Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeams bont

pierscionek zareczynowy? czy to malo? pyta ON

Polecane posty

Gość biorąc pod uwagę
to że zarabiasz 3 tyś to trochę nie poszalałeś, a dlaczego niby symbol nie miał by być brylantowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cena jest ważna tylko
lilia...tak właśnie było w moim przypadku - więcej na kremy dla siebie niż na pierścionek zaręczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
do no chyba zartujesz - dzieki za pocieszenie bo jestem zalamany juz. pierscionek jest zapakowany i nie mam mozliwosci g w tej chwili odpakowac i zrobic zdjecia. nie chce kupoac innego, chce sie oswiadczyc przy zachodzie slonca nad morzem :) moze ta chwila bedzie bardziej wyjatkowa niz sam pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cena jest ważna tylko
przepraszam...ruda miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdklalalla
Weź i wymień ten pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
ale dlaczego mam wymienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Wiesz, chwila to jest chwila, pieścionek zostaje na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Bo kupiłeś byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet- napiszesz coś więcej niz tylko to, że Ci sie podoba i że masz 3 tyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczzowa lala
ale czy to wazne z kupil tani wazne sa zamiary to ze chce z nia spedzic reszte zycia przeciez nie musi nikomu mowic ile za niego dal.jak sie mu podoba to miejmy nadziej ze spodoba sie rowniez jego dziewczynie. uszy do gory bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
ruda22 - co chcesz wiedziec? kocham ją, poszłem do firmy Apart w centrum handlowym tam mi babka powiedziala ceny takich piersionkow spodobal mi sie akurat taki z cyrkonia i kupilem no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
NIE WYMIENIAJ GO!!!!!!!!!!!!! KASA SIĘ NIE LICZY!!! Po 1 nikt nie musi wiedzieć ile on kosztował po 2 dziewczyna nie będzie chodziła z cenówką przy pierścionku po 3 ma się podobać a nie kosztować Bóg wie ile Na pewno jest ślicny więcnie myśl już o tym bo nie zaśniesz w nocy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 zl to troche malo jak na pierscionek zareczynowy, zwlaszcza przy Twoich zarobkach, tak jak ktos napisal. kamien powinien byc szlachetny. moze Twojej przyszlej narzeczonej nie zalezy na tym czy ma brylant czy nie, ale wydaje mi sie ze powinienes kupic jakis bardziej porzadny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiukaaa
Jak cię na to stać to wymień kamień na szlachetny, naqwet jeśli nie jest pusta, czy próżna to napewno sie uciaszy że jest dla Ciebie taka cenna i ważna, kobiety lubią gesty I NIECH RESZTA NIE ŚCIEMNIE I NIE UDAJE SKROMNYCH P.S. Cyrkonia po 3 latach zatłuszczy się i zmatowieje i ciągle do czyszczenia trzeba bedzie oddawać, brylant się nie zetrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze raz - czy wydajesz na bzdety więcej niż kosztował pierścionek. Tylko w takim przypadku dziewczyna może żywić jakąś urazę. Też uważam, że liczy się chwila, gest itp itd ale pewne proprcje musi trzymać, chyba, że dzieczyna nie lubi biżuterii i uważa, że pierścionek to zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
Przestan sie zamartwia c Autorze, na pewno przyszla zona sie ucieszy, wazne b y pierscionek byl sliczny! Nie daj sobie wmowic choroby, bedzie okay, trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakak
No dokładnie, chłopie, te pierścionek na wytrzymać lata, no chyba że traktujesz to małżeństwo jako związek na kilka lat. Poza tym wiesz, takich decyzji się nie podejmuje nie mając pojęcia ani o cenach, ani o kamieniach itd. Powinieneś był NAJPIERW założyć taki topik, wypytać ludzi, a potem myśleć o zakupach. To nie jest tak wejść do sklepu i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
nie bronie go ale to facet a faceci nic nie wiedza o zakupach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
sraty pierdaty ja mam cyrkonie od 5 lat i nic mi nie zmatowiało cały czas jest tak śliczny jak był a może nawet śliczniejszy bo jego wartość podnosi czas przez jakim go posiadam te co myślą o cenie i brylantach w czasie zaręczyn mają z głową i są materialistkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma zakładac temat o wszystkim co kupuje dziewczynie? kiesy nie bylo internetu i kobiety dostawały pierscionki, były szczesliwe i małzenstwa były trwałe nie to co teraz, zalosne zeby kazdy facet miał zakąłdac temat o piersionku i słuchał co pisza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, straszne złe materialistki, a ty widać jestes nieszczesliwa skoro musisz innych obrażać zeby dowartosciować siebie i swoja cyrkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakak
Lilia, dziewczę, myśl. Jak nie było internetu, to ludzie po prostu rozmawiali z sobą. Tak czy inaczej, jak się kupuje nawet nowy telewizor to się robi jakiś research, a nie w chodzi do sklepu i mówi o tamtem mi się podoba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
oj i tu się mylisz nawet sobie nie wyobrażasz jaka jestem szczęśliwa i nikogo nie chciałam obrazić tylko stwierdzam fakty! A co prawda w oczy kole??? No tak ja też bym się wstydziła gdyby dla mnie tylko kasa była ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
Moze i jestem materialistka ale ja wolalabym by moj zareczynowy byl drogi i kunsztowny, nie znioslabym skromniutkiego pirescionka, no chyba ze moj ukochany bylby biedny no to z bolem serca ale ok. Ale Ty Autorze nie przejmuj sie moja opinia bo Ty wiesz co Twojej ukochanej sie podoba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego studenciak, ktory je codziennie makaron z Biedronki, ciuła na bilet do domu itp- wtedy chwała mu za to, jak kupi taki za 100 zł jak jeżdzi nówką mercedesem i kupuje wodę po goleniu za 150 (jest taka?) + buty za 400 to chyba dziwnie wygląda, jak jego kobieta nosi srebro na paluszku (mimo, że złoto lubi :)) Pierścionek to symbol, owszem- ale taki troche specyficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiukaaa
Mój facet wiedział, że ma być strojny bo taki mam styl, a to że wybrał brylant bardzo mi schlebiło, wiem że jestem dla niego wazna i szukał go ze dwa miesiące, bardzo się zaangażował - to dla mnie duzo znaczy . . . . Ale w sumie to zalezy czy ktoś ma niskie oczekiwaniai odpowiada mu jak ktoś idzie po najniższej lini oporu no to . . . tak też można . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co... a ja dostałam za
50 zł... wygrzebany na targu ze starociami... i jest to dokładnie coś, o czym marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakak
Idż spać no chyba żartujesz a jutro dla relaksu na zakupy do biedronki. We wszystkim trzeba zachować właściwą miarę. Jakby facet zarabiał 1000 zł, owszem pierścionek byłby ok. Ale skoro zarabia 3 razy tyle pierścionek jest lekko śmieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×