Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
❤️ :D :D :D dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - pocieszę Cię. 90 % kobiet ma tendencje do poświęceń itp. zachowań. Na szczęście można z tego wyjść. Dzieki terapii, chociaż nie jest to łatwa i szybka droga. Przykład - ja ;) Alem skromna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
chodzi mi o to ,ze zacznie skomlec na kolanach i przekupi mnie obietnicami o dziecku i pekne:( ale poki co ,dalej jestem dzielna i mam go w nosie niech idzie tam gdzie byl😠 oczywiscie wszystko moja :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca a jak twoje podboje na portalu randkowym? bo u mnie narazie cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, to jest forma poświęcenia. Poświęcisz kawałek samej siebie, bo on omami Cie wizja dziecka. Nie ukrywajmy - dla większości kobiet macierzyństwo to ważna sprawa i wcześniej czy później chcą być matkami. Zapytaj samą siebie, jaką droge wolisz. Jego powrót, życie z nim i może bycie mama - może, bo przecież obietnica to tylko słowa, a wiadomo, jak to jest ze słowami. Albo bycia jakis czas samą, ale coraz silniejszą. Ja jestem pewna, że długo sama nie pobędziesz - jakby co - i trafisz na faceta, który będzie Cie wart i będziesz mieć slicznego potomka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podboje na portalu - zaniechane na razie ;) Nie mam czasu na spotkania i pisanie :P Tak szczerze, to teraz bardziej potrzebuje bliskiej przyjaciółki, żeby posmiać się, wyjść gdzieś razem, pobawić, pogadać od serca... Popłakać nawet razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis jakis dziwno-smieszny dzien...dlatego, dzis Wam powiem... BARDZO BARDZO MI WAS BRAKUJE, GDY MNIE TU NIE MA!!! A tak w ogole, Kobiety...jak ja chce mieszkac gdzies zeby moc sie z Wami spotykac, eh. Buziaki dla Was!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Moje Mądre Koleżanki 😍 Atrakcyjna ani mi się waż wracac do tego gnoja, bo całe to chodzenie do psychologa, gehenna którą Ci zgotował pójdą na marne!!!!! Chcesz, żeby Cię upokarzał i traktował jak osobisty worek treningowy??? Chcesz miec z kimś takim dziecko???? Oszalałaś, jakim on będzie ojcem??? Będziesz miec dzieci, ale nie z nim. Spotkasz kogoś wartościowego, tylko daj sobie czas na odzyskanie wiary w siebie i dojście do siebie!!! Zrozumiano? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
A ja znowu będę zrzędzic; czuję się z każdym dniem coraz gorzej, albo się starzeję albo umieram :O Mosca baaaardzo się cieszę, że wróciłaś,ale niestety dzisiaj obiadu nie ugotowałam:O Dopiero wróciłam z pracy. Obiadu nie ma, ale będzie kolacja; zrobiłam sałatkę śledziową w sosie śmietanowo - musztardowo- majonezowym. Zapraszam chętnych i głodnych ;) Aha, cieszę się, że jesteście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie, Majeczka, Polu, Mosca, Atrakcyjna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dziewczeta od razu was zapewniam że pomimo że zasypuje was mailami to nie ja wysyłam wirusa grypy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Polu, nic się nie martw wyzdrowiejesz to Ci wszystko przejdzie, a jak nie to wsiąde w pociąg, przyjade i wyciągne Cie na jakiś clubbing to ci wtedy na pewno przejdzie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu... teraz mi dopiero uświadomiłaś, że ja dziś nie jadłam obiadu!!! Chyba mam jakiś problem... zapominam o posiłkach... :O Witam Panie wieczorne ❤️ Szkoda, że tyle kilometrów nas dzieli. Teraz byśmy sobie siadły, pojadły, poplotkowały, pośmiały się... Chorowitkom chusteczki podały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Helcia dziekuję za wsparcie 😍 Mosca nigdzie nie poszłam; pisałam nowelę ;) czyt. odpisywałam na maile :) a teraz idę jeśc o zgrozo, tym razem boczuś z musztardą ;) Jakim ja cudem ważę tyle, ile ważę przy takim trybie życia to nie wiem... Niech żyje skromnośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Kochane 😍 Życzę Wam dziś dużo słońca i cudownego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
