Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeams bont

pierscionek zareczynowy? czy to malo? pyta ON

Polecane posty

Gość jeams bont

kupilem dziewczynie pierscionek zareczynowy za 350zł czy to mało? spotkalem sie dzis z opinią ze taki pierscionek powinien byc z brylantem a nie z cyrkonią i to na dodatek powyzej 1000zł! no powiedzcie mi czy to az tak wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczzowa lala
wazne jest to ze cheszz z nia spedzic reszte zycia a nikt przeciez niebedzie wiedzial ile kosztowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj tu troche
tematy o pierscionkach zareczynowych...laski tam jedna przez druga lamentuja, ze dostaly zbyt tanie pierscionki i pewnie faceci ich tak malo kochaja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz pieniedzy
jesli nie pracujesz to suma do przezycia. Jesli zarabiasz 1000 zl to powinien kosztowac choc z 500, jesli wiecej to powinien byc za ponad 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
:( zarabiam kolo 3 tysiecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz pieniedzy
sknera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uwazasz ze czym drozszy pierscionek tym bedzieci bardziej szczesliwi? pierscionek to tylko symbol, npo chyba ze Twoja narzeczona nalezy do tych pustych lalek ktore musza miec wszystko najdrozsze i najlepsze zeby kolezanki zazdrosciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Mądra dziewczyna doceni gest, taka, ktorej zależy głównie na chwaleniu się przed koleżankami już nie :) ale nie powinno się po niej płakać :P Obiegowa opinia jest taka- pierścionek powinien kosztować jedną pensję faceta. Jak dla mnie zależy to też od wydatków- jesli mieszka z mamusią i wydaje na pierdoły to moze się szarpnąć na brylanty, jeśli prawie wszystkie pieniądze pochłania opłata za mieszkanie, rachunki, jedzenie to nie należy wymagać zbyt wiele. P.S. Dostałam z cyrkoniami i sztucznym rubinem (malutkim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
lilia - wlasnie chcialem kupic ladny, i kupilem tylko tutaj widze ze jednak licza sie pieniadze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
a czy to takie ważne ile taki pierścionek kosztuje???? Jak mnie mąż poprosił o rękę to nawet o czymś takim nie pomyślałam ile mógł kosztować pierścionek tylko ważne było że chce być ze mną już zawsze na dobre i na złe. Nawet gdyby pierścionek był z odpustu to i tak była to jedna z piękniejszych chwil w moim życiu. Jeśli kobieta Cię kocha i nie jest materialistką to nawet jej coś takiego do głowy nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz pieniedzy
a ja uwazam ze pierscionek powinien byc solidny, taki zeby sie nie rozlecial po kilku latach i co by go mozna bylo w przyszlosci dac wnuczce :P a niestety taki za 350 raczej nie spelnia tego warunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli wnuczka będzie heavy-metalówa i bedzie nosić tylko trupie czachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym sie cieszyła nawet z pierścionka z odpustu ;) Liczy się gest i chęć spędzenia życia u boku tej osoby a nie ilość karatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz pieniedzy
to wyrosnie z tego i jako dorosla kobieta bedzie mogla nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
daj spokój ważny jest sam fakt a nie cena pierścionka sam wiesz jaka Ona jest jeśli nie myśli tylko o kasie to jest ok. a ta co napisała że jesteś sknerą to jakaś kretynka i materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiukaaaa
Ja uważam, że ten pierścionek powinien mieć brylancik - chociaż malutki ale brylancik - taka jest symbolika! To ma byś najtwardszy kamień tak trwały jak wasza miłość - hmmm cyrkonia jest sztucznym kamieniem . . . . Ale dużo zależy też od gustu wybranki, ja jestem sroka i chciałam strojny, wiec powiedziałam mojemu że jak posknerzy to lepiej wielkie cyrkonie niż mikry diamencik! Ale moja kumpela wybrała za 460 zł z brylantem i jest w nim zakochana i szczęsliwa. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeams bont
fakt,faktem stac mnie bylo na drozszy ale nie widzialem powodu by taki kupować - przeciez to tylko symbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cena jest ważna tylko
to jak ty ją doceniasz. Pierścionek powinien być z naturalnym kamieniem a nie z cyrkonią. Nie musi to być brylant, może być inny kamień szlachetny, ale nie półszlachetny. Powiem z własnego doświadczenia, że jak kupujesz byle jaki pierścionek, to Ci byle jak na niej zależy. Ja dostałam byle jaki. Cieszyłam się z samego faktu, że był. Nie przeszkadzało mi, że był brzydki i tandetny. A okazało się, że jego miłość do mnie jest warta mniej więcej tyle co ten pierścionek :-o. Nie jesteśmy razem i wcale nie z powodu pieniędzy, tylko z powodu lekceważenia mnie. Zaręczyny to wyjątkowa sprawa i pierścionek też powinien być wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to zależy od sytuacji- jeśli faktycznie nie jest dla Ciebie problemem kupno takiego z brylantami, to spróbuj dogadać się z jubilerem w kwestii wymiany. Chodzi o to, żeby nie wyszło, że wydajesz więcej na kosmetyki, niż na pierścionek zaręczynowy. To musi trzymać proporcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierscionek nie byl drogi tak mi sie wydaje, ma 12 małych cyrkonii ale jest sliczny, skromny ale sliczny, jakis czas temu mialam sen ze zardzewail i pekl i bylo mi bardzo smutno z tego powodu, powiedziaalm o tym narzeczonemu, stwierdzil ze gdyby sie tak stalo to kupiłby mi nowy. Chciałbys miec za zone kobiete dla ktore liczy sie bardziej kasa niz uczucie? Co z teo ze dasz jej drogi pierscionek jak za 5 lat sie rozwiedzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
a wkleisz zdjecie tego pierscionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
chyba sobie jaja robisz.....facet ma kupując pierścionek ma myśleć o wnuczkach buhaha...... kolego nie przejmuj się tym ile wydałeś kasy tylko daj jej ten pierścionek i cieszcie się samym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdklalalla
No chłopie, jak zarabiasz 3 tys, to poskąpiłeś faktycznie na ten pierścionek. To jest pieścionek, który nosi się całe życie obok obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatkaa
wazne zeby pierscionek odpowiadal gustowi Twojej ukochanej, wklej fotke plis chetnie zobacze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba żartujesz
cena na prawdę nie jest ważna!!! piszesz że ten który kupiłeś podoba Ci się to co wolałbyś kupić taki za 1000- 2000 zł a brzydki który nie podobał by się ani Tobie ani Twojej kobiecie???Ja nie dostałam brylantów tylko cyrkonie i w pierścionku się zakochałam bo jest śliczny i nawet gdyby kosztował 100zł (nie wiem jaka była jego cena) lub mniej to nie miałoby to dla mnie znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×