Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
witajcie wy moje panie filozofki :D przebisnieg trzymaj sie i do przodu:Dja tez mieszkam w dziurze zabitej dechami i juz dalam sobie spokoj z szukaniem tutaj pracy bo coz z tego ze wygralam konkurs-test jak tylko protekcja i nic wiecej sie nie liczy albo wymagania nie z tej ziemi:( ja mam zamiar sie przeprowadzic chociaz tez szukam i dalej grzezne w tym padole zwanym miejscem zamieszkania moze i u ciebie jaks przeprowadzka wchodzilaby w gre dzisiaj aura strasznie 😴 wiec kawka ze smietanka jakies pyszne ciacho i piers do przodu ja zaczynam tez powolutku widziec to ze czekaja mnie same pozytywne zmiany cudowna praca,mezczyzna czego wam i sobie zycze jestescie niemilosierne z tymi pysznosciami smaka narobicie od rana buzka 👄 i piszta.... bo mnie nudzi sie w pracy:D matko tfu tfu mam nadz. ze moj pracodawca nie zaglebia sie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Laski 🌼 Wybaczcie, że zniknęłam wczoraj bez pożegnania, ale zupełnie nieoczekiwanie wpadli znajomi i posiedzieli do pózna Hela jak spektakl? No i zdradz na czym byłaś ;) Mosca nie przejmuj się, że pogardzono Twoim bigosem ;) ; moimi zrazikami też wzgardzono, ba, nawet tortem :O Przebiśnieg mam nadzieję, że dziś jest lepiej 😍 Atrakcyjna, Maja wychodzcie z ukrycia 🌼 A w ogóle to wczoraj był jakiś taki dzień chyba niżowy :O Życzę Wam Kochane, żeby dzisiaj było pięknie i słonecznie w Waszych serduchach i umysłach i błagam niech mi któraś przemówi do rozsądku i każe iśc na siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
witaj POLO po co ci siłownia jestes mega laska i silownia zbedna nooo chyba ze jakiegos przystojniaka chcesz uwiesc :D buzka ja te twoje zraziki tak ok 17 odgrzeje jak wroce z pracy a teraz poczestuje sie torcikiem do (_)> i was tez czestuje POLO (_)> MAJA (_)> MOSCA (_)> PRZEBISNIEG (_)> i fruwajaca ciagle gdzies tam... HELUS (_)> smietanka i cukier,słodzik do wyboru [_} {_}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna 😍 Gdybyś Ty kochana mój cellulit widziała :O A poza tym dla kondycji :P no i zdrowia a i może się przystojniak trafi :P A do torciku to ja Ci kochana jeszcze kawkę zrobię , zraziki poczekają na Cię do 17-stej :) A teraz uciekam niestety, bo mnie zamordują za to nicnierobienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
MAJECZKO A COZ TO ZA SUTASEK Z CIEBIE DZISIAJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, w sumie nie tyle smutas, co przemeczona zyciem :) Ogolem dzis moje samopoczucie jest nieco lepsze, ciesze sie bo nie jest zle a bywalo gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Przebiśniegu, takie pyszności... ;) A ja całą drogę do domu myślałam o tych zrazikach Poli i chciałam wpaść z hasłem na ustach - Polu grzej zraziki, a Ty mi tutaj jeszcze takie rzeczy podsuwasz... ;) Nic to - zjem wszystko. Głodna jestem strasznie ;) Dom mi się zaludnił :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam was kochane moje, ja dzisiaj dietetycznie jakbyscie miały ochote na wołowinkę rzuconą tylko na oliwę z czosnkiem i do tego sałata z pomidorów i bazylii to przosze bardzo częstuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jeśli chodzi o spektakle to hoho wszystkie super, chodze codzinnie bo jest u nas festiwal komedii, i mąż kolażenaki z pracy dostał w firmie karnety hihihi a że on raczej chłop meczowy jest i od teatru stroni to nam się dostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No więc, "Sami", "Grube ryby", "Kolega Mela Gibsona", a dzisiaj na dziewiątą lecę na :"Goryl uciekł z wybiegu w ZOO i porwał kobietę" ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Laseczki ;) wróciłam przed chwilą z pracy i padam ze zmęczenia :( ale gołębi Przebiśnieg nie odmówię:), no i ta