Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
kupie dostinex w czeskiej cenie. ewentualnie cabergoline. zosiabielecka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0303
Witam kupie dostinex badz Cabaser-cabergoline 1mg w dobrej cenie prosze pisac na mail roziiebany@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam, kupie dostinex albo cabergoline. prosze o odzew na maila zosiabielecka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa123
hej, kupię dostinex 0,5 proszę o informacje mhetman1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Odsprzedam TANIO Dostinex 0,5 mg - 8 tabletek z nowego opakowania kupionego w Czechach. Mam jeszcze 3 tabletki z poprzedniego opakowania, którego nie dokończyłam w związku ze zmianą kuracji. Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail: maria.hennek@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Cabergoline lub dostinex - jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cabergolin (Cabaser) 20tab./1mg sprzedam info pod mail: ewelina1203@Safe-mail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cabaser/Dostinex kupię. Proszę pisać na maila wptosyf@gmail.com Na pewno się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastiff
kupię cabaser/dostinex 20 tabl po 1mg, pilne, nie drożej niż 160 zł mastifbanks@Safe-mail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chcalabym Was zapytać czy miałbyscie przeisywany Dostinex jedynie w przypadku gruczolaka przysadki? Ja mam wysoki poziom prolaktyny i hormonu wzrostu i z tego powodu dostałam receptę na dostinex i skierowanie na rezonans magnetyczny. Badanie wykazało brak zmian w przysadce. Niestety w najblizszym czasie nie będę mogła umwic się do mojego lekarza i zastanawiam się czy wykupować drogi lek (8 tab) jeśli zostanie on szybko zmieniony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cząsteczka40
Dziewczyny, właśnie mam zamiar wykupić dośc tanio bo za 210 złotych osiem tabletek Dostinexu. Hiperprolaktynemię mam od dwunastu lat, wyłącznie polekową i cztero do siedmiokrotnie większą niż przewidywana norma. Wg danych referencyjnych powinnam mieć max 30 mam zmiennie wartości od 120 do 250 . Niemniej boję się bardzo skutków ubocznych kuracji Dostinexem. Jeśli któraś z Was będzie chętna opisać swoje samopoczucie podczas brania Carbergoliny, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostinex
Witam, kupię dostinex 0,5mg na początku marca - 6 tabl. lub więcej. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek8888
Mam do sprzedania 3 tabletki dostinexu w okazyjnej cenie z data waznosci do marca 2015 roku. Zainteresowanych prosze o kontakt na piotrlotr88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do sprzedania Dostinex - kupiony w Polsce w aptece z krótkim terminem ważności do 04/2014 za okazyjną cenę 200 zł + przesyłka. Tel 604 315 216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 3 opakowania dostinex 0,5 mg, 8 tabletek w kazdym, termin ważności 03.2015 - dwa opakowania i 05.2015 - jedno opakowanie. Tabletki z Czech. 2 opakowania nieotwarte, jedno otworzone (w srodku jedna tabletka gratis - dostalam rowniez w gratisie jak kupowalam, wiec dorzucam). cena 200 zł za opakowanie (wysylka 10zl), lacznie za 3 opakowania czyli 24 tabletki + 1 gratis) chce 580zl, przesyłka gratis. Ten lek naprawde dziala, wzielam 2 tabletki, od razu zaszłam w ciążę, więc leku już nie potrzebuję. Proszę o kontakt e-mailowy: zosiabielecka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam dostinex 0,5 mg, 8 tabletek za cenę 200 zlotych, z terminem ważności 03.2015. W razie zainteresowania proszę o kontakt pawelhetnal@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię
Kupię dostinex 8 tabl za 150 zł ( nowy nie otwierany )z wysyłką proszę o kontakt 884178297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam dostinex sprowadzony z czech, kupione za duzo, lekarz zmniejszyl dawke. najlepiej odbior na terenie warszawy. kontakt spam666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania letrox50 2 opakowania 100tabl i euthyrox 25 1 opak, kontakt koscialk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do sprzedania DOSTINEX 0,5mg data ważności: 03.2015, 12tabletek za 200zł. W razie chęci zakupu, mogę wystawić lek na aukcji na allegro- by kupujący miał pewność. Pozdrawiam angelrox@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa13
sprzedam dostinex, opakowania 8tbl - 200zł nowe nie otwierane. mam 3 kupione na zapas, już nie potrzebuję. martkaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cząsteczka40 - służę radą jeśli tylko będę umiała odpowiedzieć czy doradzić- biorę już 5 lat Dostinex i chyba już tak do końca zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Mam do sprzedania DOSTINEX 0.5 mg ,8 tabl, (Wielka Brytania) opakowanie nie było otwierane,data ważności 09/2014, cena na paragonie 329.90 zł. Cena oczywiście do negocjacji. Zainteresowanych proszę o kontakt: joko13Gazeta.pl lub tel: 692410709. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie dostinexu 0.5 oryginalnie zamknięte 8 tabletek za 200zł plus koszty przesyłki kontakt na adres meilowy pixel0088@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi876
Witam, mam do sprzedania Cabaser odpowiednik Dostinexa ( ta sama substancja czynna). 20 tabletek po 1 mg. Cena 200 zł. Produkt oryginalny, z apteki. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na maila: tomek2015@yandex.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki Dostinex , oryginalnie zapakowane. Uwaga: data ważności 05/2014. Cena - 100 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt: mcyrankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zostaly mi 2 opakowania Dostinexu z Czech. Jedno nieotwierane - waznosc 06/2015 - 8 tabletek - cena 160zl Drugie otworzone - waznosc 0/2015 - 8 tabletek plus dorzucam jedna przepolowiona gratis - 150zl Przy zakupie razem obu opakowan, cena z wysylka polecona gratis kontakt zosiabielecka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 5 oakowan dostinexu po 2 tab. cena 36 zł za opakowanie wanośc wrzesien 2014 - pozostały mi po leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 8tbl dostinexu tanio spam666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa234
Odpsrzedam zakupiony w aptece dostinex ( oryginalny - nie zamiennik) termin waznosci 2015. Cena 198 plus przesylka. Kontakt: gg- 48691894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×