Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Bo wszystkie córeczki co was tatus zostawił to po jednych pieniądzach szmaty jesteście ! za kase starego tylko patrzycie sie najebać i naćpać a kurwicie sie za free zacznij suczysko zbierac opłaty za licznik w dupie to sie wzbogacisz i wszystkie takie ździry jak wy powinnyście zostać wyskrobane na żywca bo na chuj sie rodziłyście zeby kórwa wpierdalac sie do kogoś jesteście i tak zwykłymi szmatami a ze szmaty damy nie zrobisz ! córeczki tatusia haha to dlaczego tatuś ma was w huju i jebie go co z was będzie ! skoro juz wypchałyście sie na ten świat to powinnyście byś topione w rzece bo takie szmaciska i kurwiszony jak wy nie mają prawa chodzic po tej ziemi ... Do lasu z wami kurwy na wygnanie i tam zdychajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie toleruję tych drugich "zon" i ich dzieci. Bo odebrały innym dzieciom ojców, bo innym żonom odebraly mężów. Nie zasłużyły na spokojne życie, muszą za to zapłacić. Kiedyś zapłacą. To szmato trzeba bylo pilnować meża huj cie terazboli bo ma pewnie młodsza i ładniejsza a ty pruchno juz cmentarzem jebiesz na kilometr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamy meryy29
pani "psycholog" po uczelni w Krowim Jarze :D czym to dziś będziesz pluła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się podziała Edyta
dlaczego nie prowadzi mądrej rozmowy ze swoją przyjaciółką Merry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty gwiazdo, trolu , swistaku..
co tęsknisz suko za Edytą? ja też bo to jest najmądrzejsza kobitka na tym forum, nie sięgacie jej do pięt głupie krowy pierwsze żonki, ona przynajmniej miała coś do powiedzenie mądrego, wcale się nie dziwie,że już jej tu nie ma, jest zbyt inteligentna,żeby z takim gówniarstwem się droczyć, dobrze by było, żeby drugie żony poczytały jej wpisy, dowiedziałyby się jak postępować z takimi jak wy debilami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz opluję Ciebie, pseudo kobieto, jesteś tak denna ach zapomniałam stary cie w dupę kopnął z wielkim rozmachem , aż o mózg zachaczył idź mieszać na czacie, tam jest coś jak cyber sex, wyżyjesz się kurwiszonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musiał się wypinać bo po prostu ja nir potrzebuję kasy od drugiego faceta do utrzymywania dziecka są jego rodzice a nie ich kolejni partnerzy chyba że u was to inczej się odbywa.Kobiety śmieszycie mnie po prostu ja swoje przeszłam wiem czym czasem jest życie ale k...a nigdy przenigdy nie przyszło by mi do głowy żeby mój facet nie kontaktował się i nie pomagał swojemu synowi,gdyby tego nie robił byłby spalony na starcie. Nigdy żadna z was nie może być pewna czy jest ostatnia ciekawe co biedulki zrobicie wtedy jak te wasze dzieci ktoś wyzwie od dziwek bachorów itp,jesteście chore z zazdrości o ile o 4 stówy pięć??????Zielone z zazdrości nie umiecie pogodzić się z tym że mąż ma już dzieci i te wasze jedyne nie są i tylko to jest waszym problemem. Tak naprawdę mało która potrafi zrozumieć ba choćby próbuje zrozumieć co powoduje tymi młodymi ludźmi.Powiem wam jedno jeśli macie tak pojebane charaktery to po jakiego c...a wiązałyście się z facetami z dziećmi trzeba było brać wolnego. Macie co chcecie a teraz larum bo źle jeśli do zakutych mózgów nie dociera że dzieciaki czy młodzież wcale nie muszą was ani chcieć ani lubić bo mają do tego prawo one były przed wami i tyle.Wy macie wybór one nie miały.A po moim eks szczerze to mam go w dupie teraz niech sobie