Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiewiorka_83

Mój chłopak chcę ślubu dopiero za 3 lata.

Polecane posty

Gość wiewiorka_83
Dzięki dziewczyny ze wasze opinie. Będę na razie twarda w tym spaniu osobno, a jak nie zrobi nic do września to kupuje bilet i jade do pracy. Tam poznam super przystojnego mulata, byle bym go zrozumiala i ... może tqam na końcu śwata znajdę szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnujesz sobie zycie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f hb
normalny to on nie jest albo gej albo aseksualny zobacz ze on nie chcac zareczym ewidentnie nie chce seku,ciebie to nie niepokoi? ja bym nie mogla byc z facetem ktorego nie podniecam bo momentalnie moje poczucie pewnosci siebie by padlo, ty tez jestes jakas dziwna skoro tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
No to powodzenia...chcesz tak czekać ...może jeszcze ze 20 lat na te 4 kąty. Powinna z nim porozmawiać, dla niego jest po prostu dobrze jak jest. 6 lat ??? Kobieto zastanów się nad tym związkiem. On traktuje to poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJ TO WAŻNE
21:11 wiewiorka_83 wiem, ze jest wyjątkowy. Ale przecież za to go kocham. Tylko może on nie rozumie moich uczyc, cho tak dokładnie mu opisałam o co mi chodzi. Mówilam, ze możemy teraz sie zareczyć bym miala pewnośc że myśli o mnie poważnie, a ślub nawet nich za te 2,5 roku. Czy ktoś kiedyś mówił na was dżdżowniczko, krewetko, śróbko, pszczólko, molku... Już byłam chyba każdym małym zwierzątkiem. Pisze czułe smsy nadal, już nie wiem. Ty mu powiedziałaś wprost, a on i tak nie rozumie :P zaś Ty go jeszcze bronisz. Facet nie chce się zaręczyć, BO NIE CHCE DAĆ CI PEWNOŚCI, że myśli o Tobie poważnie. Mój mi pisał "kochana kijanko" pomiędzy rozmowami z kobietą, dla której mnie rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka1
Ja byłam ze swoim wcześniejszym 5 lat, tak mówil pięknie i że ślub będzie, ale najpierw trzeba się ustatkować. Wszystkie moje przyjaciółki wyszły za mąż, a mi było przykro, zę mam takiego faceta. Postawiłam mu się jasno, że pragnę ślubu, chociaż zaręczyn, on by zwlekał...i powiedział mi że nie jest gotowy i takiej pewności co doślubu jeszcze nie ma, nie był mnie pewien. Odeszłam. Wkrótce wychodzę za mąż za wspaniałego mężczyznę, jest mnie pewien, kocha, tak pięknie się oświadczył pól roku temu po 2 latach bycia razem . Cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid2008
Co ty za bzdury człowieku piszesz, ile Ty masz lat. Mężczyzna zawsze uszczęśliwi kobietę. Gnojki uciekają... Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid2008
Myślę, że 25 lat dla kobiety to dobry wiek na ślub, lub jak się jest razem kilka lat. Na co czekać. W końcu się jest mężczyzną czy nie. Moja dama właśnie skończyła 25 lat, ja 30. Ślub za kilka miesięcy. Mieszkamy razem ponad 2 lata. I jestem dumny, że będzie moją żoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid2008
21 chłopak to jeszcze dzieciak. Wcale się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka1
Ja bym nie chciała młodszego , lepszy starszy o kilka lat z doświadczeniem, Młody wcześniej czy póżniej za babami lata. wiem z doświadczenia :) HI,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid2008
Kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiewiórka_83 i luizka1--> ja również byłam w toksycznym związku 5 lat... ale pewnego dnia powiedziałam DOŚĆ!!! i nie żałuję tego mimo iż wiązały się z moją decyzją tragiczne skutki :( to było 3 lata temu... teraz szczęście się do mnie uśmiechnęło :) poznałam wspaniałego mężczyznę z którym chcę spędzić całe życie :) planujemy ślub w następne wakacje :) wiewiórka- czasem trzeba zacząć myśleć o sobie i nie ustawać w dążeniu do szczęścia. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas normalnie umierać
