Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilith20

zrobiłam to... Ty też?

Polecane posty

Gość luzak gepard chester
Cokolwiek bys zabu nie pisala i jakimikolwiek obelgami bys nie rzucala, sa dziewczyny ktore sie wyskrobaly i nic to dla nich nie znaczylo :D Boli cie to w jakis sposob ze probujesz innych nawracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jolkakb - dzieci i męża nie mam, nie wszyscy muszą być takimi kurami domowymi jak ty:) A mi żal ciebie, kuro domowa... A moi rodzice są ze mnie bardzo dumni... Zazdrościsz mi czegoś??? Nie tylko ja tu przeklinam.... Do chestera - ja jestem za aborcją w niektórych przypadkach, pisałam to już nie będę się powtarzać, bo nie jesteś tego warta. Takich osób jak ty mi po prostu żal hahaha!!! Do miauuuuuuuu - zazdrościsz mi czegoś??? Nie to nie był mcdonald, tam stołuje się plebs czyli ludzie tacy jak ty, a ja do plebsu nie należę buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jolki - powinni mnie usunąć, bo przeklinam,, czy z innych powodów??? Bo czegoś tu nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka-z-oz
jestem mloda i glupia, ale powiem tak - jesli wolno mi w ogole wypowiadac sie na ten temat co juz bylo i dlaczego sie to zdarzylo - to wiecie najlepiej wy same. Z dwoch zyc zostalo jedno - wasze, i nie dajcie wpedzic sie w poczucie winy!!!!!!!! zwlaszcza przez moralizatorow ktorzy poza dawaniem rad co jest dobre a co zle, g*** wiedza. Nie mam zlotych rad i nie bede pisac co zrobic jest lepiej - BO KAZDY PRZYPADEK JEST INNY. zyjcie, blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
"Z dwoch zyc zostalo jedno - wasze" - no właśnie, mając do wyboru życie któe ewentualnie sie rozwinie i moje życie, zawsze wybiore moje. Muszę ze soba całe swoje życie przeżyc, dlatego kieruję się swoim dobrem. Osatecznie, w moim życiu któz ma byc szczęśliwy jeśli nie ja? :) Grunt to, bez względu na to co mówia inni, byc zadowolona z siebie, pewa swoich racji, szczęsliwą kobieta - ja jestem :D Może właśnie to boli przeciwniczki aborcji - że można sie wyskrobac i dalej byc szczęśliwą fajna kobietką :D I dlatego próbuja przepowiadac przyszłośc i straszyc jakimiś wyrzutami sumienia i koszmarami sennymi. Nic z tych rzeczy u mnie nie wystapi - a już na pewno nie po nierozwiniętej kulce galarety ;) Znam swój charaktere :D On nie ma skłonności do takich rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Muszę ze soba całe swoje życie przeżyc\"-bo cóż innego pozostało, skoro nikt inny nie chce się ze mną męczyć... Zrobiła skrobankę bo pewnie facet miał już jej dosyć, dobra była do pieprzenia i na tym koniec. Taki żywot dupodajek!!!! \"Może właśnie to boli przeciwniczki aborcji - że można sie wyskrobac i dalej byc szczęśliwą fajna kobietką\" -- To nie są słowa prawdziwej kobiety!!!! To nie kobieta!To nie człowiek! To nawet nie patologia!!Trudno to COś nawet nazwać podgatunkiem. \"a już na pewno nie po nierozwiniętej kulce galarety\"-- sama była kulką galarety, dlaczego twoja matka zrobiła taka krzywdę naszemu społeczeństwu rodząc takie coś??????? Jej matko, dlaczego to zrobiłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta puch marny
jak mozesz z tą swiadomościa żyć.... dusza Twojego dziecka ....zobaczysz jeszcze to wróci do ciebie zabić bezbronną istotę .potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
