Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Arvenka
Dziewczyny, jeśli ktoś potrzebuje Dostinexu, to chętnie sprzedam. Jestem już w ciąży a zostały mi 2 tabletki z 8. Sprzedam za 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie odkupię dostinex proszę o kontakt meilowy. Pozdrawiam karabacha@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek33
Witam , sprzedam Dositinex (op 2 tabletki) groszek30202@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostinexxx
Witam, Właśnie zakończyłam kurację Dostinexem i mam do odsprzedania całe jedno pudełeczko (8 tabletek po 0,5mg) nie otwierane w cenie 200zł. Proszę o kontakt: GG 4754038 barbara.las@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keetek
AgaKry, nie sadze zeby honorowali nasze recepty, ale dlaczego nie kipisz od ktorejs dziewczyny z forum? Ja mam oryginalne z apteki, zapakowane, nigdy nie otwierane 2 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię DOSTINEX
Witam, Kupię Dostinex 0,5 mg, 4-8 tabl. Proszę o kontakt: malgo83@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie przeplacic za Dostinex
Dziewczyny nie przeplacjacie za Dostinex tylko kupcie sobie ten lek z Czech. Ja tak wlasnie zrobilam i wynioslo mnie to okolo 140zl a nie 370zl (jak mi powiedzieli w krakowskiej aptece). Od znajomej dostalam namiary na apteke, ktora wysyla leki do Polski- Lkrna Na Ostravsk, Komorn 1. Dostinex tam jest dostepny "od reki" za 682KC. Mozna tam pojechac i kupic na miejscu, a jak ktos ma daleko wyslac maila i sie dogadac odnosnie wysylki (mozna pisac po polsku, odpisuja bardzo szybko). Honoruja oczywiscie polskie recepty!!! Mail: lekarna@lekarnanaostravske.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam mnóstwo tabletek Dostinexu. Zakupione są w IRL (gdzie obecnie mieszkam) - zainteresowanych proszę o kontakt: asiulek007@interia.pl. PS. Wyślę je do Polski na mój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostinex1@gazeta.pl
czesc mam opakowanie dostinexu wazne do 07.2013 nie będzie mi juz potrzebne. Odbiór w Wwie. kontakt dostinex1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak89
Kupiłam Dostinex kilka dni temu w Czeskim Cieszynie, apteka u Salvatora za 115 zł. Nie ma problemu z realizacją polskich recept, płatnością kartą czy w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammat
Kupię dostinex oryginalnie zapakowany , przesyłka tylko z możliwością sprawdzenia. kam-mat252@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauleta90
Dziewczyny mam do sprzedania Dostinex 4tabsy. Opakowanie zawierało 8 tabletek zjadłam 4 i zaszłam w ciąże ;-D Kupiłam je za 250 zł, te 4 tabletki sprzedam za 120zł, data ważności do czerwca 2013, mój e-mail to pauleta1890@wp.pl jestem z Będzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaNieszczęśliwa
Witam Odkupie Dostinex proszę pisać, mail - wptosyf@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do sprzedania Cabergolin/ Dostinex 20 tabletek po 1mg. cena 300zł. kom 667752760, emilka84@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QavoszkaTaqa
Czy jest ktoś komu zbywa Dostinex? Odkupiłabym. ewciaewelink1992a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QavoszkaTaqa
Oj, źle napisałam adres , już poprawiam: ewciaewelinka1992@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QavoszkaTaqa
Hej! Przypominam się tylko, bo widzę że forum ustało. Dziewczyny, jeśli któraś ma Dostinex do sprzedania,albo zostało po kuracji, to chętnie odkupie. Raz jeszcze podaję adres ewciaewelinka1992@wp.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWO 35
Witam mam opakowanie dostinexu 05 mg(8 tabl.) ważne do 11.2013 zostało mi po kuracji nie będzie mi już potrzebne odstąpię za 180 zł.Zainteresowane proszę o kontakt 501763697 odbiór Warszawa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $%mała123
Witam, mam do sprzedania 12 tabletek dostinex-u ważnych do 04.2014 r. Tabletka po 25 zł. W razie pytań proszę pisać na adres migotkamagda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dostinex w cenie 198zl za buteleczke 8 tabletek,w aptece we Wrzeszczu na mickiewicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka_
Czy na Mickiewicza w tej aptece koło przychodni? Od m-ca biorę Dostinex, ponieważ mam wysoką prolaktynę. Dziewczyny napiszcie jeżeli Wam się udało i w którym cyklu przy braniu Dostinexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię dostinex kontakt kontakt mail dbolowca@Safe-mail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię dostinex w dobrej cenie z długą datą przydatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam dostinex 8 tabletek oryginalnie zamknięte opakowanie długa data przydatności za 200 zł plus koszty wysyłki kontakt na email extreme2088@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania cabergoline 1 mg 4 x 20 tabl.jest to niemiecki odpowiednik leku dostinex kupiłam większą ilość bo tak było taniej musiałam brać przez 2 lata. po 1,5 roku prolaktyna mi się uregulowała i właśnie jestem w 3 miesiącu ciąży. Jeśli którejś z was się jeszcze przyda to chętnie odsprzedam. wszystkie pytania na adres : nataliii111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megy8877
Odkupie dostinex po dobrej cenie, moj e-mail magda.aber@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaaaaa
Hej Dziewczyny ! Jestem tu nowa choć często czytam Wasze wpisy ponieważ mam również mam problem z prolaktyną. Lekarz na jej zbicie przepisał mi dostinex jednak zaznaczył że polska cena jest kosmiczna i żebym kupiła w niemczech niemiecki odpowiednik CABERGOLIN 1mg i brać pół tabletki na tydzień. Za Cabergolin 1mg opakowanie 40 tabletek zapłaciłam 98 euro. Mam do odsprzedania 20 tabletek ( całkowicie nowe opakowanie nie otwierane! ) Cabergolin 1 mg ( odpowiednik dostinex ) z data ważności do 08/2015 w bardzo dobrej cenie!. możliwy odbiór osobisty ( Szczecin) lub mogę wysłać. Zainteresowane proszę o kontakt : Skype : natalaa89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×