Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

to mój mąż zwarjuje bo jestem czasem naprawde okropna awantura co chwile a potem płacz bo ja już chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny:):):) miałam tylko wczoraj wolne, a ja dłuższe ide od poniedziałku:) ale jestem z wami na bieżąco:) jeśli chodzi o prace z mężem to chyba nie dałabym rady:) jeśli chodzi o nadżerkę to po pierwszej ciązy u mnie zanikła:):) jeśli chodzi o gumki, to u mnie nie zawiodły, pierwszą ciąże zaszłam po świadomym odłożeniu na bok:):):) wtedy bardziej stawiałam na to że przecież niemożliwe, że jak raz nie zastosujemy to odrazu zajde, a jednak:) zaszłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak moja sis kiedy zaplanowała to miała jeden strzał i synuś po trzech latach drugi strzał i dziewczyna ona ma dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap a jak samopoczucie? Masz juz jakieś typowie objawy ciazy? :) w moim przypadku to dopiero będa pierwsze staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja ważne że chcesz i robisz coć w tym kierunku a stara jeszcze niejesteś aco mają powiedzieć te 30 stki co dalej mówiąże jeszcze są za młode ja wole odchować przed 30 a potem mieć czas na inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - czasami zemdli ( ale bez rewolucji), mam ciągły głód i spanie:) Nikola - mam córeczke, za 2 tygodnie skończy 2,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , jeszcze tylko nie całe 40 minut i i jeszcze jutro i urlopik:):) ptakowa a Ty kiedy dokładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!! Witam :-) Dziewczyny mam wynik testosteronu- norma 02-08 a ja mam 1, 07 więc przekroczony , mam nadzieje ze na to tez dostane jakies tabletki - no i moja cera sie wreszcie poprawi dzis mam wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscei mialo być 0,2 - 0,8 :-) w innym przeliczniku 20-80 a ja mam 100,7 tak jak myślałam ze bedzie wysoki - widzialam co sie ostatnio dzieje z moją cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuchy :) tulipanku więc teraz znamy powody dla których macie problemy z zaciążeniem :) teraz dostaniesz jakieś tabletki i wio do roboty... :D :D :D Coś mi się zdaje, że po tych wszystkich badaniach co robimy niedługo posypie się grad zaciążeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia- oby oby :D jak tam dziewczyny ?? dzis weeknd sie zaczyna :D jupiiiiii szkoda tylko ze pogoda do kitu- no ale tak to bywa w weekendy ostatnio w tygodniu jak sie w pracy siedze to piekna pogoda a weekend pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością tak będzie :) tulipanku u mnie słoneczko świeci od rana i mam nadzieje, że tak już zostanie, bo mam już dość deszczu w weekendy. Macie jakieś fajne plany na tych pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zrobiłam sobie kawe i po połowe wypitej juz mi niedobrze w styczniu mi sie to zaczeło robić jak odstawiłam tabsy - wiec kawe odstawiłam piłam tylko sporadycznie jak bylam gdzies w gości dzis rano jakos mnie naszło i sobie zrobiłam ale wypiłam troche i nie dam rady wiecej tyle lat piłam nawet 2-3 dziennie a teraz jednej całej nie wypije ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie przez zmiany hormonalne. Ten testosteron robi swoje :( tulipanku a kiedy masz wizytę u gina? Chyba najlepiej iść jak najwczesniej z tymi wynikami, tak zeby tabletki zaczeły działać przy kolejnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi niedobrze :( wizyte mam dzis popołudniu na wysoką prolaktyne juz biore tabletki od tygodnia zobaczymy czy na testosteron tez cos dostane-mam nadzieje ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wypadku, dziś popoludni zacznie Ci się prawdziwy weekend :) Wszystko się wyjaśni więc bedziecie mogli sobie odpoczywac na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Rany, mam tyle roboty, że nie moge sobie nawet tutaj z Wami pogadać. Musze dzisiaj wszystkie sowje spracy podokańczać, bo idę na urlop, a osoby, które mnie zastepują są teraz na urlopie i nie będziemy się mieli jak porozumieć w razie czego (w sumie to dobrze-nikt mi nie będzie przeszkadzał na urlopie) , bo nasze tel. służbowe nie mają roamingu za granicą hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, oby sie okazało, że to tylko ten testosteron i oby się szybko unormował! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×