"zabić bezbronną istotę. potwór" --- buhahahaha. Wiesz co to w ogole znaczy "zabić kogoś"? jakim prawem przypinasz komuś etykietę mordercy, kurzy zaślepiony móżdzku. Chcecie czy nie ludzie powinni mieć prawo do decydowania o sobie samych, czy w kwestii nic nieczujących galaretek czy w każdej innej naruszającej ich prawa. I skończcie z tymi textami o duszach, bezbronnych istotkach. To nie jest śmieszne, to żałosne. Douczyc się filisterstwo! na biologię marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To nie jest śmieszne, to żałosne. Douczyc się filisterstwo! na biologię marsz! \" Ej ty... \"współczuję\" przeczytaj to sobie kilka razy, jak jeszcze nie zrozumiesz patologio to jeszcze kilka razy, i tak do oporu PODGATUNKU!!! Nie masz prawa żyć morderco, a co dopiero wypowiadać się !!!!!!!! Won won won...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kota - nie, nie mieszkam na zabitej dechami wsi, i wiem do czego służy widelec... Hmm... mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby jeść z jednej michy - u ciebie w domu się to praktykuje??? Sorry, nie pomyślałam, że ty nie musisz mieszkać w domu, tak jak ja - pewnie kisisz się w zwykłym zatęchłym M4 ,biedna dziewczynko buahahaha.... Zazdrościsz mi czegoś??? Bardzo mnie to cieszy:) A do restauracji jeżdżę znacznie częściej, niż myślisz hahahaha! Ty pewnie w życiu w ekskluzywnej restauracji nie byłaś buahahaha! Nie dziwię się, że masz kompleksy na punkcie otyłości, skoro stołujesz się w mcdonaldzie... Zal mi ciebie.... I jeszcze jedno - moi rodzice są bardzo ważnymi ludźmi i majętnymi. Zazdrtościsz mi tego też??? Pewnie żyjesz w małym mieszkanku z ojcem pijakiem i 10 rodzeństwa, a obiady jecie ze wspólnej michy...buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemawia przez ciebie zazdrość kotku.... Ale mi się to podoba:) Ja przegrałam życie??? Nie sądzę. Mam zapewnioną bardzo dobrą sytuację materialną do końca życia. Nie będę musiała nawet charować jak ty... buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie przegrałaś ty, bo będziesz ciułać, ciułać, ciułać kasę, a gówno uciułasz hahahahaha! Ja moje życie wygrałam - w przeciwieństwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu92inko szkoda Twoich słów na takie ofiary losu. Szkoda się tłumaczyć takiej patologii. Ja sobie odpuściłam, ponieważ stwierdziłam że to nie są kobiety, to jakieś bezmózgowce którym skrobanka uszkodziła jeszcze co nieco działające szare komórki. One sie opamiętają, ale wtedy już będzie za póżno. Ich problem. Za kilka lat będą wypowiadały się w topiku na temat \" usunęłam, cieszyłam się z tego, mój Boże jak ja tego żałuję, pomocy!!!!\" One teraz maja kompleksy z tego powodu, nie potrafią sobie dać z tym rade, a tak naprawde to żałują, tylko nie potrafią się do tego przyznać. Przecież najgorzej stwierdzić że popełniło się wielką pomyłkę i kogoś się skrzywdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia29
Straszne to co piszecie, ja mam 2jke dzeci... szczerze mówiąc przy pierwszym dziecku byłam w ogromnym strachu i miałam myśli o usunięciu ciąży ale naszczęście mam kochanych rodziców którzy nigdy by mi na to nie pozwolili teraz bardzos się z tego ciesze ponieważ ja i mój mąż dojżeliśmy a dzieci to nasz najwiekszy skarb na ziemi. ! .......................................................................... Znalazłam Super Stronę można wygrać drogie nagrody, zupełnie za nic tylko za rejestracje i sprawdzenie czy się wygrało ! Ja wygrałam monitor LCD oraz drukarkę. POLECAM ! http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=my-angel /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia29
Przepraszam za błędy ort. jestem w pracy i pisałam baaardzo szybko pozdrawiam mamusie ....................................................... Znalazłam Super Stronę można wygrać drogie nagrody, zupełnie za nic tylko za rejestracje i sprawdzenie czy się wygrało ! Ja wygrałam monitor LCD oraz drukarkę. POLECAM ! http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=my-angel /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