żyje ja i tak się doczekam tego czego chcę już zacieram ręce i leczyć się nie muszę to nie choroba tylko olbrzymia cheć zemsty.Sorry nie rozumiem idiotek które biorąc dzieciatego faceta robią wszystko by jego dzieci były złem koniecznym do płacenia alimentów dla własnego ojca obojętnie czy mają pięc lat czy 20,rodzą kolejne dzieci nie dlatego że mają je z miłości a dlatego by tatuś wreszcie przestał zajmować się swoimi dziećmi z eks takimi które je od dz...k k...w i innych nazywają oby ktoś tak waszych dzieci nie nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ostatnich wpisach
widać, gdzie wyrastały te drugie "kochane" żoneczki: tyle jadu, tyle obelg, tyle wrogości - w rynsztoku to norma. Ludzie aż tak nie ubliżają, tylko coś takiego jak kobieta, ktora żyje z męzem innej kobiety jest zdolna do aż takiej podłości. Normalnie, to kobiety wyrażają się inaczej. Ale od dawna wiadomo, że aby zostać drugą "żoną" trzeba pozbyc się ludzkich uczuć i stać się zwierzęciem. Właśnie pokazała jedna z drugą czym jest. Gratulacje. I współczucie dla waszych dzieci - że zostały zrodzone przez takie suki. Ale przecież one jeszcze mają szansę, jeszcze może będą z nich ludzie. Pod warunkiem że was na świecie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś ktokolwiek wejdzie na to forum i zobaczy co niektóre wpisy to się zastanowi nad tym czy aby na pewno to dorosłe osoby które chcą służyć za przykład tym leniwym dzieciom facetów to pisały..Ale cóż obrzucajcie się błotem bo rozsądnych argumentów wam po prostu brakuje a rozsądni faceci was wyśmieją bo zrobią i tak to co będą chcieli i nic to wasze pieprzenie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i jeszcze jedno pracuję i to nawet dużo nieketórych stać na internet przenośny tylko do roboty i na to też wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym sie nie roznicie
od nas drogie ex no moze wieksza podloscia A. L przeczytaj sobie jeszcze raz tekst ex grajacej w twojej druzynie I nie gadaj ze to my jestesmy zle my wam smierci nie zyczymy. 18:31 [zgłoś do usunięcia]Po ostatnich wpisach widać, gdzie wyrastały te drugie "kochane" żoneczki: tyle jadu, tyle obelg, tyle wrogości - w rynsztoku to norma. Ludzie aż tak nie ubliżają, tylko coś takiego jak kobieta, ktora żyje z męzem innej kobiety jest zdolna do aż takiej podłości. Normalnie, to kobiety wyrażają się inaczej. Ale od dawna wiadomo, że aby zostać drugą "żoną" trzeba pozbyc się ludzkich uczuć i stać się zwierzęciem. Właśnie pokazała jedna z drugą czym jest. Gratulacje. I współczucie dla waszych dzieci - że zostały zrodzone przez takie suki. Ale przecież one jeszcze mają szansę, jeszcze może będą z nich ludzie. Pod warunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ex
18:31 [zgłoś do usunięcia]Po ostatnich wpisach widać, gdzie wyrastały te drugie "kochane" żoneczki: tyle jadu, tyle obelg, tyle wrogości - w rynsztoku to norma. Ludzie aż tak nie ubliżają, tylko coś takiego jak kobieta, ktora żyje z męzem innej kobiety jest zdolna do aż takiej podłości. Normalnie, to kobiety wyrażają się inaczej. Ale od dawna wiadomo, że aby zostać drugą "żoną" trzeba pozbyc się ludzkich uczuć i stać się zwierzęciem. Właśnie pokazała jedna z drugą czym jest. a ty co pokazałaś? wyzywasz inne kobiety, piszesz o rynsztoku, wstyd ! same prowokujecie drugie żony do tego żeby wam odpłacały pięknym za nadobne. A może tak przestancie pluć jadem i swoich dzieci nie nastawiajcie źle do drugich żon ich ojców a dzieci napewno będą szczęśliwsze, żal was czytać, szkoda że jestem w waszej drużynie jak to ktoś określił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
