Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

🖐️ agatka pewnie że możesz się przyłączyć lepiej poczekaj do terminu @ i zrób test bo jak zrobisz wcześniej to może wyjść negatywny będę trzymać kciuki żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
dzieki, chociaz watpie zeby za pierwszym razem sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJCIE DZIEWCZYNY JESTEM DOPIERO W 5TYGODNIU I TAK MACICA SIE POWIEKSZA ZTAD TE DZIWNE SKURCZE WYNIKI MAM DOBRE A USG DOPIERO NA KONIEC MIESIACA BO ITAK NIE BEDZIE NIC WIDAC TERAZ TAKZE CHUHAJCIE DMUHAJCIE ABY BYŁO DOBRZE MOZE TA CIAZA BEDZIE UDANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny cisza nadal panuje i widzisz mówiłam Ci Marcelka że to macica się tylko powiększa i przesto brzuch cię boli więc się nie martw :):) 🌼 Koteczek co tam słychać jak się czujecie 🌼 Artigiana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz w domu po wyjezdzie,nastepony wyjazd za rok.mały ma napisane na wypisie astma oskrzelowa w obserwacji czyli dalej ja obserwuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
no co tak cicho dziewczyny gdzie jestescie -pogadac czasem tez trzeba-pozdrówka dla wszystkich:)kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho :-( dziewczyny spóżnia mi się @ 3 dzień ale robiłam znowu dzisiaj test i niestety negatywny. kurcze już mam dośc tego czekania na @ skoro test jest negatywny to mogła bym już dostac bo mnie nerwy zjedzą. minimoni , basiunia, marcelka jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia dziękuje jakoś leci:) Mdłości mam cały dzień, piersi też bardzo wrazaliwe i oczywiscie jestem senna....reszta oki przydało by sie jakes L4 bo czasem naprawde cieżko:( Mam nadzieje że mdłości miną i szybko będzie mnie energia rozpierała:) a co u ciebie słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. agattkka ---- trzymam kciuki! Myślę, że za 5 dni możesz zrobić test, choć to też zależy jak długie masz cykle. marcelka84 ----- musi być dobrze! binia ----- z tymi testami to może być różnie.. póki nie ma @, jest nadzieja! basiunia* ---- strasznie Ci zazdroszczę tych objawów.. :D trzymaj się kochana. A ja dostałam w końcu @, ale jakaś dziwna.. poleciało mi dosłownie parę kropel przez 2 dni i już czysto.. 10go idę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduję posłusznie ze u mnie wszystko ok. trochę brzuch pobolewał jak na @- czyli skurcze, ale wzięłam nospe i teraz juz bolą tylko wiezadła. widac na to nospa nie pomaga. artigiana, jak samopoczucie? marcelka, to chyba jedziemy równo z tą ciążą? u mnie chyba też 5 tc, ale czekam na usg, sama nie mam pojecia jak to wyliczyc teraz. kochana, zaczernij sie! koteczek 🌻 sylwinka 🌻 binia, poczekaj jeszcze, moze zatestuj za 2-3 dni. basiunia, współczuję objawów- miałam tak w poprzedniej ciąży. teraz jakoś lekko mi to idzie... mdłości sporadycznie ( mam nadzieje ze tak zostanie) piersi też spoko- tylko spac chodze wczesniej i wiecej jem niestety. a ostatnie pół roku slicznie się odchudziłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A dziekuję Moniu - jakoś jeszcze dycham choć frustracja dopada mnie już na każdym kroku. Najpierw mi nie wyznaczyli daty cesarki. Mam przyjechac 23 wrzesnia to będzie połowa 38 tygodnia i wtedy bedzie i data. Tylko wiesz co? Chyba nie dotrzymam. Brzuch opadł (o ile w moim przypadku to mozliwe), kłuje mnie w kroczu przy chodzeniu, czop odchodzi na raty no i szyjka skrócona podobno... Mała się nawet już przestala tak mocno wiercić, zwolniła tempo wczoraj i tak zostało ;/ Eh poszłabym już rodzic najchętniej :( Ciesze się że z Tobą wszystko ok kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A dziekuję Moniu - jakoś jeszcze dycham choć frustracja dopada mnie już na każdym kroku. Najpierw mi nie wyznaczyli daty cesarki. Mam przyjechac 23 wrzesnia to będzie połowa 38 tygodnia i wtedy bedzie i data. Tylko wiesz co? Chyba nie dotrzymam. Brzuch opadł (o ile w moim przypadku to mozliwe), kłuje mnie w kroczu przy chodzeniu, czop odchodzi na raty no i szyjka skrócona podobno... Mała się nawet już przestala tak mocno wiercić, zwolniła tempo wczoraj i tak zostało ;/ Eh poszłabym już rodzic najchętniej :( Ciesze się że z Tobą wszystko ok kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Monia, cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku. Ja przygotowuję się do inseminacji. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witajcie dziewczyny no minimonia jedziemy na tym samym wózku masz racje miejmy nadzieje ze sie nam uda na kiedy masz usg ja pod koniec miesiaca tego i jeszce tak sie zagadałam z tym lekarzem ze zapomniał mi dac skierowania na to usg na wszystkie inne wyniki mi dała ale na usg nie i bede musiała teraz znów isc do niego i czakac tam a babek tyle ze szok a co do szczernienia to zapomniałm chasła i juz chyba na wiecznosc bede sie swiecic na pomaranczowo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Monia a w nocy też podjadasz 🌼 cieszę się że wszystko jest dobrze u Was i że maleństwo rośnie binia 🌼 marcelka🌼 artigiana 🌼 basiunia 🌼 sonaola🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimonia co się stało?????????? jak?? Przecież miałaś takie super wyniki!! Nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów poroniłam... dziewczyny, nie chce jechac do szpitala. myslicie ze samo się wszystko oczyści? :( nie chce mieć trzeciego zabiegu... która z was go nie miała? ile czasu trwa krwawienie wtedy? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia....ja bym pojechała...dla własnego bezpieczeństwa....Tak strasznie mi przykro.Siedze tu i płaczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
minmonia u ciebie bylo podejrzenie blizniat wiec moze ten jeden dzidzius juz odszedl tak tez sie zdarza wiec smaruj zrobic sobie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
i tez mi smutno bo wiem jak pragniesz ...................napewno zostaniesz jeszcze mamusia taka kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×