gruszka, mniam.... Mosca zraziki już podgrzewam ;) Hela nam się ukulturalnia cały tydzień, niedługo gadac z nami nie będzie chciała :D Sama chętnie wyskoczyłabym do teatru, ale chwilowo ....nie mam czasu :( I co z siłownią???? Może mnie któraś jednak zmobilizuje mówiąc np., że będę miec za chwilę 10kg nadwagi, jeszcze większy cellulitis i żaden facet mnie nie zechce :D To jak, mogę na Was liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu dziękuję za zraziki - pyszne ;) Przebiśniegu, a Twoje gołąbeczki... mniam :D Heluś bawi się dobrze :) Czy Was tez tak pogoda nastraja filozoficznie i refleksyjnie? Majeczka - brak tutaj Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dzięki Mosca :) ale dlaczego ignorujecie moje wołanie o pomoc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
mnie ta pogoda Mosca nastraja chorobowo, krtań mi wysiada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
dzięki Mosca, ale ja podrzebuję silniejszego bodzca, niestety, ale i tak się cieszę nawet z tego kopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, ja tak na chwilke bo lece zazywac kapieli z mezem, hihi ;) bo jak juz sie zdarzylo, ze dziecko poszlo wczesniej spac to idziemy sie relaksowac, hihi ;) Bezpolotu, ja cie wespre...jesli nie bedziesz cwiczyc...moze nie za tydzien ale za rok bedziesz miala moze nie tyle 10 kg. wiecej ile wiecej oblesnego, wiszacego zbruzdowanego celulitu. Jesli pojdziesz do fitness (silowni)...od razu nie zobaczysz efektu ale...zrob sobie fotke przed a potem 3 miesiace po regularnym treningu...az zagwizdasz i bedzie tylko lepiej a celulit? zapytasz wtedy a co to celulit? Ok kobietki lece juz, moze pozniej sie pojawie o ile nie bedziecie jeszcze spaly, to ponawijamy makaron na uszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
No tak Mosca kopniaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Majeczka dziękuję Ci z całego serca, to się nazywa kop 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no i miłego relaksowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu... ja to raczej za rączke i na kanapę :D jak sie komus nie podoba celulit to niech spada i już :D a robimy to co lubimy i uważamy za słuszne, stosowne itd :D może bardziej jakies grupowe zajęcia a nie siłownia? bardziej mobilizujące są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nastaraja wariacko... słońce, wiatr, liście... szeleści, pachnie... nic tylko biegać i śmiac się ... czyli filozofii brak :D mosca -> gołebia do Ciebie posłałam ze trzy dni temu - zgubił się czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
musiałabym tę grupę znależc, a to niestety najtrudniejsze :O Właśnie dlatego jeszcze się za siebie nie wzięłam a czas najwyższy :O Drogi Przebi kiedy mnie się ten mój cellulit strasznie nie podoba:O A teraz się grzecznie żegnam życząc erotycznych i bajecznych snów; coś mnie rozbiera I niestety nie facet :P Nie chcę byc chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu może spróbuj kuracje kawową - na celu jest wyśmienita :) a grupa? mozna się po prostu gdzies zapisać - pełno lasek ćwiczy rózne rzeczy i to jest na prawdę lepsze niż siłka - wystarczy pójść ze trzy razy i juz się czujesz zintegrowana :) miłej nocy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze sie pojawilam a kobietki zbieraja sie do spania, hihi :) Spokojnej nocki wszystkim zycze. Bezpolotu, jesli raz czy chocby kilka razy pojdziesz na silownie, zapoznasz tam jakies dziewczyny na pewno, wtedy az chce sie isc. W Polsce pamietam fajnie brykalo sie na silowni, zapoznalam sobie kilka kolezanek i pozniej smigalysmy razem a tutaj, niestety...chodza glownie austriaczki, pogadac z nimi mozna ale tak zeby sie umowic na spotkanie...hoho, to dopiero sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×