"I współczucie dla waszych dzieci - że zostały zrodzone przez takie suki. Ale przecież one jeszcze mają szansę, jeszcze może będą z nich ludzie. Pod warunkiem że was na świecie nie będzie. " nazywasz nas sukami? wiesz to raczej wy możecie nosić to miano, wy nie macie swoich mężów, a my swoich mamy i absolutnie nie są to już wasi męzowie. Przestali nimi być w dniu orzeczenia rozwodu, w polsce bigamia jest zakazana, no chyba ,że ty jak suka podczas cieczki gździsz sie z kilkoma naraz fagasami, chyba tak suczko. I jeszcze jedno nie życze ci źle, ale gdyby cie nie było to to fiorum i swiat byłby piekniejszy, bo nie świat jest zły tylko ludzie są pojebania ty jesteś tego żywym przykładem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że jestes
w tej, jak to nazwałaś "drużynie". Te nowe, które najpierw sypiały z żonatym facetem, a później zostały żoneczkami, są ścierwem świata, czymś najgorszym, co się mogło na ziemi urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzeta
hmmm nie ubliżając sukom, no cóż one sie bzykną z pieskiem, a piesek zaraz spada bzyknąc drugą suczkę, no i raczej psy nie wychowują wspólnie szczeniat, nawet alimentów nie płacą, i nie interesuja sie potomstwem, hmmm jak juz porównanie drugich żon do zwierząt to właściwie komplement bo zwierzątka to dobre istoty, tylko czasami te szczeniaczki trafiają w łapy czegoś takiego jak ty, co to takie porównania dajesz.Jestem facetem, brzydzę sie takim postrzeganiem, w realu chyba bym cie wywąchał i w te pędy na moich czterech łapach od ciebie uciekł , choćby do drugiej najwredniejszej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat byłby bardzo
fajny gdyby nie takie ex jak ty, mam nadzieje że nie masz dzieci , bo jakieś potwory z nich wyrosną przy takiej mamuśce, chyba szybko znajde faceta i wyjde drugi raz za mąż, bo nie chce być do ciebie porównywana wredna "kobieto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh:) ale numery:) dzieci..biedne..nie macie przypadkiem czegoś do nauki?? w szkole nie ma sprawdzianów? tto zdaje sie forum dla dorosłych :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha........
21:05 [zgłoś do usunięcia]szkoda że jestes w tej, jak to nazwałaś "drużynie". Te nowe, które najpierw sypiały z żonatym facetem, a później zostały żoneczkami, są ścierwem świata, czymś najgorszym, co się mogło na ziemi urodzić. a ty krowo z czyim facetem sypiasz? sciereczko do kibla, tyś już jako embrion była czyms najgorszym co sie mogło na ziemi urodzić, byłaś pierwsza hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.L.kolejne zaprzeczenia
17:19 [zgłoś do usunięcia]A.L Nie musiał się wypinać bo po prostu ja nir potrzebuję kasy od drugiego faceta do utrzymywania dziecka są jego rodzice a nie ich kolejni partnerzy chyba że u was to inczej się odbywa.Kobiety śmieszycie mnie po prostu ja swoje przeszłam wiem czym czasem jest życie ale k...a nigdy przenigdy nie przyszło by mi do głowy żeby mój facet nie kontaktował się i nie pomagał swojemu synowi,gdyby tego nie robił byłby spalony na starcie. Nie potrzebujesz kasy od drugiego faceta, uważasz siebie i ex za rodziców geniusza, pozwalasz na kontakty z takim padalcem? przecież on cie zostawił dla innej ba nawet straciłaś ciąze przez niego, to po co wysyłasz tam synusia jak nie po kase, no chyba nie chciałabyś żeby brał wzór z tatusia, hmmm jeśli chodzi o zielony kolor zazdrości nie badz śmieszna, mało który facet odwiedza dzieci w domu swojej ex a jesli juz nawet to tak czy inaczej wraca do drugiej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.L.kolejne zaprzeczenia
