Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeams bont

pierscionek zareczynowy? czy to malo? pyta ON

Polecane posty

Gość No chyba żartujesz
ratta----> zgadzam się!są w życiu ważniejsze rzeczy niż kasa i wartość pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiukaaa
No właśnie to przede wszystkim!!! Musi być dopasowany do stylu twojej dzieczyny no i trochę klasy też musi mieć!!! W końcu to tradycja baaaaaaaaardzo długa! A starania też się liczą popracuj nad miejscem, mnie mój zabrał do zakopanego oświadczył mi się nad skarpą nad morski okiem . . . było super i to miejcse będę pamiętać bo był tam ołtarzyk Matki Boskiej od szczęśliwych powrotów . . . było super, aczkolwiek brylant też zrobił na mnie wrażenia no cóż nie jestem jubilerem a na palcu odrazu poznam czy brylant czy cyrkonia,bez przesasdy . . !!! to jest inny szlif!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz pieniedzy
A na co te raty jesli mozna wiedziec? Na nowy sprzet grajacy, duzy telewizor itp? No chyba ze kupiles mieszkanie to rozumiem ze moze byc krucho z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratta- zgadzam się, ale nadal uważam, że bogaty facet nie powinien kupowac srebra i liczyc na piękno chwili. Mój jest bliższy temu studenciakowi, dostałam pierścionek z gatunku skromniejszych, ale wiem, ze bardzo wiele serca w jego kupno włożył i że to był maks jego możliwości (nie ocierających się o śmiesznosć- mógł pojechac na 3 miesiące do Anglii i kupic mi za to jakiegoś megastycznego kamienia, ale nie o to chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratta
Kamczatka- nosi sie kilka tygodni? nie rozumiem.. a co? taki pierscionek za 350zl "rozsypie sie" po kilku tyg? Tak samo wytrzyma lata i bedzie dobrze wygladal jesli od czasu do czasu odda sie go do czyszczenia lub samemu sie wyczysci........ :/ jeames bont- cyrkonia naprawde jest ok!!!! nie przejmuj sie i nie sluchaj glupich bab! ;/ złoty, z jednym oczkiem- klasyczny, czyli wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
Ruda.......slyszalam o parze gdzie przyszly pan mlody postanowil kupic piercionek w Anglii wlasnie bo zloto tam tansze....i ona o tym wiedziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
chyba nie Wam rozliczać faceta ile wydaje na rachunki raty i inne rzeczy!i czy dobrze gospodaruje swoją kasą a skąd wiecie jaką ma sytuację w domu może np.pomaga rodzicom albo coś w tym stylu (nie wnikam) kupił pierścionek za 350 zł i już. NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY SIĘ PODOBAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
Ruda.........piszac ze nosi sie kilka tygodni mialam na mysli z sarkazmem ze musi wytrzymac chocby te kilka tygodni do zerwania:-P Taki troche nieudany zart:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakak
"nie rozrzucam tych pieniedzy ktore zarabiam, nie kupuje do siebie drogich rzeczy mieszkam jeszcze z rodzicami ale place za siebie w tym ze musze miesiecznie odkladac za raty i placic rachunki i no niestety auto tez sie psuje i powiem wam ze ledwo wystarcza do 1" Wiesz co, z góry współczuje twojej dziewczynie. Jesteś typem skąpca i dusigrosza. Nie będzie miała z tobą lekko. Chłopie nie pieprz, z takiej kasy żyją całe rodziny. A ty z rodzicami mieszkasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakak
Poza tym soryy gostek, jak tobie teraz ledwie do pierwszego starcza, to co ty się w ogóle bierzesz za żeniaczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
Autorze, prosze przestan sie zamartwiac, jezeli pierscionek jest sliczny i trafia w gust Ukochanej to napewno bedzie wszystko ok :-D Powodzenia i szczescia Wam zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak byl w anglii i kupil jej piersionek to co w tym złego? gorzej gdyby specjalnie poprosil kogos znajomego zzeby kupil pierscionek bo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ruda 22
wiesz... i powiem Ci jeszcze coś - ja też mu kupiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale ja się juz pogubiłam- kim jest przedmówczyni (do ruda22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna mloda
