Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

tzn robote to ja moge robic juz za 3 dni jak mi sie okres skończy ale taka co moze efekty przyniesc to za 2 tygodnie bo bedzie owulka wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze że jestem pierwsza w tej kolejce:)a moze sie juz nie dlugo zalozy tbelka zaciazonych:) fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze podjadam. Miało to być przedostatnie opakowanie bo tabletki chciałam odstawić po ślubie czyli wychodziłoby że ostatnią tabletkę wzięłabym 29 sierpnia ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zanim organizm doszedl do siebie po tabletkach minelo jakies 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek wszystko jest możliwe.Koleżanka w zeszłym roku urodziła dwie śliczne dziewczynki a do zapłodnienia doszło bezpośrednio przed okresem.Potem miała@ a po tyg się dowiedziała że jest w ciąży. Lekarz jej powiedział że tak się zdarza że plemniki mogą przetrwać całą@ i wtedy na 100% rodzi się dziewczynka. Więc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia nawet mi nie mów że tyle będę do siebie dochodzić ! Mam nadzieję że jak odstawię to od razu zajdę w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia jeśli wytrzymałaś tyle to 1 opakowanie chyba nie zrobi dużej różnicy. Ważne, abyście obydwoje wybrali moment. Może akurat poczas podróży poślubnej, bedziecie zrelaksowani... powinno się udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tabsach dochodziłam do siebie ponad pół roku ;( dlatego nie chce ich już podjadać :-( ale nie ma regóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam pod tym kontem no i nie chciałabym niespodzianki w postaci @ na ślubie bo to by była totalna klapa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- kazda z nas jest inna, ja akurat tak mialam, ale wiele kobiet od razu zachodzi w 1 cyklu po tabsach nie ma na to zadnej reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzycie tempke
ile czasu i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- kiedy masz slub i na kiedy wypada Ci ostatnia tabletka? ja mialam tak ze mi sie 1cykl po tabl wydluzyl do 40 dni a potem juz mialam prawie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletki odstawiłam 2 tyg przed ślubem i miałam taką nadzieję, że może w noc poślubną ale w podróży poślubnej :) A tu owulka zrobiła psikusa i pojawiła się dopiero w 24 dc, kiedy się jej wogle nie spodziewałam :o Niestety po tabletkach to różnie bywa jedne dochodzą do siebie od razu inne się rozregulowują. Miejmy nadzieję, że u Ciebie Sylvia wszystko bedzie ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maja racje zosatw juz te tabsy ja w grudniu odsatwilam i do tej pory mi sie nie uregulowało a mineło tyle czasu i w ciazy tez nie jestem obys nie musiala czekac tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,mialyscie taki przypoadek ze pojawil sie wam sluz plodny na 2 dni potem tydzien such i znowu sluz i wtedy owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam 23 sierpnia a gdyby to było ostatnie opakowanie tabletek to skończyłabym je 1 sierpnia a jak wezmę jeszcze jedno to 29 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia bede trzymać za Ciebie kciuki (za inne dziewczyny oczywiście też) Ja miałam tak, że pierwsze 3 @ po odtawieniu tabsów byly idelane, dopiero potem troche zaczeły mi hormonki szwankować... Bedzie dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABSOM MÓWIMY NIE:) ale mi akurat bardzo pomagaly na moje bole, ktorym czasem nie daje rady nospa forte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- to faktycznie ryzykowne...@ na ślub moze przyjść a takiego prezentu przeciez nie chcemy... ale na moj rozum zostaw tabsy od teraz jutro juz nie bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia nie mogę przestać brać tak w połowie bo dopiero się mi organizm rozreguluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawianie w środku opakowania raczej nie jest najlepszym pomysłem, lepiej wziąć całe do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tabsy pomogły na cere bo w sumie po to je brałam i na bóle ale co z tego jak po odstawieniu wszsytko wrociło i pogorszenie cery i bołe i wczoraj musialam zazyc 2 no-spy i 2 apapy rano a potem znowu no-spe bo tak mnie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- nie powiedziane, co prawda moge sie mylic, bo juz nie pamietam jak to przy pigulkach bylo,ale ja bym chyba ot tak je rzucila.niby hormony po tabletkach sie budza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ta tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia naprawdę to nie jest najlepszy pomysł w połowie opakowania rzucić tabletki. Skończyłoby się tym że dostałabym za 3 dni@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×