Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość grzes5
Witam ktoś mnie pyta jak tam dziewczyna hmmmm, narazie cisza. A co u was moi drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Grzesiu nadal jest sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja Wam mówię, zwłaszcza jak macie 30+ - młodzi są o wiele lepsi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal sam, cóż nic już nie mówię, każdemu oczywiście życzę dużo miłości, skoro nie mam nikogo, to chociaż będzie mi miło gdy Wy będziecie szczęśliwi, szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu mialbys gdybys po pierwsze byl troche bardziej dojrzaly a po drugie szukal osoby w swojej sytuacji, to znaczy starej panny po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Do czego mi po 40-ce, do prokreacji już się nie nadaje, skoro wyżej piszący uważasz że dla mnie za pózno , tej po 40-ce tym bardziej, takie jest prawo biologii. Kobieta niestety się szybko starzeje nie zamierzam z taką być, musisz być niedołężny skoro piszesz, że musi być w tym samym wieku, co za głupota. Tu nie chodzi o dojrzałość nie ma z tym nic wspólnego, właśnie młodsza ożywia. A po 40 facet wcale nie jest stary, to nie neadnertalczyk. Jeżeli ktoś ma mi głupoty wypisywać i mnie irytować, lepiej niech wogóle tu nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Oj Grzesiu, Grzesiu, a ty nadal swoje. Kobiety w okolicy 40 lat(czyli panie przed i po 40 np:. 38-42 lat z powodzeniem rodzą zdrowe dzieci. Nawet było głośno o pewnej kobiecie, aktorce, która po 60 urodziła dzieci, były z in vitro, ale jednak. Gdybyś na poważnie myślał o założeniu rodziny, szukałbyś wśród samotnych pań po 30, bo to są kobiety ustatkowane, z tykającym zegarem biologicznym, szukające męża i ojca, czy jak wolisz reproduktora. Twój problem jest taki, że dla małolaty stoisz jedną nogą w grobie, dla dwudziestolatki prędzej czy później będziesz za stary, nawet jeśli początkowo łatwo jej zaimponujesz doświadczeniem, kasą czy czymś innym, a dla starszej zbyt dziecinny, nie masz nic do zaoferowania. Niestety Grzesiu, przykro mi, ale wypadłeś z obiegu, a uderzając do kobiet z poza twojego zasięgu, marnujesz tylko swój czas, a przypominam, że z ciebie robi się rodzynek, bo świeżym winogronem to ty od dawna nie jesteś, choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi być młodsza i to sporo. Wtedy jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet, które znam, jest płodna po 40-tce. Może nie jakoś długo, ale dużo jest wpadek po 40-tce, znam też panie, które urodziły dzieci odrobinę po 50-tce. Kobiety nie starzeją się szybciej, niż mężczyźni; to, jak się starzejemy, to sprawa indywidualna. Są różne oznaki starości: fizyczna, mentalna itd. Kobieta nie musi być w tym samym wieku - może być młodsza albo starsza, zależy od wielu czynników: czego dokładnie szukasz, czy chcesz mieć dzieci, ale i od tego, komu się podobasz. Wychodzi na to, że stary z Ciebie ramol, skoro młodsza ma Ciebie ożywić. A są starsze kobiety pełne energii i weny, młodo wyglądające i płodne. Ty nie dość, że jesteś zafiksowany na młodsze, to na dodatek chodzi Ci tylko o dużo młodsze i nie dopuszczasz do siebie myśli, że może być inaczej. Sam zawężasz sobie obszar działania. Kobieta po 40 też nie jest starą neandertalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Prawdę mówiąc to nikogo nie szukam, chciałem tylko zobaczyć co powiecie na ten temat, nie skarżę się na nikogo, widocznie nie jest mi pisane być z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Masz rację Karneval, nie mam nic do zaoferowania, śmierdzę trupem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiczna Jesteś.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu, nie możesz znaleźć 25-30 lat młodszej, to nikogo nie chcesz? Słusznie. Za 5 lat i dla 30-35 latek będziesz za stary. A za 20 lat będziesz staruchem wciąż śliniących się do dzieci w wieku wnuczki której nigdy się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Przecież nikogo nie szukam, pozdrawiam szczęśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Niestety Grzesiu, ale sam mocno przyczyniłeś się do swojej samotności, ale już kiedyś było to wałkowane. Dlaczego nie szukasz w przedziale 28 - 35 lat? Tylko nie pisz, że są za stare na dziecko, bo to nieprawda. Dlaczego tak uparłeś się na młodszą o 20 lat dziewczynę? Dlaczego kobiety powyżej 25 lat traktujesz jak odpady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
