Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Ja mam urlop.. wziąłem tylko tydzień i tak jak zaplanowałem spędziłem go w domu... czytając książki i wypisując bzdury na kafe.. a wieczorami piweczko.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty wczoraj? :) Nieee, w ciagu dnia jest tu spokojniej , bo albo sie pracuje albo odsypia nocke albo kaca leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to po co fota? :) Bo takie bylo zalozenie tego topiku.Poza tym Ty sie nie krepuj bo ta wymiana to tylko w celach lepszego poznania. Wszyscy sie wymienilismy:) I odsylamy zawsze.jak chcesz to wysle Ci moja pierwsza a Ty mi odeslesz swoja , ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertre
głupie pytanie mam: dlaczego jak ktoś jest nowy to albo nie zwracacie na niego uwagi, albo "jedziecie" po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwage zwracamy ZAWSZE. I nie jezdzimy, tylko zwykle ja jezdze. I nie po wszystkich, tylko wtedy kiedy pewne cechy charakteru sa razace i wkrzaja mnie do tego stopnia, ze musze to wypluc :) ewentualnie kiedy mam zly dzien.No przeciez nie bede odreagowywac na dzieciach, prawda ? :) Chcesz pogadac , zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertre
już wiele razy miałam ochotę coś napisać, ale jakoś tak "bałam" się, ja nie wiem może to i głupie, ale jakoś tak działacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozory.Jestesmy bardzo mili i sympatyczni:) Pisz , nikt Cie nie ugryzie, tylko radze sie zaczernic ze wzgledu na podszywaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no tak też racja, już się zaczerniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×