witajcie kobitki dziękuje za miłe słowa skierowane do mnie w dniu wczorajszym mialam natchnienie epopeję wystosowac ale nie chcialy sie strny wyswietlac ? mam bezprzewodowy "internat" :D ale chociaz zrobilam troche porzadku na pulpicie mnie na razie nie bierze choróbsko ale jakos taka przygnebiona jestem,moez taki dzien albo to ,ze weekend sie zbliza i standardowa wizja sie jawi siedzenia w domu przed tv samemu ale w sklepie wyczailam takie gotowe juz drinki "sobieskiego" wiec hmmm zakupię na pocieszenie w pracy stagnacja,ale przemeczona na maxa jestem,od srody urlopuje :D i chetnie bym zmiany jakies zaprowadzila w wygladzie ale jakos nie ufam p.fryzjerką aaaa i marzy mi sie taka wizyta u kosmetyczki:) -^-^ ale chyba najbardziej wieczor tak jak mosca napisala z fajnymi babkami (jestem zdrowa jesli chodzi o te spraw) w celu pogadania ,zeby poszalec na disku a faceci no coż... mysle,ze sam mnie znajdzie hehe po wielkich wyznaniach milosci moj s... zadzwonil do moich rodzicow z grozbami ,zebym dala jemu spokoj i cytuję" zabije tego waszego kurwiszona" hmm tylko tyle nasuwa mi sie,ze nie jest on zdrowy na umysle i w transie alkoholowym maxymalnym :D a ja usmiecham sie z boku,ze pracuje nad soba,i sa malutkie sukcesy ale marudze ciagle o sobie.. buziaki kobitki i nie damy sie przygnebieniu jesiennemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
i znowu wszystkie zapracowane:) Polo ty musisz miec dober geny i przemiane materii :D skoro tak wcinasz taka wage super masz ja wazylam tak 46-47 kilo ale ostatnio 49:( a wsumie tez uwielbim dobrze i tłusto zjesc:D ale oponki niestety nie moge sie pozbyc:( :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witaj atrakcyjna , witajcie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
fajnie masz z ta waga Polusia, ja to nie moge nic schudnąc... zaczełam ćwiczyc więc moze mi się uda... Ale własnie ja tak bardzo lubie dobrze i tłuściutko zjeśc... No nic chyba bedę sie musiała przymusic do samych sałatek, Atrakcyjna no to sie chyba przekonałaś do końca ile wart jest twój były :-)) Trzymaj sie dzielnie "wszystko co najlepsze jeszcze przed nami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
HELUŚ PIKNE TO CO PRZYSŁAŁAŚ 👄 a jesli w mailu jest twoje imię to przepiękne 🌻 a moze jakiegos slodkiego misiaka macie na tapete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie 😍 No fakt, piękne i smaczne Hela to, co przysłałaś a i login masz literacki ;) Atrakcyjna nie myśl już o tym debilu, no sorry, ale jakoś tak mi się samo nasuwa....co do wagi, to Ci kobieto zazdroszczę tych paru kilo mniej niż ja mam, ale i tak nie mam powodu narzekac biorąc pod uwagę to, ile "żrem ":) Mosca ale się stałaś eteryczna ostatnio, ciągle ulatujesz a ja się tu łzami z tęsknoty zalewam :( Majeczka jak samopoczucie? Przebiśnieg zapomniałaś o nas czy wypisałaś się z naszej piaskownicy???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Czyżby Koleżanki imprezowały? W takim razie idę pod prysznic a potem do łóżka cos poczytac ;) Udanych imprez życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