zrob porzadne zareczyny- w jakims fajnym miejsci itede a w prezencei slubnym daj jej diamenty KAZDA kobieta marzy o diamentahc u wirze mi KAZDA i kazdej diamenty sprawiaj ogromna przyejmnosc mnie tez sie wydawalo ze piersconek to tylko gest, a dostalam diamenty i jestem przeszczesliwa nosze je z duma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr
cóz ja chciałam pierscionek z brylantem i ten pierscionek jest solidniejszy i oczywiscie drozszy od wszystkich moich innych pierscionków, to pierscionek na cale zycie i ma byc najlepszy, radziłabym Ci kupic pierscionek z brylantem tak gdzies około 1000 zł a ten co juz masz dasz jej kiedy indziej ps. to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
nad morzem przy zachodzie slonca, juz pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr
zgadzam sie z panna młoda - kazda kobieta marzy o diamentach/brylantach niech wie, ze jest warta tego co najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy- czy taki tańszy jej sie spodoba (pod względem koloru, oczka....- ogólnie- forma) i czy mogleś sobie z palcem w %&*$# pozwolić na droższy Jaśniej nie potrafię wklejam z poprzedniej strony. Sam odpowiedz sobie na te pytania. Nie chce ci natretnie penetrowac portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia- tez nie marzę :) nawet mi przez mysl nie przeszło, że mój M mógłby (lub nie daj Boże MUSIAŁ :O ) mi je kupić :) ale co innego, gdy meżczyznę stać bez problemu, a co innego gdy nie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co zlego w kupowaniu pierscionka za granica. Moj chlopak kupil mi pierscionek w Nowym Jorku i wiem,ze zaplacil duzo mniej niz zaplacilby w kraju w ktorym mieszkamy. On wybral pierscionek, dogadal sie ze sprzedawaca a jego rodzice odebrali pierscionek, bo akurat sie tak wybierali. W dodatku ja sie bardzo ciesze,ze dolar stoi tak nisko, bo dostalam lepszy pierscionek za mniejsze pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Ty jestes pewna ze on zaplacil mniej? bo ogladalam ostatnio nawet pierscionki w Zales jak bylam czyscic swoja obraczke i o ile dobrze pamietam to najtansze byly ok 300 dolarow ale to naprawde malenstwo, wiec tak sobie pomyslalam ze moze on wydal wiecej niz Ci sie wydaje , a Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy :) Zgadzam sie z tym ze pierscionek nie jest najwazniejszy. Wazne aby sie podobal. Ale jezeli faceta stac to moglby sie troche postarac. To wszystko zalezy od tego jakie facet ma mozliwosci finansowe. Nie chcialabym aby sie splukal przez pierscionek. Biorac pod uwage ze zrobiles to spontanicznie powinna byc zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka- mi nie chodzi o kupowanie za granica tylko zarabianie przez 3 miesiace TYLKO na pierścionek w Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
A mnie chodzi o to ze u tamtej pary bylo wszystko odarte z tajemnicy, nawet fakt ze po pierscionek jada do UK bo taniej szoke jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie gadanie, ze kazda kobieta chce dostać pierścionek z diamentami dla mnie to jakaś bzdura dla mnie najważniejsze było, że mój mezczyzna chce być ze mna juz zawsze a nie cena pierscionka i ilośc diamentów w nim bezsens,jak można rozpatrywać miłość faceta ceną pierścionka zareczynowego a jeśli ktoś na to patrzy pod kontem ceny to uważam ze jest lekko niedojrzały aby brać slub bo naprawde potem jest wiecej wydatków niż sam pierścionek i jakby wszytko rozpatrywać tymi kategorami ze jest wyjatkowe to i obraczki sa wyjatkowe i suknia slubna wiec wszytko powinno kosztowac grube tysiace aha a mój pierścionek jest z białego złota bo zawsze o takim marzyłam i ma 3 cyrkonie i dla mnie jest najpiekniejszy na swiecie i zawsze jak na niego patrze przypominaja mi sie zareczyny :) a jak komuś sie nie podoba jego problem a ty autorze sie nie przejmuj głupim gadaniem zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×