Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

"WALL.E (Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) przez siedemset lat w samotności oczyszcza Ziemię z odpadów pozostawionych przez ludzi. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE – nowoczesna, przepiękna, myśląca maszyna. Tego dnia życie WALL.E’ego zupełnie się zmienia i nabiera nowego sensu" eeyyyyy? ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, poplułam się jogurtem jak zobaczylam, jak Ty sie ladnie do mnie krzywisz hehe :D szyc se pojechal nastepnego dnia rano :O na sex sie nie zalapalam, bo tamtego wieczora byly urodziny jego ciotki, a mojej szefowej, i pojechali cala familia je gdzies swietowac i do 1 ich nie bylo :O a taki fajny byl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreda - :O - no wlasnie juz nie przyjedzie :O ale taki ladny hydraulik sie teraz po domu kreci :classic_cool: tylko, ze niski :/ i nawet sie do mnie usmiechnal, ale nie chce mi sie za takim kurduplem latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, zebym sie schylać nie musiała, jak on taki mały.. (hydraulik maly) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony - baaardzo smieszne :P kreda - jak stanie na murku, to nie na macanko sie zalapie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do plywania, to ja sie wlasnie dowiedzialam, ze mam na studiach od pazdziernika obowiazkowy basen. niby fajnie, tylko ze ja plywac nie umiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem wlasnie, bo mnie juz pare osob uczylo i nigdy bez rezultatu. kiedy stylko przeplynelam chyba z 10 metrow sama, stylem tragicznym, i do tej pory nie udalo mi sie tego wyczynu powtorzyc (a bylo to pare lat temu):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij ? brzmi interesujaco :D w 3 klasie podstawowki chodzilam na zajecia z plywania, i potem zrobili nam egzamin - jak ktos sie nie utopil na glebokiej wodzie, to od tej pory cwiczyl w grupie na wodzie glebokiej. i tylko kurwa jak sie mozna domyslic ja nie zdalam :O dali mi taki kij i ledwo odratowali hehe :D lubie chodzic na basen i udawac, ze plywam, ale plywac to ja sie chyba nigdy nie naucze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod pojęciem "warunki zostaną spełnione" powinienes rozumiec ze na poczatek zjaracie po marlborasie (na specjalna okazje), potem skoczysz do monopolowego po cwiartke absolwenta w celu zdezynfekowania jamy ustnej i strzelisz jej patelnię, po czym zakonczysz ten niewatpliwie udany wieczór zblizeniem z własną dłonią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×