Witajcie spiochy,wczoraj zabalowaly a dzisiaj spią do południa :D ja znowu w pracy:( mam nadzieję,że przezyje te pare godzin:) pozdrawiam w słoneczny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabalowałam - przyznaję ;) Do 3 w nocy czytałam książkę :D:D Trzymaj się Atrakcyjna - ja co prawda ciałem nie w pracy, ale muszę sporo rzeczy zrobić na poniedziałek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
a mnie wzieło na szukanie diet! latam po topikach i spisuje a to to a to owo ale znajc siebie na słomianym zapale sie skończy:D a i rzucam kurzenie fajek bo juz mi lepiej :D i napalilam sie na male spa dzisiaj w domku :D mosca to przerabane jak musisz prace do domu zabierac:( ale za to ja musze uzerac sie z klientami wiecznie wnerwionymi i zrzedzacymi :D heh takie zycie sloneczko pieknie swieci i mam zamiar po powrocie porzadeczki zrobic generalne jak sprzatam to jakos psychicznie odpoczywam i rozruszam sie bo moj kregoslup strasznie pobolewa nie mam w ogole ruchu zastanawiam sie zeby pojsc na areobik :D takkkk kochane u mnie w dziurze jest w szkole przez pania od w-fu oraganizowany hahah a mialam dzisiaj piekny sen normalnie ,spełnienie marzeń zawsze chcialam byc nauczycielka i snilo mi sie ,ze nia jestem:D ale w realu za stara jestem na kolejne studia i zbyt leniwa :D piszcie babeczki bo cos ostanio cisza u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Cześc Laski 😍 Ja dzisiaj tyram cały dzień; wpadłam tylko na chwilę, żeby się przywitac :) Ale nie ma tego złego, dzięki pracy zapominam, że nadal się czuję jakby mnie walec przejechał Mosca Atrakcyjna Majeczka Hela Przebiśnieg Życzę Wam miłego wieczoru 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie, ja w piątek oczywiście zabalowałam, wczoraj cały dzien na morderczej wycieczce spędziłam dopiero dzisiaj się zebrałam i oczywiście mnie doły złapały.... Ostatnio po prostu nie mogę przcierpieć że jest taka piękna pogoda... Słońce świeci pięknie ciepło.. a ja siedzę i patrze sobie przez okno jak ludziska spacerują ... :-(( Wyszłabym na spacer, wyjechała z miasta kurde już tyle czaesu nigdzie nie wyjeżdzałam to jest okropne,... każdy gdzies sobie dzisiaj jeździ, wypoczywa, spaceruje, tylko ja jak debil siedze w domu !!! Kurde czy już całe moje życie teraz ma tak wyglądać???? To ja już wolę żeby w każdy weekend lało żabami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
witajcie kobietki 👄 heluś mialam wczoraj odpisac ci ale byłam zmeczona jak cholera bo bylam na zakupach a teraz przeciag w kieszeni tez swiruje w week. nie ma z kim wyjsc ani gdzie isc bo tu dziura :( wkurzam sie i doła mam strasznego az do dzisiaj ciezko sie jest tak pozbierac ............................................................. wszystkie zapracowane,cisza :( buziaki wam przesylam chociaz jakiegos dola mam i wkurza mnie wszystko i wszyscy😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Cześc Kobietki 😍 A ja byłam wczoraj na Elegii - polecam - bardzo piękny, mądry, ciepły film, naprawdę wart obejrzenia 🌼 Niestety jeśli chodzi o samopoczucie, bez zmian, daję sobie jeszcze tydzień, jak mi nie przejdzie, idę na jakieś badania. Ile można chorowac??? Jak zwykle mam mnóstwo pracy, ale powiem Wam szczerze, że mnie to słońce nie przeszkadza, wręcz przeciwnie ;) W zasadzie to jest mi wszystko jedno, bo i tak mnie wszystko boli i może dobrze, bo oprócz tego bólu czuję jedynie pustkę w sobie, ogromną jak otchłań czasami.... Pozdrawiam Was gorąco z mojego pięknie jesiennego miasta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×