Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

papierowe --> a czemu to jedno słońce jest takie złe??? super ciacha, aż szkoda jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Dreams ==> Dostałam :) Fajna babeczka z Ciebie :) Ale się porobiło :) A zawsze sobie obiecywałam, że nie będę wysyłać swoich zdjęć obcym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki, masz męża? :) ale on jest szczęściarzem, wiesz? nie dość, że jesteś Piękną Kobietą, naprawdę, bardzo mi się podobasz :D nie to, że coś... po prostu lubię patrzeć na ładnych ludzi, a Ty zdecydowanie do takich należysz :) to jeszcze inteligentna i uzdolniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorniczy dobry masz wech:P ale zadnch przerobek innych nie bylo:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe --> owa_ofieczka@o2.pl :) hehehehe... ale foremki masz niewyjęte :) ja mam tylko kaczki, gwiazdki, kwiatki, serduszka, itp.. nic nadzwyczajnego, ale te Twoje... aż słów mi brak :) Jarek --> apropos ottakring.. własnie popijam ottakringera (prost!!)... okropne jest to piwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, no zamknij żesz się już, ja tu nawet żabki wklejam, zeby odwrocic uwage od mojej porażki :D:D:D 😠 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty gadasz dalej 😠 Nozyczki - nie jadlam, bo jak wyjelam z opakowania to mi tak typowo BŁOTEM zajechalo i nie odwazylam sie, chociaz juz tluszcz sie rozgrzewal na patelni :O no nie moglam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam tylko krewetki i male osmiorniczki, krwetki pycha, osmiorniczki oslizgle i smakuja tak jak wygladaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise --> a podobno żabki smakują jak kurczak, ale moja przygoda z nimi skończyła się również tylko na otwarciu opakowania i zamówieniu pizzy, a miała być romatyczna kolacja przy świecach z kuchnią francuską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze slyszalam, ze jak sie gotuje kraba to on tak piszczy :O a osmiorniczki jadlam na pizzy, bo Belgowie, u ktorych wtedy pracowalam, inteligentnie stwierdzili, ze moze nie lubie krewetek i wolalabym pizze z osmiorniczkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ponad 700 to mało?? To ile musiałabym mieć?? Dobra, nie chcesz, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×