Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjj2008

zobaczcie na to cudo..

Polecane posty

Najgorsze jest to,ze te dziewczyny naprawde mysla,ze ich sukienki sa bardzo ladne. Kompleks ksiezniczki wychodzi. Ja lubie sukienki slubne w hiszpanskim stylu,ale to brzydactwo obok sukienki w hiszpanskim stylu nawet nie lezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale straszna ta kiecka
haha...jakbym miałam syna to dałabym mu na imie Kevin a jak córkę to Ashanti...serio..mi się straaasznie podobają takie imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tka poważnie mówiąc...z tego co widac, nie tylko na tych powyższych przykładach, ale w ogole jak się patrzy na te wszytskie sukienki już na dziewczynach, to sie czlowiek zastanawia dlaczego ktos doradził im ubrac coś takiego? Przeciez nikt samemu sukni nie kupuje, panie w salonach tez przeciez musza doradzić a nie sprzedac byle czego...moja sukienka na stronie internetowej rzeczywiście wygląda przeciętnie i mozliwe, że na tej podstawie nigdy bym na nia uwagi nie zwróciła. Ale przymierzylam rozne fasony i kroje i wybrałam tę ponieważ najbardziej do mnie pasowała, najlepiej się w niej prezentowałam, zresztą na żywo w innych kolorach i odpowiednich dodatkach i postawie oraz halce! ta suknia jest naprawdę inna, o wiele piękniejsza niż na zdjęciach internetowych. Zresztą nie będę się tłumaczyć, każdy wybiera wg. swojego gustu chociaż czasem wartałoby się posłuchac kogoś, kto ten gust po prostu ma. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boooosze
:o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdhghsrtj
ja po dobremu- Sekata pokaz swoja bo nie widzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Wstrętna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SĘKATA---> wyjebiaszcze te sukienkico wkleiłaś;) musze mamuni pokazać że jedną z takich chcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest poprawnie gramatycznie pisac: \"zobacznie NA to cudo\" , powinno byc \"spojrzcie NA to cudo\" lub \"zobaczcie TO cudo\" :( autorka chyba chciala miec wash&go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszliwe te kiecki. Gdybym zobaczyła większość tych PM w ciemnej uliczce przypadkiem to bym zwiała :D Najlepsze jest to święte przekonanie o wyjątkowym pięknie jaki reprezentuję kreację oraz notoryczny błąd - ŻADNA dziewoja nie pokusiła się o sprawdzenie (choćby w googlach :O ) pisowni "ecrue"- wszystkie piszą to, co im do głowyt wpadnie pierwsze i powstaja takie koszmarki jak "ekri" :O Nie rażą mnie błędy robione na kafe bo wiadomo, że pisze się szybko czasem nie ma czasu na sprawdzenie, ale litości- zamieszczając ogłoszenie napisać "suknia w stanie bardzo dobrym (celującym)" :O Takie topiki wyśmiewające te księżniczki może nie są szczytem dobrego wychowania, ale jak któraś niedoszła królewna trafi na taki to się chociaż chwilę zastanowi......i da sobie szansę by wyglądać z klasą w tym dniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×