Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

A ciebie Twoja macocha widziała choć raz? Czy zabrała ci ojca a ten ponieważ nic dla niego nie znaczyłaś olał Cię i wybrał nowe dzieci? Lecz się! W KÓŁKO CHODZISZ ZA MNĄ I JĄTRZYSZ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzisz tylko za mną i mnie ciągle obrażasz. Nie masz nic rozsądnego do powiedzenia tylko jątrzysz. A więc ty obrzucasz błotem. Tylko wszędzie udajesz zadowolenie wklejając kretyńskie buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka.najka
Co nie zmienia faktu inteligentko że jedno i drugie określenie jest obraźliwe i w miarę kulturalny.człowiek nie używa takich określeń w stosunku do dzieci.Dobrze że nie zanosi ci się w przyszłości na ich posiadanie bo też byś takich zwrotów używała.Pocieszę cię możesz nie mieć okazji,nie sorry jak dom postawisz to w końcu będzie.Nie pisałaś tylko przy którym w kolejności domu ta chwila podobno nastąpi.I ty sobie wbij do łepka ja mam w dupie czy druga żona mojego eks pozwalała mu na kontakt z dzieckiem bo to on był i jest h..m ojcem nic więcej.Podobnie h...m ojcem jest dla pozostałej dwójki nigdy dziećmi się nie zajmował i sprowadził się do roli robota bankomatu.Ale gdyby ktokolwiek moje dziecko nazwał jak ty tu piszesz to gębę miał by obitą.Dziecko to dziecko jest takie jak je rodzice wychowają,i za wychowanie córki odpowiada też twój mąż.Tego jak nazywasz bachora wychowuje twój mąż i jest za to odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię rodziła była po ślubie? A zrobiła Cię też po ślubie? Bo jak nie to nie jesteś dzieckiem ślubnym tylko wpadką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
HAHA chodze za Tobą ? To nie moja wina , że wszędzie piszesz wszędzie na każdym poście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
No wyobraź sobie, że po ślubie i tatuś planował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziecka bachorem nie nazywam!!!!!!!!! Tylko kataryniare! To też dziecko? To by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Mów tak sobie jeszcze. Mama Ci tak powiedziała na pocieszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
I mogę Ci powiedzieć jedno ja jestem zadowolona a jak czytam takie psychopatki to normalnie wiem , że moje życie jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
Juz Ci raz suk..powiedziałam od mojej matki to wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie określenia używa kulturalny człowiek? Takie jak Pani Katarynka prawie w każdym poście do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
A Tobie mężulek mówił , że nie kochał matki swojego dziecka ? To Cię okłamał !!! Bo nie bierze się ślubu bez miłości i dziecko było błędem tak tak sobie tłumacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zabawne, to twoje idealne życie. Cieszę się że moje nie jest takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
A co Ty możesz widzieć ? że nie trawię ludzi wrednych i zawistnych i takich co kłamią?takich jak TY ? Bo nic więcej poza swoim wielkim nochale nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ty byłaś planowana, a potem się okazałaś błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takich wrednych, płytkich i nie umiejących trzymać jęzora za zębami i używać normalnych słów jak ty. Za swój los obwiniających tych których nie powinnaś. I z jakimś chorym poczuciem zwalczania drugich żon nie samarytanek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
Czy ja gdzieś analfabetko napisałam , że kogoś za coś obwiniam ? Nie nie obwiniam bo mój ojciec nie zostawił mnie tylko ja nie chcę jego znać i chodzi bardziej o charakter niż postępowanie!!! Naprawdę nie umiesz czytać , nie umiesz pisać i nie umiesz myśleć. A błędem to Ty jesteś jak czytam takich pustaków to nie mogę uwierzyć w ten świat. Ty nie wyzywasz ,Ty się starsza ,Ty się spotykałaś jedna wielka ściema. Jak dla mnie jesteś kimś kto rozbił rodzinę i spowodował , że ojciec przestał się kontaktować z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka.najka
Ojjoj powiem ci coś znam taką jedną panią która kiedyś powiedziała że ona nie chce wolnego faceta bo podnieca ją fakt że faceta komuś odbierze.I oczywiście powiesz mi że ona winna nie jest i żadne z conajmniej piątki dzieci z trzech małżeństw świadomie rozpierdolonych przez tą panią nie może mieć do niej żalu.Dziwnie wszystkie drugoe żony to poznane po rozwodzie świętoszki.i mają najgrzeczniejsze.dzieci globu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
Nieumiejących trzymać jęzora bo Ci w końcu ktoś prawdę w oczy wytyka ? I ta prawda boli co ? Karma, staraj się staraczko dalej a zostaniesz sama bo jedno dziecko już Twój mężuś olał. Frustratka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wychowania kajka. Wychowywać to można jak się jest z dzieckiem na co dzień. A nie raz na dwa tygodnie. Mamusia chciała odebrać mu opiekę. Bez powodu. Z zemsty. A więc nie chciała ze złości by dziecko wychowywał ani nawet się spotykał. Chciała tylko pieniążki. I jeszcze pare stówek na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
Nie zwalcza drugich żon bo znam tak zajebi.... że Ty przy nich to dno totalne ale jakbyś potrafiła czytać to już byś to wiedziała. I kolejny raz Ci ignorantko napiszę Matka może być zła tak samo jak ojciec, może być gorsza od drugiej żony ojca tak samo ojciec może być gorszy od drugiego męża mamy i odwrotnie. OCENIAM CIEBIE I TYLKO CIEBIE !! wbijesz sobie to tego pustego łba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK, TAK, OCZYWIŚCIE. Piszesz tak tylko by się wybielić, że ty niby taka obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pojęcia jakim jestem człowiekiem. I kim w ogóle jestem na co dzień. Tutaj to sobie możesz oceniać. Sorry- ale dla mnie jesteś...w zasadzie brak mi słów. Wisi mi to kim jesteś. Nie muszę Cie obrażać by się lepiej poczuć. Czytając Ciebie tylko tym bardziej odechciewa się robić cokolwiek dobrego w temacie dziecka faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałaś widywać ojca bo miał zły charakter? No popatrz jaka zadziora. Ma taki jak tata i się na niego boczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaja 28
Chryste... xxx nie mozna dzieci czy kogokolwiek nazywac bledem :/ dziecko to dziecko... nawet jak jest "niespodzianka"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz racje. I wierz mi wcale nie chciałam. A powiedz, dnem, pustakiem, idiotką albo tym podobne można? To taka sama obraza jak nazwać dorosłego człowieka błędem, do dziecka bym tak nie powiedziała. No tak one pokrzywdzone przez los mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrpowe
katarynka nie dziwie sie ze wlasny ojciec Cie nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrpowe
xxx79 jestes super babeczka i dziwie sie ,ze prowadzisz od paru dni jalowa dyskusje z jakimis bezmozgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×