Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość gość
Jakoś w wielu krajach sprawdza się i nikt z tego powodu nie robi problemów;tylko w Polsce dzieciom działa by się krzywda.Ale co dwa tygodnie w weekend przy nienawidzącej macosze to niby problemu nie ma???Prawda taka że nie dzieci miały by z tym problem tylko tatuś i macocha .Vanillaa ty uważasz że tak łatwo jest dzieci wychowywać samotnie??Dlaczego skoro rodzice rozstają się każde z nich nie ma równych szans ułożyć swojego życia???A teraz poczytaj sobie jak tu macoszki cieszą się jak głupie że wyprowadzą się 300km od eks pakietu. Ja się kurwa pytam dlaczego jedna osoba ma zapłacić 500zł i być wolna od wszelkich innych obowiązków bo nie powiesz mi że mieszkając 300 km dalej będzie regularnie widywać dziecko??Masz dziecko masz obowiązki i nie ma bujania się 300 km dalej tylko pół roku dziecko z tobą.I przez takie głupie myślenie jak to dzieciom było by źle tu panienki knują i śmieją się w głos.Dziecko które wcześniej było z matką i ojcem i oboje są za dzieciakiem wcale nie tak trudno akceptuje taki układ. Ale nie tu bo zaraz larum że jak ci ciężko to oddaj ojcu albo do domu dziecka.Tak jest ciężko zwłaszcza jak głupi eks w niczym nie pomaga to świnia szkodzi jeszcze.Na szczęście to już za mną bo wiem że dziś jest jeszcze trudniej zwłaszcza jak dziecko jest małe,a taki śmieć zamiast pomóc w opiece jeszcze przylezie i mordę drze że dziecko niedopilnowane itp...Niech sam pół roku dopilnuje może się dowie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś w wielu krajach sprawdza się i nikt z tego powodu nie robi problemów;tylko w Polsce dzieciom działa by się krzywda.Ale co dwa tygodnie w weekend przy nienawidzącej macosze to niby problemu nie ma???Prawda taka że nie dzieci miały by z tym problem tylko tatuś i macocha .Vanillaa ty uważasz że tak łatwo jest dzieci wychowywać samotnie??Dlaczego skoro rodzice rozstają się każde z nich nie ma równych szans ułożyć swojego życia???A teraz poczytaj sobie jak tu macoszki cieszą się jak głupie że wyprowadzą się 300km od eks pakietu. Ja się kurwa pytam dlaczego jedna osoba ma zapłacić 500zł i być wolna od wszelkich innych obowiązków bo nie powiesz mi że mieszkając 300 km dalej będzie regularnie widywać dziecko??Masz dziecko masz obowiązki i nie ma bujania się 300 km dalej tylko pół roku dziecko z tobą.I przez takie głupie myślenie jak to dzieciom było by źle tu panienki knują i śmieją się w głos.Dziecko które wcześniej było z matką i ojcem i oboje są za dzieciakiem wcale nie tak trudno akceptuje taki układ. Ale nie tu bo zaraz larum że jak ci ciężko to oddaj ojcu albo do domu dziecka.Tak jest ciężko zwłaszcza jak głupi eks w niczym nie pomaga to świnia szkodzi jeszcze.Na szczęście to już za mną bo wiem że dziś jest jeszcze trudniej zwłaszcza jak dziecko jest małe,a taki śmieć zamiast pomóc w opiece jeszcze przylezie i mordę drze że dziecko niedopilnowane itp...Niech sam pół roku dopilnuje może się dowie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś w wielu krajach sprawdza się i nikt z tego powodu nie robi problemów;tylko w Polsce dzieciom działa by się krzywda.Ale co dwa tygodnie w weekend przy nienawidzącej macosze to niby problemu nie ma???Prawda taka że nie dzieci miały by z tym problem tylko tatuś i macocha .Vanillaa ty uważasz że tak łatwo jest dzieci wychowywać samotnie??Dlaczego skoro rodzice rozstają się każde z nich nie ma równych szans ułożyć swojego życia???A teraz poczytaj sobie jak tu macoszki cieszą się jak głupie że wyprowadzą się 300km od eks pakietu. Ja się k***a pytam dlaczego jedna osoba ma zapłacić 500zł i być wolna od wszelkich innych obowiązków bo nie