Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Monis29
Witam, moge odsprzedac Cabergoline 0.5 mg (DOSTINEX), która bralam na obnizenie poziomu prolaktyny. Obecnie juz nie biore tego leku. Lek zostal kupiony w USA, w jednym opakowaniu jest 8 tabletek, a w drugim 6. Bardzo prosze o kontakt na adres e-mail: monibo1@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka300487
W czechach dostinex 8tab. kosztuje 108zł ja go kupuje w Czeskim Cieszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danasek
witam odkupie za nie za wysoka cene 4 tabletki dostinexu. prosze o maila danzuc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe(l)a
Witam, Mam do sprzedania prawie całe opakowanie (27 tabletek) Bromergon 2,5 mg. Zmieniłam kurację i są mi już niepotrzebne. Data ważności 2014rok eveelina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszczyslawa
Mam do odsprzedania nowy nie otwierany dostinex 0,5mg - 8 tabletek za 200zł. GG 4754038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igas
Witam, chętnie kupię tanio dostinex. mail : daria1405@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Witam odkupie dostinex za mała kwote musze zaczac brac a nie mam tyle kasy pomocy! z gory dziekuje:) jolcia257@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Zdula
mój meil zdula2@wp.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona21
Mam na sprzedaz dostinex 8 tabletek oryginalne opakowanie nigdy nie ruszone, gdyz zrobilam ponowne badania prolaktyny i moja prolaktyna byla ok. widac podwyzszona prolaktyna byla u mnie wynikiem stresu, nie wiem po co poszlam na to badanie jak mialam zagmatwana sytuacje z ukochanym i niestety mimo woli sie denerwowalam a jak wiadomo badanie mozna robic tylko 3 dnia cyklu wiec poszlam na nie... jak ktos chetny to podaje maila bizmarta@interia.pl tabletki kupione w Polskiej aptece 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHRIS45
Kupię DOSTINEX najchętniej w "czeskiej" cenie. Wszelkie informacje proszę na e-mail krzysztofwiesiolek@op.pl W Warszawie i okolicach odbiorę natychmiast. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristalle
Kupię cabergolinum lub dostinex. cristalle@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dostinex. Jestem z Ząbek koło Warszawy. 2 tabletki w opakowaniu. Kupiony dwa tyg temu za 99 zł. Cena do uzgodnienia. Mój mail magda2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jean_87
Kupię tanio dostinex, najchętniej 4 tabletki. Mam też do oddania Bromocorn (Bromergon) 29 tabletek. ważność do lipca 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamosel5678
Witam, Kupię 4 lub więcej tabl. DIOSTINEX 0,5 mg w niższej cenie niż w aptece. Proszę o kontakt, adamosel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Mam na sprzedaz całe opakowanie dostinexu 8 tabletek 0,5 mg za 250 zl. Kupione w aptece w Sopocie. Wysylka za pobraniem lub odbior osobisty. kontakt: kasiaaa033@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia3100
odkupię tanio dostinex !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia3100
tanio kupię dostinex 8 tabl. kontakt na brydzia3100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM DOSTINEX 0,5 8 TABLETEK. buteleczka jest nieodpakowana.w oryginalnym pudelku z czeską ulotką zostało mi całe opakowanie po kuracji nieruszane NOWE. Lek w 100% oryginalny nie otwierany.data ważności to 07.2013 cena 290zł. kontakt karcia.rr@wp.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danasek
odkupie tanio 2 lub 4 tabletki dostinexu 0,5. prosze o maila danzuc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa111
Jean_87 czy nadal masz do sprzedania Bromocorn? Jeśli tak proszę o kontakt paulinal.xv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extreme2088
Witam mam do sprzedania oryginalnie zamknięte opakowanie dostinexu 8 tabletek za 230 zł plus koszt przesyłki kontakt na meil extreme2088@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam DOSTINEX oryginalny nie otwarty za 280zł. Zainteresowanych prosze o kontakt m-nawrocka777@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam do sprzedania Norprolac 75 - cale, nowe opakowanie. Lekarz zmienil mi na Dostinex wiec odsprzedaje. Info na maila knova@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie! Sprzedam 12 tabletek Cabergoline czyli Dostinexu za 250 zł. Proszę pisać na adres : olgakasyniuk@gmail.com, lub telefonicznie: 531 350 499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloku
Dziewczyny potrzebuje odkupic Dostinex Proszeo kontakt miloku@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moshic
cześć:) odsprzedam Cabergolin, kupiony przez przypadek w pięciopaku w Niemczech :/ do sprzedania mam 3x20 tabletek po 1mg. kom 667752760, emilka84@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka169
Witam mam do odstąpienia dostinex 8 tabletek zakupione w Czechach oryginalne opakowanie data ważności 04 2014 r. wyrazie pytań proszę o kontakt 531 716 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×