Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Sonaola chyba mam rację z tą ciążą a ty byłaś dzisiaj na usg koteczek witamy co tam słychać jak synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie spi. mial pobierana dzisiaj krew do 3 probówek.a tak mamy czas wolny spacerujemy, bawimy sie nawet bylismy w grocie solnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonaola przepraszam ale ten czas tak szybko leci wczoraj miałaś usg widzisz Sylwinka ma sklerozę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka..bylam wczoraj na usg potem, napisze..mykam do biedronki..na usg wyszlo wszystko cudnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia- i słusznie, bo mam takowe :) beta urosła o 310% :D :D :D :D!!!!!!!! we wtorek było 5,81, a dzis, po równych 48h 23,9 :) dlatych co się nie bardzo znają- beta musi urosnąc minimum o 66 % przez 48 h, wiec mój wynik 310% jest megarewelacyjny. az sie poryczałam jak zobaczyłam :) dziewczynki, bardzo wam dziekuje za wsparcie- jestescie boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA I TRZYMAM KCIUKI. no to teraz od razu uciekaj na zwolnienie , nie martw się, nie denerwuj się i myśl pozytywnie, pamiętaj że masz nas będziemy cię wszystki wpierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu GRATULACJE:) Wiedziałam ze bedzie ok super:) Ja tez chcę Wam coś powiedzieć ...jak pisałam wczesniej miałam iść dziś do lekarza...i byłam......jestem w 6 tygodniu ciąży:):):):):):):):) Jak to lekarka podsumowała ZDROWA PIEKNA CIążA:) Jestem taka szczesliwa......"od teraz serca mam dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia.... o boze jak cudnie :) przeogromne gratulacje kochana!!!! bardzo się cieszę i tylko czekam kiedy reszta nam oznajmi to samo- a wierzę ze to juz za chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia tobie również gratuluję , grono ciężarnych powiękasza sie i właśnie o to w tym wszystkmi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia, to ty chyba na kwiecien bedziesz? czy na maj? bo ja w sumietaka kwietniowo majowa jestem, ale poki co to siedze na topiku majówek- z sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia gratulacje tak się ciesze wreszcie same dobre nowiny pamiętajcie trzeba pozytywnie myśleć 🌼 Monia nie opuszczaj nas bo będziemy płakać za tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kochane! melduje sie! ostatnio padam na ryjka....duuuzo pracy mam. nie pisze ale podczytuje w tzw. miedzyczasie.... GRATULUJE KOCHANE! podoba mi sie ten topik :) malo tego, jestem przekonana ze mimo tego, ze swoje przeszlysmy to : 1. spotkalysmy sie wlasnie tutaj 2. spelniaja sie nasze marzenia co prawda jeszcze nie wszyskie sie pochwalilysmy testem z 2 kreskami ale mam nadzieje ze to tylko kwestia czasu...krotiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opuszcze, spokojna głowa, to jakis bardzo szczesliwy topik :) raczej boje sie ze to wy bedziecie mnie miałay wkrótce dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też do Was pytanie, czy warto robić betę 10 dni po owulacji czy to niepotrzebne nakręcanie się? Zaczynam siedzieć jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonaola też mam taką nadzieje że i Ty niedługo napiszesz że jesteś w ciąży wiecie że jak wszystko dobrze pójdzie a na pewno tak będzie to nasze dzieci będą z tego samego roku ;););):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lattina mi lekarka powiedziała że od owulacji czyli od domniemanego zapłodnienia;)mozna juz zrobic beta a dokładniej 10-14 dniem po.Jak wyjdzie podwyższona to wiadomo co sie pisze:)czego Ci zycze!Ja bym pewnie zrobiła betę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co się dzieje z Artigiana bo wczoraj nic nie pisała 🌼🌼Monia i Basiunia🌼🌼jak się czują przyszłe mamusie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny🌻 ja mam nadal te zawroty glowy..jest to straszne..ale jak to maja bym moje objawy ciazy to niech sobie sa te zawroty..hihi:-))))👄❤️jeszcze mam czas do @ a juz sie nie umiem doczekac tego dnia...bo jak nie przyjdzie@w pierwszy dzien to juz bebe wiedziala.. a jak sie czujecie?? sylwinka..🌻 minimonia..👄 koteczek...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to zrób wcześniej 🌼 Sonaola no wiesz jak były staranka to innej opcji nie ma na wytłumaczenie zawrotów głowy jak tylko ciąża :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a masz jakieś inne objawy ciąży kiedy robisz test :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×