W tym temacie pojawia się na str 128. Domyślam się co chciałeś mi przekazać, ale brak mi słów. No cóż, ktoś tutaj ma ciekawe fetysze i upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
To teraz wam opisze fakty, otóż kobieta tak jak piszecie po 30- ce, ze mna rozmawiala chcialem ja poznac, taka sie kultura przedstawila że szkoda slów, pięknie ma dziecko z facetem po 40- ce który wygląda na 55 min. A mnie wyzwała od dziadów, oto dzisiejsza Polska kultura, natomiast piszecie mi że mam fetysz jak ktoś tam napisał mlodszej o 25 czy 30 lat, niech najpierw nauczy się liczyć matematycznie, jak mogłbym być o 30 lat, co miałbym chodzić z 13 letnim dzieckiem? Niech się puknie w glowe, pisze tu o kobiecie 30 lat, dobra już czasem nie mam ochoty pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Zły czasem jestem że takie głupoty co niektrórzy wypisuja, same nie wiecie czego chcecie, skoro dla dziewczyny po 30-ce jestem za stary, to niech sobie poszuka faceta po 50- ce i najlepiej żonatego. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Spotkałem jedną kobietę po 30 z dzieckiem, która z jakiś powodów była niemiła i już wszystkie baby po 30 są złe, cały kraj jest zły. Oj Grzesiu, Grzesiu... Z tobą to jak z obrażanym dzieckiem albo z typowym starym kawalerem, wszyscy są winni tylko nie ja. Tak przy okazji Ina, najprawdopodobniej, ta osoba z 2 strony, pojawia się też na pierwszej ukrywa się jako gość, spójrz na wpis 2016.07.28 ; 2016.07.28 ;2016.07.28 To ten sam styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zyja starzy kawalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznasz mnie bo to ja
Widzę że po staremu tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszPodrywu
Tak, gnebienie Grzesiopodobnych czesc druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzes5 2017.05.17 Po pierwsze, moze ta kobieta z ktora rozmawiales po tym swoim facecie po 40 uprzedzila sie do starszych. To raz, a dwa - chciales chodzic z 5-letnim dzieckiem. Zaiste wielka roznica. Skoro Ty szukasz kobiety po 20-tce, a masz po 40-tce, to kobieta po 40-tce ma prawo chciec rowiesnika albo kogos kilka lat starszego, 2-3, a nie ok. 10 czy nawet kilkanascie. Sam jak juz zauwazono nie chcesz 54 latki, a to taka sama roznica, ty hipokryto. A kobieta po 30-tce skoro jestes dla niej za stary, to raczej nie bedzie szukac jeszcze starszego, a mlodszego: teraz jest sporo zwiazkow gdzie on jest mlodszy nawet o 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzcie się za żonatych a nie za kawalerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes jest Nudny. To jego glowna wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Oczywiście, nie można nic powiedzieć o Grzegorzu, bo... nie i tyle. To jest w zasadzie, hm... jedyna gnębiona osoba na tym wątku, która swoimi opiniami, sposobem bycia, takie a nie inne reakcje wzbudza. Co jest najśmieszniejsze, gdyby przeanalizował niektóre wypowiedzi innych, to mógłby zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Dziękuje Ina, aż strach pomyśleć co jeszcze znajdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Macie rację nie ma czego szukać, czy to młodsza czy starsza i tak mnie nikt nie chce, dlatego całkowicie sobie odpuściłem, wszystkim życzę dużo miłości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba slusznie, Grzesiu, ze sobie odpusciles. Juz wielki czas po temu, by w koncu zmadrzec i zrozumiec swoje szanse, a dokladniej ich brak i wlasna dla kobiet nieatrakcyjnosc. Twoj czas juz minal, zmarnowales go na polowanie na mlodsze, zestarzales sie i juz nie jestes fajny. Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grześ na zmarnowanie i bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×