Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
🖐️ a co tu taka cisza? wszystkie zapracowane? 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Polu, czy ja dobrze widze, posądzasz mnie o takie okropne rzeczy..... gdybym nawet codziennie latała do La Scali, to i tak bede tu pisac i z wami rozmawoać, choćbyscie nie chciały to sie upre i już !!! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
A tak w ogóle to witam was wszystkie serdecznie w ostatni dzien ładnej pogody, bo od jutra ma lac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela ależ skąd; ja - broń Boże ;) No i nie strasz kobieto tym deszczem, jutro musi byc tak ładnie jak dzisiaj, bo ja cały dzień będę biegac po mieście a niestety jestem zmarzluch i tych jesiennych deszczy to ja nie lubic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
też się nisko kłaniam wszystkim Paniom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
a ja sie nudze jak mops w pracy:( ale odebralam dzisiaj wyniki badan i jestem zdrowa :D jeden problem mniej' :D :D :D :G a ja lubie jak siapi deszczyk w domciu cieplutko a ja pod kocykiem z ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna :D tak to ja Kochana tez lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
toś mnie pocieszyła Przebiśnieg!!!! nie ma co, tym bardziej, że cholera czuję się dzisiaj jakby mnie czołg przejechał :O A w ogóle to gdzie się wszystkie podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Hej, no właśnie dziewczęta gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Wiesz co Polu ja też nie lubię tej przejściowej pogody, jesien owszem lubię ale taka złotą i ciepłą, a potem to już wolę zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Cholera szlag trafił teatr dzisiaj, wyobraźcie sobie że mąż kolezanki ten co karnety dostał i ich nie używał.... postanowił dzisiaj jednak pójśc !!! No bo żona tak chodzi codzinnie to może jednak ten teatr nie jest taki nudny jak jemu się zawsze wydawało... brrrr No i niestety koleżanka poszła z małżonkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
witaj Majeczko ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
witaj Majeczka 😍 i dzięki z całego serca 😍 witaj Hela 😍 No Kochana nie narzekaj, ukulturalniłaś się za nas wszystkie w tym tygodniu, a co do pogody to niech ją cholera Wszystko mnie boli, ledwo mówię tak mi krtań wysiadła. Piękna polska złota jesień by się przydała jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Kurcze Polu, współczuje ja odpukac już chyba ponad pół roku bez żadnego przeziębienia, i się ciesze bo nienawidze tego stanu brrr, w pracy siedzę wtedy i smarkam, kicham, i nawet nie czuje smaku kawy ehh, kuruj się Polu herbatkę z miodem i cytryną polopirynke na noc, no i syrop z cebuli obowiązkowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
oj Hela kiedy ja nie cierpię syropu z cebuli :O i co robic, pozostaje pocierpiec i poczekac aż przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczynki desperatki wróciły, więc ja uciekam :classic_cool: Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie deszczowo :O Niestety Hela miała rację, leje :O A ja nadal czuję się tak jakby mnie czołg przejechał :( Zamiast do pracy najchętniej zostałabym w łóżeczku:P ale życie nie jest aż tak łaskawe Pozdrawiam Was gorąco z zalanego deszczem Krakowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ a u mne nie pada ale za to "dzien swira" w pracy mam tzrymajcie kciuki zebym nie zwariowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Będę trzymac Atrakcyjna:) A mój szef okazał się po raz kolejny super, hiper i zamiast marznąc siedzę sobie za biurkiem ;) A co u Was laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ee to super masz szefa :D a jaki wyrozumialy:D ja w sumie tez szefostwo mam spoko,pracuje w firmie bardzo duzej wiec szefostwo za bardzo nie w nika co i jak a kierownik super gosc tylko maja jedna wade cholernie malo placa siedze od rana do wieczora a wczoraj jak poszlam do bankomatu to az sie poplakalam jadc do domciu ,ze tak kiepsko jest na koncie.. ehhhh:( czas na zmiany dzisiaj siedze sama bo kolez ma wolne :D humorek nawet dobry prawie zapomnialam o sk... bo maz zbyt dumnie brzmi chociaz korci mnie zeby wejsc znowu na konto ,😠 ale nie chce wiec musze pracowac nad silna wola:D ogolnie len ze mnie straszny ale niestety jawi mi sie wizja ciezkiej pracy fizycznej na dzialce:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna skoro humor masz przedni to nie chodz po kontach jakichś sk....bo po co go sobie psuc???? A jeśli chodzi o pracę a właściwie płacę, to u mnie też nie jest różowo, ale pocieszam się tym, że mogło byc gorzej :) A co Ty chcesz Kochana na działce o tej porze roku robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heh:D koszenie trawy,i ogolne porzadki w ogrodku uschniete kwiaty,chwasty itp. grabienie lisci :( nie lubie robic takich rzeczy wole porzadki wiosenne posadze kwiaty i widac jak zycie sie rodzi,jak rosna,swiergot ptakow, nie daleko a wlasciwie rzut beretem mam gniazdo bocianie i rodzinke bocianow w nim a na podworku na drzewie w budce takie bodajrze szpaki? cholera niby wszystko jest dobrze a czuje ze jaks depresja mnie dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Żadnej depresji się nie poddajemy Atrakcyjna!!! Odpędzamy ją "akyż" życie jest cudowne a złe dni zdarzają się każdemu, ale nie będziemy cię poddawac!!! Zrozumiano???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
TAK JEST PANIE KAPITANIE:D kurde dobija mnie troche to siedzenie w tej dziurze tutaj cholera znowu kupilam fajki przez ten rozwod znowu pale! ale powtarzam sobie ze to juz ostania paczka jutro niestety tez pracuje:( i jeszcze mam jeden nalog zgubny -jestem maniaczka zupek chinskich 😠 zgae mam straszna po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
jak mieszkalam ze sk,,,, to powiem wam ze tez takie smakolyki pichcialam jak wy obiadek zawsze na dwa dania itp itd teraz jak sie rozeszlismy to nie gotuje wcale mama gotuje a ja udaje ze nie umiem bo nie chce wracac do wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna 😍 Przebiśnieg 😍 Musiałam zniknąc zawalona robotą :( ale już jestem :) Dziewczynki nie dajemy się depresji ;) tak trzymac ! Atrakcyjna ja też jutro pracuję, więc nie jesteś sama ;) Przebi pogoda niestety jest jaka jest, ale nie zamierzam się nią już przejmowac ;) pozdrawiam i życzę wszystkim Paniom uroczego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×