powiesz mi że mieszkając 300 km dalej będzie regularnie widywać dziecko??Masz dziecko masz obowiązki i nie ma bujania się 300 km dalej tylko pół roku dziecko z tobą.I przez takie głupie myślenie jak to dzieciom było by źle tu panienki knują i śmieją się w głos.Dziecko które wcześniej było z matką i ojcem i oboje są za dzieciakiem wcale nie tak trudno akceptuje taki układ. Ale nie tu bo zaraz larum że jak ci ciężko to oddaj ojcu albo do domu dziecka.Tak jest ciężko zwłaszcza jak głupi eks w niczym nie pomaga to świnia szkodzi jeszcze.Na szczęście to już za mną bo wiem że dziś jest jeszcze trudniej zwłaszcza jak dziecko jest małe,a taki śmieć zamiast pomóc w opiece jeszcze przylezie i mordę drze że dziecko niedopilnowane itp...Niech sam pół roku dopilnuje może się dowie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno z matka dzieci sie razwiodl .Nie z dziecmi .Taaa tata nadal cie kocha .Od tych zlych kobiet ,wymaga sie .Miej honor dume ,nie nastawiaj zle dzieci ( czytaj nie mow prawdy ,oklamuj mow ze jak tatus nie przyjedzie ,to dlatego ,ze czasu nie ma ,normalnie zapracowany jest ) .Ile czasu minie ,kiedy dziecko zrozumie ,ze ojciec ma je w d***e ? A ile czasu minie ,ze zrozumie ,ze matka tez klamie ? Stad prosty wniosek .Wszyscy klamia ,ja tez moge !!! Macie zloty srodek ? Jak dzieciom wytlumaczyc ? Jak ,ze tatus dotad obecny w ich zyciu ,teraz nie ma juz czasu ,bo stroi piorka ? Bo pani mowi albo ja albo one ? Znajdzie mi takie next ,ktore rozumia ,ktore wiedza ,ze dziecko nie jest doroslym.ze nie mysli takimi samymi kategoriami jak one ..Dlaczego ma miec mniej taty ? I kto jest temu winny. wniosek .Gdyby nie ta pani,wszystko wrocilo by do normy .To nie wniosek ex zony .To dzieci tak mysla .Stad zlosliwosci i utrudnianie zycia partnerom rodzicow . Wiazac sie z partnerami z obciazeniem ,musicie to wiedziec .Nie winny jest ex/exsia nie dzieci .To wy budujecie zwiazek i za to to wy jestescie odpowiedzialni .Wasza wspolna wina jezeli nie potraficie ogarnac zycia ,tak zeby nikogo nie krzywdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieka na przemienna sprawdzic sie moze jezeli eks mieszka 2 domy dalej. Bo 50 czy 100km to juz problem. Sama bym nie chciala tak mieszkac. Nie twierdze ze jest lekko jak sie ma dziecko, ale zanim sie w ciaze zajdzie trzeba brac pod uwage ze mozna zostac bez partnera i przemyslec czy damy rade. Nie dziwie sie nowym partnerkom ze ciesza sie z wyprowadzki. Ja dziecko partnera lubie i jego eks tez ;) Ale ze wzgledu na prace przeprwadzamy sie 450km. W jakis sposob bede pewnie za nimi tesknic ale z drugiej strony sie ciesze bo to zupelnie inne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodząc w ciążę nie sądzę by jakiś odsetek kobiet myślał rozstaniemy się co będzie.Jeżeli wyprowadzasz się 450km dalej i nie chcesz sprawować opieki bezpośredniej na dziećmi to proszę bardzo zliczamy wszystkie koszty utrzymania dzieci włącznie z zapewnieniem im opieki i ty za to płacisz.Nie zajmujesz się obciążasz tym jedną osobę usiądź i zobacz że to kosztuje.Dzieci to jest odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest to aby kobiety/mężczyźni, którzy wiążą się z partnerami po przejściach czyli z dziećmi nie odgradzali ich od rodziców i żeby akceptowali i wspierali swoich partnerów....a będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne niech ich wspierają, a ci dzieciaci niech traktują ich jak 5 koło u wozu i niech ich potrzeby będą zawsze na drugim miejscu. No z******ty układ po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wspierać bo on bachora zrobił i trzeba go wspierać jak przy chorobie śmiertelnej.przestańcie już wymyślać jak tu oszczędzić dzieciatego!!!każda strona tego tematu jest bardziej zalosna od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