A po moim eks szczerze to mam go w dupie teraz niech sobie żyje ja i tak się doczekam tego czego chcę już zacieram ręce i leczyć się nie muszę to nie choroba tylko olbrzymia cheć zemsty. wiesz co kobieto strach sie ciebie bac, ja naprawde sie nie dziwie ze facet skumał sie z twoja kumpelą, przecież ty sama nie wiesz czego chcesz, tu piszesz że ex straciłby na starcie gdyby geniusza nie widziała a tu znowu piszesz ze masz go w dupie, ty naprawde jesteś chora, chęc zemsty leczy sie u psychiatry, zobaczysz kiedys ci nerwy puszczą i siekiera wytłuczesz połowe wsi , bo wszedzie bedziesz widziała ex i jego drugą zone, jesteś żałosna, a co do przenośnego netu, pewnie ten twój ex skurwiel kupił geniuszowi, ale ty synkowi zabierasz go do pracy , bo musisz sie wyładowac , jestes jednym wielkim zaprzeczeniem, a chyba nie jestes najmłodsza bo geniuszowi stukneła 19 ale głupia jesteś jak pieciolatek, pięciolatki tak maja zesoł zaprzeczeń, ale u nich to norma rozwojowa, a ty biegiem do psychiatry poki nie zrobisz komuś niewinnemu krzywdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem ci
Raz ze nie byl juz twoim mezem bo duzo wczesniej za nim mnie poznal kopnal cie w dupe, a dwa jest ze mna bo u mnie ma to czego nie mial przy tobie, rodzinnego podejscia, wolal zyc nawet z dala od waszych dzieci byleby tylko miec od ciebie swiety spokoj, ale przy takim babsku to nawet pies nie zostanie dlatego nawet dzieci cie opuscily nie dziwie sie zycie z wariatka pachnie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie był, to czego chcesz
nie o tobie mowa. Tylko dziwne, że taka się poczułaś dotknięta. Czy aby na pewno już nie był? Może jednak prawda cię w oczy w kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem ci
Nie poczulam sie dotknieta, pytasz to odpowiadam,dla was wszystkie drugie zony to kurwy bez wyjatku, taka już wasza uroda. Myśle ze żadna tutaj druga żona nie bardzo przejmuje się Waszymi wyzwiskami, ale tez maja prawo się bronić i odplacic wam tym samym, faceci nie odeszli od was z powodu szczęścia ,musiały być powody,każdy kij ma dwa końce moja droga. A my drugie zony jesteśmy ich nowym życiem nowa szansa na normalność i szczęście, wasz rozdział został zamknięty a nawet już bezpowrotnie,pogodzcie się z tym, chyba nie macie nadziei na jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia to ty jesteś bo masz ciągle nie wiedzieć czemu jakieś mniemanie że mój syn spotyka się z ojcem dla kasy wiesz co nam jej starczy a mój syn nawet jak 5zł potrzebuje to sam nie weźmie może ty masz takie dojne jak krowa dziecko ale mój syn wychowany jest w szacunku do ludzi nawet takich jak jego ojciec. Dla mnie on jest zerem dla niego ojcem i tyle ma prawo do wlasnego zdania. Boli cie że jakiś dziecak chowany przez matke jest lepszy pd twojego wychuchanego to sobie go wychowaj ale jak cały czas tylko epitety słyszy to tylko współczuć. Tak się składa że nas w przeciwieństwie do ciebie stać ns dwa komputery i kazdy ma swój internet na pewno nie za 480 zł alimentów od tatusia mało tego za chwile syn będzie swoim autem jeździl hehe trzeba zarobić raczkami a twój geniusz chyba nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AL
