Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilith20

zrobiłam to... Ty też?

Polecane posty

Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
heheheh jaka ty jestes głupia to szkoda gadac...zal żal żal....no ale tak to jest jak sie wsród patologii i marginesu wychowuje...idz spac ropucha bo jutro musisz w kolejce do mopsu sie ustawic co z samego rana..a wczesniej tacie po tanie wino lecieć...żal żal żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
miauuuu, ta ropucha zaczyna mi się nudzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
hejka chester:) wiesz w sumie mnie tez, co tu gadac z kretynem na poziomie ropuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, kotku, że zaczyna ci brakować pomysłu i ściągasz wszystko ode mnie... No nieładnie, nieładnie.... A co to jest mops??? Bo ja jeszcze nigdy tam nie byłam.... Acha, jeżeli pijemy wino, to tylko najdroższe, francuskie... A wczoraj tak wcześnie znikłaś, bo poszłaś do pracy??? I co, miałaś wzięcie mimo niewyparzonej gęby? Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ej chester...buahahahe no nie jednak jeszcze trochę to pociągnę...czytają to u mnie w pracy chyba wszyscy i padli na twarz ze smiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ty ropucha mam pytanie....szkoły nie ma bo wakacje toż dlaczego to twoi tak wazni rodzice jadajacy co niedziela kaszankę w restauracji nie poslali swojej głupiutkiej córuni na jakies wypasione wakacje co???????Takie gówniary jak ty jak chca miec lans i bauns to się woża po świcie a nie siedzą razem z innymi ropuchami na wsi .....no i co głupia pipo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje wyjeżdżam, ale w lipcu i później jeszcze w sierpniu... No, ale nie muszę ci się tłumaczyć:) W swojej posiadłości mam tyle wygód, że na wakacje nie muszę wyjeżdżać... A tobie współczuję - kisisz się w jakimś M4 i zazdrościsz innym... Naprawdę żal mi cię, kotku - ale los bywa okrutny... buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak ty, ale ja kaszanki nie dotknęłabym nawet przez rękawiczkę, nie mówiąc o zjedzeniu jej.... A ty wyjeżdżasz gdzieś na wakacje????? Chyba najwyżej do jakiejś dziury nad śmierdzącym bałtykiem buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
O, miauuu, zobacz jak o ciebie dopytuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dopytuje, bo lubię ją wkurwiać:D A zawsze mi się to udaje, w przeciwieństwie do niej buahahahaaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Musze poważnie przedyskutowac z miauuu kwestię zignorowania cię bo jestes monotematyczna i coraz nudniejsza... :( miauuu, tak fajnie mi się z toba pisze, tylko ta ropucha klimat psuje... chyba musimy się umówic na jakims czacie i ewentualnie wtedy ponabijac się z niej ale tak żeby nam nie jazgotała tu w trakcie... co ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chahahahahahahhahahahahahaha! Ja coraz nudniejsza??? chahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! Na wasze powtarzające się głupoty, nie będę wymyślać nic nowego... I wiesz co, chester - kota teraz nie ma, właśnie daje dupy jakiemuś menelowi pijanemu, żeby mieć co jeść buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luak gepard chester
Nie interesuje mnie co teraz robi miauuu - mam taka cudowna cechę że nie za bardzo interesuję się życiem innych, w przeciwieństwie do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Wypowiedziałam sie na temat aborcji, opowiedziałam swoje doświadczenia w tej kwestii, pozwoliłam sobie na kilka złośliwostek i konwersuję sobie z miauuu - nic innego tu nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Nie sugeruję co kto ma, czego nie ma, nie wymyslam kto jak wygląda, kto z kim spi, co jada i gdzie pracuje - bo najzwyczajniej w świecie nic mnie to nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Czesć chester:) Wiesz co z tym chatem to całkeim niezły pomysł, wymyśl coś i daj znać oki? A ta panna faktycznie robi się nudna...taka przewidywalna i jak pisałaś monotematyczna.No ale tak jest jak gówniara dorwie się do netu.Coż zrobić gimgówno ma wakacje wiec bedzie pewnie pisac dalej.U mnie w pracy wszyscy zdechli ze śmiechu z jej "złotych myśli" tak ze chyba pora zakonczyc lekturę tych jej wypocin na zenjącym poziomie.Odezwij się bo zajrzę potem na pewno:)Buźka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot się poddał, kot się poddał, kot się poddał, buahahahahahahahaha! ty kobieto masz naprawdę kompleksy na moim punkcie, buahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Hej miauuu :) Wiesz co, ja po egzaminie jestem tak zmęczona że ledwo żywa i łeb mi pęka, tak że wyśpię się, pomyślę i jutro rano napiszę jak się zgadamy na czacie, ok? :) Pasuje ci tak? :) Do innych na tym forum już nie piszę bo jestem znudzona, zieeeew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Hej ropucho ty głupiamdzifffffffko!!!!Kot sie nie poddał bo kot sie nigdy nie podda...wycieruchu jeden!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot się poddał, kot się poddał, kot się poddał buahahahahahahaha! Kot się poddał, kot się poddał, kot się poddał, buahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu92inka Ty psychopatyczna idiotka. Skończ z tymi swoimi durnowatymi wypowiedziami bo rzygać się chce od tego. Mądra pinda potrafi być mocna tylko przez internet. Zakompleksiona dziewucha. Jesteś żałosna jak mało kto. proszę bardzo możesz tu wszystkim dowalać to trochę ci ulży a i tak wszyscy mają Cię głęboko gdzieś. Wstrętna ropucho. Zakładam że 92 to twój rocznik smarkulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
hehehe karolcia333 i loffffffe you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lilith20
Czytając Twoje posty zastanawiam się czy jesteś w pełni świadoma tego co zrobiłaś...czy zastanawiałaś się wcześniej jakie mogą być konsekwencje źle wykonanego zabiegu jaki prawdopodobnie przeszłaś?A co jeśli za kilka lat dorośniesz i stwierdzisz,że jednak chciałabyś mieć dziecko.Wtedy może się to okazać niemożliwe...Nie jestem za aborcją,ale uważam,że każdy ma prawo do podejmowania swoich decyzji,o ile są one w pełni przemyślane,a nie kierowane własną wygodą.Skoro wiedziałaś,że nie będziesz miała warunków do wychowywania dziecka oraz,że nie możesz liczyć na swojego chłopaka,nie pomyślałaś o zabezpieczeniu??Chyba wiedziałaś,że od tego można zajść w ciąże:/Moim zdaniem nie ma sytuacji bez wyjścia,wiele dziewczyn młodszych od ciebie i z pewnością w trudniejszych sytuacjach decydują się na urodzenie dziecka i sobie radzą.A pomyślałaś co by było, gdyby kiedyś Twoi rodzice podjęli decyzje o tym,żeby Cię nie urodzić?Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów,a nie wybierać pozornie najłatwiejsze rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do karolcia - a czy ja tu komuś dowalam??? Twoje posty świadczą o wieeelkich kompleksach hahaha! A ja zakładam, że 333 to twój wiek, hahahahahaha! Bo mądrości właśnie na poziomie staruszki ze średniowiecza buahahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że dziwka, patologia, żebraczka i debilka, to jeszcze zbok - to do kota buahahahahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałam - jak zwykle:D Nawet nie jestem zaskoczona... Z patologią każdy inteligentny człowiek wygra... buahahahahaha! WE ARE THE CHAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żabki górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×