Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Zapraszać przyszłych sąsiadów?

Polecane posty

Gość dejzi69
a najlepiej to zaplaccie sobie sami,to nie bedziesz miala z raszpla problemu,ja swoja od razu ustawilam i na glowe mi nie wejdzie ani swojego zdania nie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi, nie możesz zawsze tak odpowiadać? bez żadnych docinków i wytykań? powiedziałaś swoje zdanie SZCZERZE i obyło się bez tego chamstwa, az jestem z ciebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełka-miełka
sękata masz pojebanego narzeczonego i tesciową. A moze Twoi przyszli sasiedzi nie chce wydawać kasy na obce osoby?( ubiór na wesele, prezent)... ja nie wiem jak komus moga takie glupoty chodzic po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
super,b.sie ciesze,a co dostane w nagrode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Uśmiałam sie pomysłu teściowej :D! Jak dla mnie głupi pomysł :P Rozumiem że teściowa jest ze ,,starej daty" ale żeby Twój facet tez tak uważał to nie wiem czy płakać czy śmiać :D :P ślub i wesele to nie miejsce na poznawanie się! Już to widzę jak siedzicie z nowymi sąsiadami i rozmawiacie kilka godzin.nawet nie będziecie mieli czasu by z nimi 2 zdań zamienić.No chyba że teściowa chce pokazać jaki ful wypas będziecie mili na weselu buhhhhhhaaaaahhhhha. Zaprosiłam bym na spokojnie nowych sąsiadów po całej imprezie na grilla czy coś innego. Powiedź stanowczo NIE i już. Ja gdybym dostała od kogoś zaproszenie kogo nie znam to bym na pewno na wesele nie poszła,jak już ty być może tylko grzecznościowo na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest już zamknięty, ale dziękuję za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I jak robicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×