Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość justmo
Kupię dostinex. justmo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Dabin
Dzień dobry .... Mamy uzasadnione i akredytowanych lender.We pieniądze zamieszkać w Republice pożyczki kredytu do osób i firm potrzebujących pomocy finansowej, a także możemy pomóc tym ludziom, że są w potrzebie kredytu i innych instrumentów finansowych Rozwiązywanie problemów. więc jeśli jesteś jednym z możesz E_mail nas z informacjami poniżej, tak aby jeden otrzymujemy pocztę i dokonać transakcji pożyczki i chcemy również, aby wiedzieć, że dajemy tę ofertę w niskiej stopy procentowej, a także w 3 % więc wypełnić te informacje poniżej teraz. Aplikacja Kredyt wypełnić i odesłać Aby umożliwić nam rozpocząć przetwarzanie pożyczki, a następnie finansowanie tak szybko, jak to możliwe, które są wymagane, aby wypełnić i odesłać wniosek kredytowy nakreślony poniżej. Aby zastosować należy wypełnić krótki formularz poniżej. Proszę być szczerym ze informacje, które nam, jeśli informacja jest błędna możemy nie być w stanie przetworzyć Twojego wniosku. Dane osobowe Imię: Nazwisko: Data urodzenia: Numer telefonu: Kod pocztowy: Nazwa Ulica: Powiat / Miasto: Nazwa County: Miesięczny dochód: Zawód: Cel Kredytu: Kwota kredytu: Czas trwania kredytu: CASH FOR YOU INC gotowy, aby służyć Ci lepiej Warm Regards Serwis dla klientów Oferta pożyczki Zastosuj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justmo- ja kupuję w aptece internetowej DOZ - z importu równoległego za ok 270 zł za 8 tabl Chyba w aptece Aqua Vitae jeszcze taniej ale nie wiem jak z odbiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festina1973
natalaaa posiadasz jeszcze te Carbogeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festina1973
Sorki Cabergoline pisz na meila bryta1973@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarOle
Witam. Mam do sprzedania odpowiednik niemiecki Diostinex - o nazwie Cabergolin 1 mg, 37 tabletek w opakowaniu oryginalnym, cena: 280 zł. Zapraszam do nawiązania kontaktu mailem: karolinaolechowska@gmail.com, lub telefonicznie: 691 703 735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarOle
Zapomniałam jeszcze dodać:opakowanie ważne do 08/2015. Proszę zainteresowanych o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Biore dostinex od sierpnia. Na poczatku troche skutkow ubocznych. Teraz pojawila sir miesiaczka. Czekam z utesknieniem na ovu i ciaze. Co do ceny to na ISlandii place 188 zl za 1 opakowanie- 8 szt. Lekarz 0rzepisal mi dwie. Mam nadzieje ze nie bede musiala wykorzystac wszystkiego. Zycze powodzenia wam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania norprolac i parlodel. kontakt efk_604@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako12
Sprzedam Dostinex 0,5 mg 8 tabletek Data ważności 12.2013, nowe pudełko, zamknięte, mam paragon z apteki. Cena 150 zł. Bliższe informację arturza@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallala
Witam, kupię dostinex 0,5mg 1 op. Proszę o kontakt: kandys@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona56569
Sprzedam dostinex 0,5mg 8 tabletek, data ważności 04/2014, ula_rr@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako12
Oferta nieaktualna, sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kupię dostinex lub norplolac. Kontakt clarkson93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaUla1980
Hej dziewczyny, Zostało mi 6 tabletek po kuracji i chętnie odstąpię za 200 zł Zainteresowane proszę o telefon/sms : 508362809 Mieszkam w Warszawie ale mogę tez wysłać paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania dwa opakowania dostinexu: do maja 2014, drugie do pazdziernika 2014, kontakt 609551740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyMokotów
Kupię Dostinex - Wwa z odbiorem osobistym i gotówką w garści. wb_wwa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolabj
210 w Krakowie za 8 placiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwasnydeszcz
Odsprzedam NOWY Dostinex. Nowe nie otwierane opakowanie 8 tabletek x 0,5mg. kwasnydeszcz@onet.pl prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosti
Odsprzedam NOWY Dostinex. Nowe nie otwierane opakowanie 8 tabletek x 0,5mg. za 200 zl kwasnydeszcz@onet.pl prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaZ
Hej, odsprzedam nowe oryginalne nie otwierane opakowanie DOSTINEX 8 tabletek x 0,5mg, data ważności 09/2014. Kontakt : aniusiaz@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię dostinex, kontakt capsel_11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam dostinex 8 tab 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam dostinex lub casaber 1mg wiecej info na mail bochun1990@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaxxxx
Cabergolina (Diostinex) 1 mg - odstąpię 20 tabletek - 180 zł lub 40 tab 390 zł tabletek ważne do 2015 r, info na maila : taranx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam do sprzedania Dostinex 0.5 mg 2 opakowania po 8 tabl za 150 za opakowanie. Leki sa sprowadzane z Czech,orginalnie zmkniete,wazne do 2016 roku. Zostaly mi dwa opakowania ponieważ endokrynolog zmienil mi leki na inne. Kontakt; miziura00@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam do sprzedania dostinex 0.5 mg 2 opakowania po 8 tabl. Cena za opakowanie 150 zl, leki sa sprowadzone z Czech orginalnie zamkniete,wazne do 2016r. Chce odsprzedac poniewaz endokrynolog zmienil mi leki i juz nie potrzebuje tych leków. Odsprzedaje w cenie zakupu. Kontakt; miziura00@p.pl. (miziura zero zero@op.pl -pisze slownie meila poniewaz sdarzaja sie pomylki):) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaaaa
Mam do sprzedania trzy nowe opakowania dostinexu. 8 tabl kazde. 200 zl za sztuke + koszt wysylki, mozliwy odbior Wawa centrum. Po operacji nie jest mi juz potrzebny :) martkaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mam problem z lekko wysoką prolaktyną i lekko niskim poziomem tarczycy . Prolaktyna moja wynosi 569,70 mlU/l na norme 72-511 czyli nie za wysoka. Ginekolog przepisała mi Dostinex (1/2 tab. na tydzień ) bardzo dobrze toleruje ten lek. Euthyrox N 25 na tarczyce i kwas foliowy. Czy jest szansa na zajście w ciąże?Staramy się z mężem od 1,5 roku .Lecze się dopiero od 2 tygodni . Bardzo zależy nam na dzidziusiu.Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostinex sprzedaz
Witam, Mam do odsprzedania nowy nie otwierany Dostinex 0,5mg x 8 tabletek. wazny do pazdziernika 2014. Cena 200 zł plus koszt przesyłki ( w tym mozliwosc kupienia za pobraniem ). Odbior osobisty Wadowice/Kraków prosze o kontakt kwasnydeszcz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×