Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no co Ty, od zawsze sie balam tego paskudztwa, w zyciu bym do reki nie wziela, a co mowiac do buzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino w żołądku już nie masz, bo dawno wydaliłaś :) Ale gwarantuję, że zjadłaś robala nie raz :) Ale nie przejmuj się, robaki mają dużo białka, zdrowe są :D Chociaż pewnie lepiej było tego nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dla zdrowie psychicznego bambi niech wierzy że nigdy nie zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadomie nie :) Ale udowodnione jest, że każdy człowiek w ciągu życia zjada średnio ileś tam robali, w tym chyba 5 pająków :p Uwierz mi, to ostatnie mnie przeraża, ale muszę z tym żyć jakoś... Wykolejony nie wszystkie mają nóżki - na przykład takie robaczki w czereśniach - samo zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dess ale jest skłonna zakleić sobie zaraz buzie i nie spać już, więc może niech sobie myśli że nie zjadła świadomie czy nieświadomie co za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w śliwkach...... ewentualnie te w jabłkach też brzmią zachęcająco.. co jest gorsze: zobaczyć całego robaka w jabłku, czy pół w gryzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwierzyłam pani w sklepie co mi powiedziała że czereśnie te nie mają robaków i zjadłam czereśnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te białe to wiszą w zasadzie... Oczywiście tak po prostu wziąć robala i go zjeść, to nie ma opcji. Ale w sezonie pochłaniam czereśnie tonami bez sprawdzania, czy są robaki, bo przecież połowę bym wyrzuciła... A ja uwielbiam czereśnie :) Jak zobaczę jakiegoś, że wystaje czy coś, to nie zjem, ale jak go nie widzę :) Zawsze sobie wmawiam, że "w tej akurat na pewno nie ma" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, pisałam, że mam schizofrenię... forum dla psycholi, to dla mnie chleb powszedni... ja też zawsze pytam, czy czereśnie mają robaki.... i zajadam się ze smakiem, starając się nie obserwować miejsca koło pestki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×