mam go wspierać, bo kiedyś sie spuścił w niewłaściwą kobietę? to niech on wspiera mnie, że codziennie muszę sobie z tym faktem radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macocha86
Nowa partnerka: Mam go wspierać, bo kiedyś sie spuścił w niewłaściwą kobietę? to niech on wspiera mnie, że codziennie muszę sobie z tym faktem radzić. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 100000% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt Ci nie karze....on się nie puścił...ja kochał i z nią się ożenił...a z tobą niestety ....ot co....marna ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBILU, nowa partnerka mogła poznać faceta dawno po rozwodzie i tu takie właśnie głównie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa partnerka mam go wspierać, bo kiedyś sie spuścił w niewłaściwą kobietę? to niech on wspiera mnie, że codziennie muszę sobie z tym faktem radzić. A jesteś pewna że teraz we właściwą się spuszcza bo ja nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie wiemy. Twój komentarz jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości te z którymi mają dzieci i się rozstają są raczej pomyłkami. To chyba dość normalne. Jeśli ktoś się nie myli to nie zmienia na coś innego tylko zostaje przy starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możę ktoś udaje że się nie pomylił bo go na kolejne alimenty nie stać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesteś tą niewłaściwą kobietą, w którą spuścił się Twój facet, pewnie mu wmawiałaś, że masz niepłodne dni albo że bierzesz tabletki, bo nie miałas innych argumentów, żeby go przy sobie zatrzymać ;D a tu zonk, nawet dziecko to za mało żeby został ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe zonk byłam żoną pięć lat wcześniej byłąm dziewczyną trzy lata,i spakowałam ś****wo jak się okazało że jedna dziura to dla niego za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm mm mmm
Może kiepska masz tą dziurę ? Odszedł do lepszej a ty sobie wyładowujesz frustracje na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest na tyle teraz głupi by się afiszować z kolejnymi bo starość,brak kasy na nowe i w końcu przestał być atrakcyjny.Wiesz portfel jest dobrym wyznacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem debilem....tez poznałam męża jak był 4 lata pi rozwodzie ale szanuje jego dzieci i jego....tyle w temacie...po co te wredne teksty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggiii77
Tak ? Szanujesz? A ile razy je widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 x na tydzień-wekkend, kzde świeta i wakacje i ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggiii77
Ciekawe jakbyś śpiewała gdybyś tak jak ja mieszkała dom w dom obok dziecka i eks i to dziecko siedziało by u Was codzennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała żeby dziecko mojego partnera zdechło, żeby nie zajmowało jego czasu i energii. Ale jestem wstrętna, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętna nie tylko głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu jest głupia? Każdy by chciał, żeby przeszłość partnera zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Tobie oceniać czy to miłość czy nie, nie każda miłość jest taka czysta, altrusityczna, książkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męczcie się kretynki z nie swoimi dziećmi i niech was dołują i poniżają za to ze takie małpy jesteście....a ojciec niech ich popiera...za ta podłość waszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×