Dobrze mówisz ty chowasz syna , a my wychowujemy i różnica jest kolosalna, my nie kierujemy sie zemsta, a Ty tylko tym zyjesz, chociaz wiekszosc z nas jest nie tylko druga zona ale tez ex, ciezko cie zrozumiec widac, ze zyjesz w chaosie emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AL
Moj geniusz nie musi pracowac, bo na jego pierwsze auto dostanie kase, nie chwal sie tym co masz materialnego, odejmij miesiecznie te 480 z budzetu domowych I naucz sie zyc bez kasy ex, ktorego masz zreszta w dupie I kto tu mowi o nauce szacunku. Prawda jest taka, bez tych pieniedzy bedzie krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a ty biedulko jeśli jesteś eka to twoje dziecko nie dostaje od tatusia hehe????Może i żyjemy w chaosie ale to dziś normalność ale mnie chaos i kurwica nie dopada raz w miesiącu jak mój facet wysyła pieniądze swojemu synowi bo wiem że to jego syn bardzo go lubię i nie wyobrażam sobie by było inaczej.A twojego geniusza żywi i ubiera drugi mąż kosztem swoich dzieci którym najchętniej byś gówno pomogła ważny twój geniusz żeby mógł mieć nic nie robiąc.Ciekawe czy po 40 też mu będziesz wszystko dawać na tacy bo podobno tylko dzieci byłych są pasożytami a tu pasożyt rośnie jak trzeba hehe. Żałosne jesteście kobiety nie umiecie na siebie zarobić i tyle a pieniądze uczącemu się nawet pełnoletniemu należą się jak psu buda i co byście nie zrobiły to i tak co miesiąc szlag was będzie trafiał jeśli jesteście na tyle głupie żeby to zrozumieć że ten facet ma dzieci nie tylko z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezlik zaprzeczen
A.L. Jak zwykle czytam sobie wpisy, ktore powoduja u mnie smiech. Kobitko piszesz o swoim drugim facecie, ma swoje dziecko i dba tylko o nie . Co Ty za wzory rodzinne tworzysz dla geniusza? Kiedys zastanawialam sie po co tu jestes na tym forum skoro temat ciebie nie dotyczy. Jednak milkman sie dotyczy, ty tez jestes jak to twoja kolezanka z twojej druzyny pisze zwykla suka, kurwiszonem i inne tam epitety. W koncu sama dajesz dupki cudzemu mezowi. Zaprzeczysz!? A tak przy okazji temat forum brzmi" drugie zony a dzieci z porzednich zwiazkow" wiec drogie ex poszukajcie sobie w googlach tematu dla was podpowiem wam co wpisac " pierwsze zony, jak poradzic sobie z zazdroscia o ex meza" albo inne , no I wypad , bo to nasz temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest jedna najwięcej krzyczą te które wskakiwały do wyrka żonatym i tyle potem szybciutko dzieciak żeby czasem nie spierdolił a potem myślenie jak to zrobić żeby dla swoich mieć a te bachory niech matka sponsoruje w końcu to jej problem. Pewnych rzeczy jednak nie rozumiecie nie ma prawnie żadnego obowiązku utrzymywania ani was ani waszych dzieci z poprzednich związków. Skoro takie super rodziny wszyscy tworzycie super wzorce dal dzieci są to jaki ten tatuś daje wzorzec swoim dzieciom z byłą? Co wychowuje tylko wybrańców i to ma być wzór? I jeszcze jedno hehe mój facet jest wdowcem od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sie co łudzic
albo facet ma dzieci w dupie i wtedy stworzy udany zwiazek z druga żoną albo zajmuje sie dziecmi i przede wszystkim ich interes ma na wzgledzie. Trzececie rozwiazanie, ze jakos sie to ułoży bywa niezwykle rzadko. Z doswiadczenia wiem, ze dzieci takich ojców staraja sie wykorzystac sytuacje jak tylko mogą. I przewaznie ojca maja gdzieś ( to sytuacja jak ojciec sie interesuje dziecmi) W drugiej sytuacji kiesy ojciec ma dzieci gdzies to one za nim tesknią. Sytuacja z kazdej strony gówniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×