"niedługo licznik wybije nam po 25" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dejzi, nie wiem czy ty byś wytrzymała jakby twój \"many\" mówił ci co masz robić, jak robić, miał co chwile pretensje że masz makijaż, nie taki strój jak mieć powinnaś itp czasem zakochany facet jak piszesz potrafi się zachowywać inaczej i w inny sposób wyrażać swoją miłość. i to nie ja zostałam na lodzie tylko on. i nie pisz że ktoś nie ma planów i celów skoro nie znasz osób o których się wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie malujesz jak
doda to sie nie dziwie.... mini i dekoldy buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie malujesz jak
to ze w szczecinie to ja wiem bo gdziezby indziej :P :P :P metropolia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
"Po poważnych rozmowach ustaliliśmy o co mu biega - chce brać ślub wtedy, gdy już będziemy mieć swoje 4 kąty, samochód super klasy, on świetnie płatną pracę- taką za 3 tys pewnie" hehe, do tego, co napisałaś to nie dochodzi się szybko przy pracy za 3 tys :D no i mimo wszystko, nie nazwałabym pracy za 3 tyś. świetnie płatną - nie jest to zła pensja, ale do kokosów nie można jej zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania21
Ja ma taki problem. Mam chłopaka od ponad roku, jest cudownie on jest kochany. nie robilismy jeszcze TEGo, jeszcze nigdy tego z nikim nie robiłam. tearaz mój chłopak chce To robić, zaczał cześciej o TYM mówić, a ja nie chce, jeszcze nie. niewiem czego sie boję. myślę że go kocham to niewiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania21 mała prośba- pisz bez zbędnej pruderii i nazywając rzeczy po imieniu. Jak nie chcerz to nie idż z nim do łóżka. To ma byc decyzja dwojga dorosłych ludzi, a nie jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisa22
CHYBA WAS WSZYSTKIE POJEBALO Z TYMI ŚLUBAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfg
a co jezeli facet nie chce zareczyn bo uwaza ze po co skoro i tak slub najwczesniej bedzie za kilka lat... uwaza ze zareczyny sie bierze mniej wiecej rok przed slubem, nie wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie, jakże ogromnie wkurzaja mnie te mięczaki 26-, 27- i 30 letnie co to się nie czują dojrzali do małżeństwa. Kopnełabym takowemu w pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej mniee
Facet nie jest dziewny ,tylko dziwna jest jego dziewczyna Facet na pewno skacze na boki i sie seksi a dziewczyna sciska kolana :-) To dziewczyny wina,ze nie chce seksu.Szkoda mi takich kobiet,nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej mniee
durne baby,cnota to tylko błona a nie cos bardzo cennego.Jezli chcxecie byc takie cnotliwe to nie probujcie sie nawet całowac .W ogole to chcecie miec minetki,robicie loda ,macie palcowki a nawet w dupe sobie dajecie wpychac,ale zseby cnote stracic przed slubem to moj..nie...głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Jesli facet kocha to się ożeni. Jak nie kocha to się nie ma co z nim męczyć. Odeszłabym gdyby mnie zwodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helperka
A może on nigdy nie chce umacniać waszego związku? Dałaś mu tyle czasu do zastanowienia się i nic. Po 6 latach pewnie czujesz się wypalona w tym związku. Jeśli ni przynosi ci tyle miłości, radości, co kiedyś to już czas skończyć. Może ty jesteś z tych co właśnie nie potrafią rozejść się? Moze już masz jakieś złe przykłady z własnego życia trudnych rostań? Może nie chcesz go ranić, bo przecież KOCHA?Ale czy ty też kochasz? Ale tak naprawdę? Nie chodzi tu o puste słowa rzucane na wiatr, kiedy się nie zastanawiamy nad nimi. Pamietaj, ze czas leczy rane. Twoje też. A przecież musisz kiedyś jeszcze mieć czas, by sie zakochać w kimś innym? Spiesz się, bo przecież czas ucieka, a nie jesteś już taka młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helperka
W sumie to może tu wchodzić jeszcze co innego w gre. Może wasz zwiazek toczy się idealnie, a ty sobie coś ubzdurałas, masz jakieś blokady, jakieś postanowienia, które chcesz dotrzymać i uczucia, które sie nasilają. Zastanow sie nad swoją rolą w waszym zwiazku. Moze masz jakiś kryzys sama z soba? Moze do psychologa czas? Lub weterynarza krewetko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×