Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khkhkhk

kto jest gorszy? kochanka czy zdradzający mąż?

Polecane posty

Gość gość
ednak żony, te co zostają BYŁYMI najpierw robią facetom piekło z życia, a kiedy ten w końcu je kopnie w d**e i odchodzi to one wtedy strasznie poszkodowane, cierpiętnice pechowiec.gif jak się facet puszcza i wraca do żony to jest ś****wem, ale ta żona która siebie sama nie szanuje i mu na te powroty pozwala, wcale lepsza nie jest pechowiec.gif a facet który kopnie taką sukę w dupsko i ma odwage odejść, zacząć normalne życie u boku kogos kto go szanuje i kogo kocha - jest dla mnie prawdziwym facetem! punkt za odwagę a nie dawanie sobą pomiatać! byłe zdradzone k**wy sa najgorsze, a ile w tym jadu potem jezyk.gif TO TY JESTEŚ GŁUPIĄ K***Ą A W TEJ SUCZOWATEJ GĘBIE TYLE JADU ŻE ZASRAŁAŚ CAŁY ŚWIAT TYM SZMACIARSKIM TEKSTEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze śmierdzisz gownem na odległość QRWO co liże pałe żonatemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzający mąż!!!! Kochanki nie znałam!!! Ona mi zwisała i latała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzajacy maz. Dziwie sie tylko kochankom ze sa takie dumne ze swej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj się głupia kochanico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet który kopnie taką sukę w dupsko i ma odwage odejść, zacząć normalne życie u boku kogos kto go szanuje i kogo kocha - jest dla mnie prawdziwym facetem! i i Cha cha cha... Ale śmieszne i i Taki facecik każdą kolejną sukę kopnie w dupsko i odejdzie do następnej suczki która szybko stanie się suką i znowu kop w dupsko...... wiele bab kopanych w dupsko .....i to ma być prawdziwy facet? (co ty ćpałeś że takie durne poglądy masz???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest gorszy: ten, który nie znając sytuacji jest za winą męża, czy ten, który jest za winą kochanki? ile ludzi na świecie, tyle możliwości i kombinacji różnych składowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed trzech lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no s**t, sherlock! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×