny jak bedziecie miały trochę czasyu to możecie sobie w google wpisać Dejzi69 i wam tyle postów wejdzie że szok jak to przeczytacie to będziecie tak samo zaskoczone że można być taką hipokrytką Ja dejzi szukałam czegoś na Twój temat żeby zrozumieć Twoje chamskie zachowanie wobec innych ,ale teraz wszystko już wiem Ty jesteś stuknięta i to ostro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka jedziesz i to galancie :) Już wszyscy wiedzą, że osoba pod nickiem dejzi69 to zwykłe gówno jest, więc proponuję żeby ją już ignorować, bo jak się gówno ruszy to zaczyna śmierdzieć. A tu już się rozprzestrzeniła. Na każdej stronie jest. Niech Wam nie zaśmieca topiku :) który widzę, że się ładnie rozwinął :) Życzę Wam duuuuuużo zdrówka, miłości i szczęścia :)))) a przede wszystkim Misheeeli na nowej drodze życia! Na pewno wszystko Wam się ułoży. Tylko potrzeba czasu :) Nic się nie osiągnie w ciągu godziny. Czasem trzeba na to paru lat. Wy jesteście w o tyle komfortowej sytuacji, że wcześnie zaczynacie, więc i wcześnie się wszystko u Was unormuje. A wyobraźcie sobie osoby 25 lat, które dopiero skończyły studia i dopiero zaczynają życie na własną rękę. Wcześniej akademik i imprezy, a tu nagle dorabianie się, nic swojego. A Wy macie 5 lat zapasu :) Poza tym dzieciaczka odchowacie, pójdzie do szkoły, a Wy bez problemu będziecie mogły robić karierę :) To jest o wiele lepsze niż jakbyście miały iść na macierzyński, po którym często nie ma do czego wracać. Albo w ciąży pracować. Masakra, stresy itp. Pamiętajcie, że jesteście w o niebo lepszej sytuacji niż niejedna osoba na tym ziemskim padole :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie sprowokowac Dzięki za miłe słowa ale uwierz mi że jak zobaczyłam jej wypowiedzi te kłamstwa na 200 komentarzy może 5 było pozytywnych w stosunku do niej Nie mogę się nadziwić że są osoby które po takiej krytyce nie siądą sobie na tyłku i nie pomyślą że być może to ze mną jest coś nie tak No ludzie chyba każdy z nas powinien mieć chodź troszeczkę godności i samo krytyki Ja byłam przerażona nigdy nie spotkałam takiej osoby więc dla mnie to coś nie naturalnego Teraz jak tu wejdzie zleje ją z góry na duł Bo już widzę że z takimi ludzmi niema nawet co się wdawać w jaką kolwiek dyskusję A więc dejzi od dziś pisz sobie te swoje brednie ja na Ciebie napewno nie zareaguję chodz bys niewiem co napisala Takich ludzi się nie bierze pod uwagę a Twoimi komentarzami mogę sobie za przeproszeniem tyłek podetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować właśnie ja się troszeczkę obawiam tego że teraz nie będę miała czasu Jak urodzę to albo wcześniej mam zamiar zapisać się na jakieś studia Bardzo bym chciała na psychologię no ale nie wiem co z tego wyjdzie Archeologia też mnie interesuje ale wiem że na tym dziale trzeba mieć znajomości a żeby co kolwiek osiągnąć Heh mam poważny dylemat No ale w końcu to będą studia zaoczne więc przez ten czas mąż zostanie z malcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie sprowokowac Dzięki za miłe słowa ale uwierz mi że jak zobaczyłam jej wypowiedzi te kłamstwa na 200 komentarzy może 5 było pozytywnych w stosunku do niej Nie mogę się nadziwić że są osoby które po takiej krytyce nie siądą sobie na tyłku i nie pomyślą że być może to ze mną jest coś nie tak No ludzie chyba każdy z nas powinien mieć chodź troszeczkę godności i samo krytyki Ja byłam przerażona nigdy nie spotkałam takiej osoby więc dla mnie to coś nie naturalnego Teraz jak tu wejdzie zleje ją z góry na duł Bo już widzę że z takimi ludzmi niema nawet co się wdawać w jaką kolwiek dyskusję A więc dejzi od dziś pisz sobie te swoje brednie ja na Ciebie napewno nie zareaguję chodz bys niewiem co napisala Takich ludzi się nie bierze pod uwagę a Twoimi komentarzami mogę sobie za przeproszeniem tyłek podetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cała kafe szwankowała. Pamiętaj, że nic nigdy nie jest stracone. Masz Maluszka. Możesz zapisać się od nowego roku, z nauką będzie Ci trochę ciężko, bo Maluch potrzebuje duużo uwagi, ale dasz radę. I po tych studiach możesz sobie jeszcze studium w razie czego zrobić :) Jesteś młoda, więc cały świat stoi przed Tobą otworem :) Tylko się nie poddawaj :) A Dziecko Ci wszystko wynagrodzi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się no właśnie zauważyłam że szwankuje:/ No ja nie mam zamiaru się poddać Bardzo dużo pomogli mi moi nauczyciele z liceum Naprawdę jestem im wdzięczna Wspierali mi i ukończyłam tą szkołę z dobrymi notami Chciałabym żeby więcej było takich ludzi To się nazywa fachowe grono pedagogiczne Naprawdę starają się pomóc młodzieży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to jak myślicie jaki jest lepszy czas na rozpoczęcie nauki? Teraz, gdy malec ma się dopiero pojawić, w końcu większośc czasu i tak przesypia czy później gdy będzie już troszkę \"odchowany\" i będzie zaczynal wariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×