Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilith20

zrobiłam to... Ty też?

Polecane posty

Gość kukuryq
hello chester:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryq
kuźwa te kurze móźdzki gdzieś polazły..moża mają jakiś zlot debili na jakiejs magicznej górce i odprawiają na nas jakies zaklecia...buahahahahah:O A dowodzi nie kto inny jak zabucośtam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryq
a tak w ogóle to ja miauuuuuuuuuuuuuuuuuuu tylko nicki mi się pomerglały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Ty się nie śmiej z zabucostam bo ona jest z wyższych sfer :D A na zlocie modły pewnie odprawiaja w intencji żeby nas pokarało - chciałyby :P a to z tego 'chcenia' nic nie wyjdzie :P Uciekam sie uczyć na egzamin - grunt to zdobywać wykształcenie i poszerzać horyzonty :D żeby nie skończyc tak jak tamte ciasno myślące, opętane żądzą nawracania i wymierzania kar moralistki :D Pozdro miauuuu :) Wpadni jutro, może coś ciekawego się tu pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromeda997
wtrącając swoje 3 grosze do tej jakże bezpłodnej dyskusji pragnę zauważyć, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i niewarto uzurpować sobie prawa do decydowaniu o czyjejś doopie lub brzuchu. Te co chcą usunąć i tak to zrobią w mniej lub bardziej cywilizowany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromeda997
zabu92inka nie rozumiem, 180* zwrot w poglądach i to przez hm kilka stron gdakania, a teraz jeszcze obrzucanie inwektywami kogo popadnie. Co wakacje i się w głowie przewraca od nadmiaru czasu ? Weź może jakąś książkę poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniłam swoich poglądów - jestem za aborcją w przypadku gwałtu, zmuszania do seksu, zmuszania do prostytucji itd... kiedy kobieta nie może sama zdecydować, czy uprawiać seks czy nie. Więc nie pierdol, za przeproszeniem, głupot, tylko dokładnie przeczytaj cały wątek. A później się wypowiadaj. I dziękuję za rady, ale ich nie potrzebuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba by mi się na mózg musiało rzucić, żeby organizować spotkania w celu dyskutowania o jakichś głupich idiotkach buahahahahaha! Kocie, nie wyobrażaj sobie, że jesteś tak interesująca, żeby się spotykać by o tobie dyskutować hahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Całe szczęście że bez względu na twoje ciasne myślenie i poglądy kobiety dalej będa się skrobac z wygody, jesli tylko będą chciały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Otóż to chesterze szanowny:Dobrze napisane...hehe.Ale wiesz co, to żabucośtamcośtam to jest naprawdę jakas kretynkai i o ile do pewnego momentu mialam jeszcze nadzieję ze ta pipa głupia trochę się opamięta to sorry ale chooooj z tego niestety...buraczana lala ale za to wiesz...z restauracji:OBuahahahahaha no ja pierdzielę nie mogę z niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kocie, jednak jesteś! A myślałam, że się mnie boisz hahahaha! Skrob się ile chcesz, chester - tylko uważaj, żebyś sobie mózgu nie wyskrobała hahahahaha! Ach, przepraszam, przecież ty mózgu NIE MASZ buahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Wg ciebie mogę mózgu nie mieć - masz prawo mieć swoje zdanie ;) Tylko zauważ że nie ja się tu czymkolwiek bulwersuję, tylko ty... :P Ja spokojnie wypowiadam swoja opinie która absolutnie nikomu poza mna nie musi sie podobać :D A ty, nie wiadomo czemu, się oburzasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Aaa, uszanowanie miauuuuu, uszanowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
zabucośtamcośtam..strasznie nerwowa jestes, moze jakies leki co ty na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3778256 polecam lekturę tego topiku głupku...i wynocha tam sie udzielać i pierdolic bez sensu....A w ogóle to co to...w domu siedzimy na necie...hehe a nie w resteuracji na kolacji...no jakżesz to ...buehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
chester wiesz co...takie głupie smarkule to bedą na kafe przesiadywac az do konca sierpnia, w koncu wypełzło to spod ziemi bo wakacje mają...zabucośtam poczytaj moze, literki poskładaj i wypad z kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
miauuu, ona nie jest w restauracji bo dzis nie niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHA!!! Wasze komentarze są coraz bardziej żałosne!!!! BUAHAHAHAHAHA! A ty, kocie, zamknij się - nigdy w życiu nikogo ne słuchałam, więc tym bardziej ciebie nie będę, więc się lepiej zamknij i ty stąd spierdalaj!!!! A do chestera - do restauraji jeżdzę tylko w niedzielę, bo wtedy kucharka ma wychodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
W twoich opowieściach brakuje jednego elementu charakterystycznego dla tego typu wypowiedzi - bajkowego smoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
miauuu, czy nie sądzisz że ropucha zaczyna przechodzic sama siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly
dziewczyny.... wystarczy!!!!!nie widzicie jak same sie doprowadzacie do pisanie takich rzeczy?! solidarnosc jajnikow musi byc...i nie zaleznie od tego jakie jestesmy.jestesmy kobietami i badzmy madrzejsze od mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no się uśmiałam chester teraz...laska jest przednia w swojej głupocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
pauly sorry ale tak zabucośtam vel ropucha tak mnie bawi swoim zacietwierzeniem ze no nie mogę przed kompem.:D...Ale ciiiiii bo może nasza księzniczka w rodzicami ważniakmi i niedzielną restauracją coś knują ......bójcie się uuuuuuuuuuuuuuuu ROPUCH NADCHODZI......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly
ale to glupie pisac sobie takie rzeczy.jestesmy kobietami!!!!! ja z gory przepraszam ZLOTA...... w sumie nie jestem taka agresywna.......glupio mi pomyslcie o tym kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miau - a dlaczego ciebie całe dnie nie ma??? Harujesz, żeby ci starczyło do pierwszego??? Żal mi was, bo przemawia przez was głupota i zazdrość buahaha! Ja na szczęście nikomu niczego nigdy nie musiałam zazdrościć... No ale tak to już jest z patologią buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
miauuuuuu, popodpuszczamy ropuche jeszcze troche? Tak fajnie sie zacietrzewia :D Jeszcze ze 3 posty i sie okaże że ma prywatny odrzutowiec i apartament w Dubaju :D To jak ludzie, w reakcji na posty prezentujace sposób myślenia inny niz ogólnie przyjęty, potrafia sie burzyć to po prostu robi szał :D miauuuu, my się powinnyśmy na drinka umówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikici....
a no chesterku z przyjemnością...ale wiesz co to moze najpierw kulturalnie do jakiejś restauracji skoczymy...tak jak nasza księżniczka zamieniona w ropuchę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×