Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Nie bylam .Nie lubie lekarzy:) Zaraz cos wynjdzie i po co mi to :) JAREK😠 moze nie zauwazyles ale pomachalam.CI. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki, na pewno jesteś w czołówce... neurosa wznowimy temat? miałaś kiedyś zniszczyć moje marzenie i nie zrobiłaś tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... raczej nie wspominał o cyckach ...chyba dlatego że rano napisałam coś o monotematyczności :P:P:P Nowa mu gada że jest fajny ;) się chłopak spłoszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, za dużo? ćwicz chłopie podzielnośc uwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo hippi , z grubej rury walisz :) Tu niby mily , tu oj w srodku dobry, a tu wyskakuje zza krzaka z : daj fotke :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej cos zle powiedzialam? jestem ok w stosunku do Jarka, poniewaz wysle Mu tez swoje zdjecie. Jarek nie badz zly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zoo były takie wielkie króliki, króliska normalnie jednego, takiego czarnego ogromnego, to się przestraszyłam, a miałam go szczepic plus pazury, tak tłukł tylnymi łapami i darl sie w niebogłosy,że miałysmy z koleżanka szczery zamiar uciec:D no ale twardym trzeba być- nie mientkim, dałysmy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ok w stosunku do Jarka, poniewaz wysle Mu tez swoje zdjecie. Nie moge :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no szybko, dzis tylko dwa drinki :D czarna hehe okolo 22 pisalas ze spadasz hehe, ale nalog z Ciebie ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fotę czarno-białą. NAwet bez odcieni szarości :o W tamtych (czyli moich) czasach (dziś to Wasze czasy są ;) ) innych nie było. Aż wstyd się przyznać i ... pokazać (fotę oczywiście ;) ). Cz-b jedynie dla ... może kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe, ju mialam wczesniej zapytac, czy ty jestes modem na kafe? Hippi, to bardzo prawdopodobne jest bo Jarek jest wyjatkowo wrazliwy, i latwo go urazic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki dobranoc :) Frr.... nie słucham bo nie wzięłam słuchawek ... i nie chce mi się leźć po nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×