Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, Mam do sprzedania 4 opakowania Dostinexu. W opakowaniu jest 8 tabletek. Dzięki niemu zaszłam w ciążę dlatego lek został im odstawiony na czas ciąży i karmienia:) Cena za opakowanie 120zł, w przypadku kupienia wszystkich 4 opakowań 100 zł;) mail: sppati@wp.pl Pozdrawiam, Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do odsprzedania Cabergolin( Dostinex kupiony w Niemczech) zamknięte opakowanie 20 tabl po 1 mg za 200 PLN info bielickaaniela@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkaaaaaa
Posiadam DOSTINEX w atrakcyjnej cenie :-) kontakt klaudyna24@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynaaaaaaa
Posiadam DOSTINEX w atrakcyjnej cenie :-) kontakt klaudyna24@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedania cabaser? Jesli tak, proszę o kontakt trendkill666meister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba4321
Kupie Cabaser lub Dostinex. Kontakt: pieniek88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odstąpienia Norprolac 75, 3 opakowania,ważnosc leku do 05.2018 Cena 100zł za op,przy3 szt. taniej,mozliwa negocjacja. Mam również Parlodel 2,5,waznosc do 08.2015,cena 45zł oraz bromergon. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na mail agnied3.3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 tabletki Cabaseru 1 mg, więcej informacji: magdalena_92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię dostinex karolamalicka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaulala
Hej, mam do sprzedania pełne, nieotwarte opakowanie Dostinex 8 tabletek 0,5 mg. Kupione ok pół roku temu. Zanim zdążyłam zdecydować się na rozpoczęcie kuracji zaszłam w ciąże, dlatego sprzedaję. email: leconte@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 i pół tabletki cabaser, info pod trendkill666meister małpka gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jak ktoś ma na sprzedaż norprolac 75 to chetnie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam dostinex, osoby zainteresowane prosze o informacje e-mail: migotkamagda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_c
sprzedam dostinex osoby zainteresowane proszę o kontakt kinga_c@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zmieniam właśnie kurację z bromocornu na dostinex. Chciałabym zapytać w jakich aptekach czeskich i za ile zł można kupić ten lek? Macie jakieś sprawdzone? Pytam bo sama nie mogę znaleźć, a wszystko jest głównie po czesku. Jeśli ktoś chce sprzedać ten lek w miarę rozsądnej cenie to jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającyCabaseru
Mam pytanie do osób, którym udało się nabyć Cabaser. Jak go zdobyliście. Można znaleźć tu i ówdzie oferty "sportowe" ;) ale trochę się obawiam takich dostawców. Może jednak niesłusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś ze Szczecina i sprzedaje dostinex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny mam do sprzedania 2 buteleczki Kabergoliny 1 mg, po 20 tabletek w jednej buteleczce. Zakupiona z Schwedt w Aptece w opakowaniu 100 tabletkowym, niestety przez datę ważności nie uda mi sie do końca ich zużyć, ponieważ biorę mała dawkę leku. Data ważności do 01/2016 / Nr serii M51303. Jeżeli któraś byłaby chętna proszę o kontakt mailowy xGumowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny mam do sprzedania 2 buteleczki Kabergoliny 1 mg, po 20 tabletek w jednej buteleczce. Zakupiona z Schwedt w Aptece w opakowaniu 100 tabletkowym, niestety przez datę ważności nie uda mi sie do końca ich zużyć, ponieważ biorę mała dawkę leku. Data ważności do 01/2016 / Nr serii M51303. Jeżeli któraś byłaby chętna proszę o kontakt mailowy xGumowska@gmail.com, mieszkam w Szczecinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoras z was chce dostinex - 8 tab.0.25mg za free ??? dajcie znac na beata.o.york@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek19861
Dzień dobry ja chętnie wezmę od pani dostinex za frii podaje maila paczek19861@wp.pl proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moshic
witajcie :) mam do odsprzedania Cabergolin (zamiennik Dostinexu kupiony w Niemczech) zamknięte opakowanie 20 tabl po 1 mg za 150zł . kontakt emilka84@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na sprzedaż Dostinex 0,5 mg, 8 tabletek. Nowe,nieotwierane. Termin Ważności: 09.2016 Zainteresowanych proszę pisać na maila: ppaulina2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dziewczyny:) od dziś zaczynam brać dostinex przez 4 tyg. I mam pytanie czy podczas brania tych tabletek można starać sie o dziecko czy trzeba przystopowac na czas brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lekarka powiedzila, że gdy zajdę mam przestać brać tabletki. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę mój nic mi nie powiedział, a ja całkiem zapomniałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spati
mam do sprzedania 2 opakowanie Dostinexu. zainteresowanych prosze o maila sppati@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, podzielę się informacja o cenie Dostinexu. Oczywiście szukałam najkorzystniejszej ceny w Warszawie. Najwyższa cena jaka usłyszałam to 270 zł za 8 tabletek ( apteka zico na al. Ken), później było 160 zł na E.Plater a ostatecznie kupiłam w aptece Słoneczna (ponoć nowa sieciówka w Wawie na Grójeckiej i Al.Ken i podobno gdzieś na Tarchominie) 119,20 zł. Mam nadzieję, że komuś pomogę ta informacja! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×