Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

tryb dzienny i jestem cholernie dumna z tego, ze sie dostalam, bo byly 4 osoby na miejsce ;) ale tak szczerze to mozna bylo sobie wybrac 2 przedmioty z matury do klasyfikacji i ja wybralam francuski i informatyke i mialam prawie maksimum :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slucham z www.radiostacja.pl chociaz ostatnio slucham w kolko jednej i tej samej piosenki offspring i jeszcze sie dziwie ze nie mam dosc bo to juz chyba z miesiac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na imprezach lubie takie typowe disco (np Akcent) i komercyjne techno hehe czarna muzyke tez lubie, ale do tego nie lubie tanczyc a na co dzien slucham najczescie rocka, troche britpopu, i takie tam inne ladne pioseneczki jak mi sie spodobaja ale offspring, happysad, fl, strachy na lachy, kult, oasis, myslovitz, blink oczywiscie, green day oczywiscie, blur.. to lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się nauczyc gry na flecie poprzecznym A znacie ballady morderców cave'a? w polskim wykonaniu Preiss i Drężek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prostym tradycyjnym 5 lat grałam, poprzeczny to jednak wyższa szkoła jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze pisac anonimowo zeby pisac prawde. To bylo oficjalnie i tak jak mysle.Uwierz , gdybym Cie nie lubila, lub miala cos ogolnie przeciwko Tobie , to z cala pewnoscia napisalabym to :) A czy Pani C , ma taka stopke ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mantra na dzisiaj: nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO, nienawidze PKO... uff, ulzylo mi troche 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:37 biore numerek do punktu obslugi klienta, obsluga przy 6 okienkach, osób oczekujących 9 (słownie dziewięć). 11:30 dostaję się do okienka. 11:45 okazuje sie, ze przy innym okienku trzeba zaplacic kilka zlotych za wydanie stosownego dokumentu, na szczescie mila i zrelaksowana pani przekierowuje moj numerek. 12:10 rzucam numerkiem o podłogę i z pianą na ustach wychodzę z banku. nosz kurwa no, ze tak powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy to normalna praktyka w PKO, ze po kazdym kliencie w co drugim okienku pojawia sie na 10 minut tabliczka: stanowisko nieczynne. Pewnie automat z kawą nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mp-30 to
moze pomoge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konto firmowe w pko sa, po połaczeniu z bph i jest rzeźnia, chcę zmienic, ale u mnie na wsi niewiele jest oddziałów banków, a ja potrzebuję koniecznie mieć na miejscu. a prywatne mam w bp i nie narzekam, no ale ja od banku wiele nie wymagam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:D mam film na dvd do obejrzenia \"choć goni nas czas\". wpadnę później🖐️ pestka, czekam i czekam.......zawiodłem się......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym filmie byłam w kinie, pomimo niezbyt dobrych recenzji mi sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :):):) Frrrr........... poczta :D:D jest Wykolejony ? odgapiłam se stopkę ;) mam nadzieję że się nie pochlastam czytając... o ile ktoś coś o mnie napisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha... Nożyczki :) szybka jestes :D ciekawa ocena powiem Ci.... ;) dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...dobra.... :) cieszę się na zapas bo potem może nie być już tak miło hehhehe Tamarka.... a wiesz co.... myśmy się kiedys chyba spotkały hihihihih..................... to byłas zdaje mi się Ty.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×