Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Minimonia jesteś pewna, że to poronienie, może to tylko krwawienie i uda się je zatrzymać.. jedź do szpitala, nie zrobią Ci zabiegu jeśli to nie będzie konieczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pojadę. gdyby to była sama krew to bym pojechała. ale poszło wszystko, ze skrzepami duzymi, wiec wszystko jasne. czekam na ciąg dalszy, nie chce zabiegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia ja nie miałam zabiegu, ale do lekarza musisz pójść. Musi zobaczyć na usg jak to wygląda. Może uda się to zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia to chociaż do lekarza, on zobaczy na usg, czy organizm sam się oczyścił, czasem antybiotyk potrzebny. Musisz iść do lekarza, do kontroli. Nie zrobi Ci zabiegu jeśli nie będzie absolutnej konieczności. Przytulam Cię mono ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
minimoniu jedz na usg przeciez nie zrobia ci zabiegu jak nie bedziesz chciala ..................zrob to dla dzidziusia............przytulam cie mocno ja sadze ze drugi dzidzius jeszcze tam jest ......i on juz ci te krzywdy wynagrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia jedź na usg, na zabieg się nie musisz godzić, na tak wczesnym etapie ma szansę sie samo oczyścić... a może jest jeszcze jakaś szansa?.... mnie w novum powidzieli, że niepotrzebnie zgodziłam się na zabieg, od tego tylko endometrium staje się cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia ja też nie cierpię szpitali.. też broniłam się przed zabiegiem.. ale takie krwawienie jest bardzo niebezpieczne tym bardziej, że masz te skrzepy.. możesz mieć krwotok.. serce mi się ściska.. bo tak nie dawno sama przez to przeszłam.. Jestem z Tobą kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
minimonia niemacosie zastanawiac jedz i to odrazu do szpitala powiedz wszystko musi cie zbadac lekarz tak mi przykro jestem z toba całym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu przykro mi ale kochana dla swojego bezpieczenstwa musisz isc do gina lub szpitala mozesz dostac jakiegos zakażenia organizmu.... co u mnie? powinnam dzis @ jeszcze nie ma poczekamy sobie pewno mi robi psikusa jak w tamtym miesiacu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia mam nadzieję, że byłas u lekarza. ❤️ Nie rozumiem jak to sie mogło stać przy takich dobrych wynikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia strasznie mi przykro .........aż nie wiem co mam powiedziec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimoniu nie wierzę
to nie jest prawda!!! jedź do lekarza, bo w ciąży nie takie krwawienia się zdarzają, na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj minimonia chciałam spytacczy pojechcałas do szpitala?-jak sie czujesz pamietaj ze jestesmy wszyscy razem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze u gina ale dzs pojde. na razie nie krwawię, nawet - przepraszam za nieapetyczne szczegóły - przy oddawaniu stolca. a wtedy własnei jak najbardziej powinnam. wiec albo wszystko sie w srodku zapchało i zabieg mnie nie ominie :( albo moze to nie poronienie? ale z jakiej innej okazji leciałyby takie duze skrzepy? czekam na telefon z kliniki czy jakis gin mnie przyjmie, jak nie to nie wiem, moze jednak pojade do szpitala, ale tak bardzo nie chce....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu jestem z innego tematu ale lepiej jedź do szpitala. ja na początku ciąży wylądowałam w szpitalu z plamieniem i była ze mną dziewczyna, która miała straszne krwawienie i myślała, ze już "po wszystkim" a jednak ciąża sie utrzymała i w październiku będzie tuliła córę. Nie ma na co czekać tylko leć do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimoniu nie wierzę
wierz mi, że takie krwawienie jest możliwe, a z dzieckiem jest ok bądź dobrej myśli - ja jestem:) i daj znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizyte na 12.40. dxiewczyny, nie dawajcie mi złudnych nadzieji. ja z całych sił wmawiam sobie ze to nie była ciąza ( a jesli juz to biochemiczna- czyli nie było żadnego zarodka- bo nie było, miałam usg przeciez),ze to spozniony okres po prostu, bo inaczej chyba bym juz zwariowała.odezwe sie oczywiscie jak wróce, mam nadzieje ze mnie nie wysle do szpitala na zabieg,nie chce, nie chce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimoniu nie wierzę
jestem myślami z Tobą i kciuki trzymam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy coś juz wiadomo
?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. minimoniu... juz mi lezki leca jak to czyalm..co sie stalo?przeciez bylo wszystko dobrze..jestesmy razem z toba🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×