"One teraz maja kompleksy z tego powodu, nie potrafią sobie dać z tym rade, a tak naprawde to żałują, tylko nie potrafią się do tego przyznać" - ajjj, cały czas zapominam że wszyscy wiedzą lepiej niż ja :P zwłaszcza upasione morświny na ciągłej diecie :P Wiesz, bo ja, morderczyni, ważę 53 kg przy 173 cm wzrostu, ale tak mało pewnie dlatego że serca nie mam więc trochę wagi mi odpada :P Za to u ciebie serce musi ważyć z 15 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
"Muszę ze soba całe swoje życie przeżyc"-bo cóż innego pozostało, skoro nikt inny nie chce się ze mną męczyć... Zrobiła skrobankę bo pewnie facet miał już jej dosyć, dobra była do pieprzenia i na tym koniec. Taki żywot dupodajek!!!! A tak sie składa że mój facet (a niedługo mąż) też śledzi ten topik :D I akurat w kwestii skrobanki nie miał nic do powiedzenia, nawet go o zdanie nie pytałam :D Bo ostatecznie to moje ciało, i lubię miec komfort decydowania o sobie :) On sie tylko dziwi skąd pomysł żeby dusza kulki galarety wracała do mnie w jakikolwiek sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
A, i jeszcze to :D "sama była kulką galarety, dlaczego twoja matka zrobiła taka krzywdę naszemu społeczeństwu rodząc takie coś??????? Jej matko, dlaczego to zrobiłaś?????" - urodziła mnie dlatego że bardzo chciała mnie miec i czuła taka potrzebę :) Natomiast fakt że owszem, byłam kulka galarety, w absolutnie żaden sposób nie niczego mnie nie zobowiązuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważysz 53 kilo przy 173? To ty jesteś kobietą, czy dorastającym chłopaczkiem? Buahahaha! Pewnie za bardzo nie masz czym się pochwalić - no oprócz tego, że usunęłaś ciążę... Współczuje ci - deska z tyłu, deska z przodu... Ryj pewnie jak u ropuchy...buahahaha! To do chestera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
No cóż, jeśli myślisz że tylko tłuściochy maja fajny biust to pogratulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Aj, teraz dojrzałam że ty masz ledwie 160 cm - co potwierdza ogólnie przyjęte twierdzenie że co małe to jazgotliwe jak kundel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam 160 cm - i jestem z tego dumna. Jestem proporcjonalnie zbudowana! Wolę być niska niż wysoką chudą tyką, która nie ma nic ciekawego do powiedzenia i wygląda jak 13-letni chłopczyk hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
To forum wciąż mnie zadziwia - nie dośc że wszyscy wiedzą co mnie czeka w przyszłości, co mysle, to jeszcze jak wyglądam :D Co za czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz chester, czas najwyższy żebyś sobie poszła!!!!! Wynocha morderczyni niewinnych dzieci!!!! Do psychiatryka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly
dziewczyny!!!!!!czemu jestesmy takie zlosliwe?!wystarczy!!!!!! kazda ma swoj poglad na ten temat....ale nie oznacza to,ze trzeba zaraz sie wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
O wypraszam sobie :D Jesli już to morderczyni kulek galarety z których ewentualnie mogłyby sie wykształcić dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
widzę kurze móżdżki dalej sobie pozwalają, nierozumne kreaturki. luzak, ćwoku (obojętnie jakiej płci), a ja czemu wg ciebie jestem mordercą? Ani nie usunęłam, ani nikogo do tego nie namawiałam. Wykolejeniec jesteś i tyle. Takich niedorobów powinno się trzymać z dala od wszelkiej techniki, a juz na pewno odłączyć internet w szpitalach psychiatrycznych. Żałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
zabu92inka TO DEBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
"a ja czemu wg ciebie jestem mordercą?" - a czy ja gdzies napisałam że jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Ooo, miauuuu, jesteś, cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×