Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

a bruch tez juz czułam jakis tydzien temu myslalam ze dostane @ wczoraj troche i dzis tez aha i jeszcze bola mnie plecy tak na dole jak nerki ale neiiwem czy to ma związek z ciążą aaaaa i jeszce ciagle jestem spiaca w tamtym tygodniu chodziłam spc o 20 a raz nawet o 19 jestem weicznie spaica i zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spanie to ja tez mialam w pierwszej ciazy,nie wiem jak teraz dam rady jak moje dziecko chodzi spac ok 22 chyba padne przed nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki dzis znowu jestem pierwsza :-) ochłonełam trchę po wczorajszym ale jakos nie dociera jeszcze do mnie ze jestem w ciązy dzis powtorze test i jesli wyjda tez 2 kreski to ide do gina co z tabletkami znowu mnie głowa boli i chwilami mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku gratulacje!!!!!!!!!!!!! :):):) Co do objawów to bardzo indywidualna sprawa. Można mieć dużo a można nie mieć wcale. Ja nie miałam jak byłam w ciąży, dopiero żyganko w 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Tulipanku ogromne GRATULACJE !!!🌼🌼🌼 Kurcze, a ja tak wczoraj czekałam i czekałami jak sobie poszłam to Ty się pojawiłaś z dobrą nowiną :) Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na kiedy masz termin? :) (Jest sporo kalkulatorów terminów na necie) Pewnie jakoś początek czerwca. Bardzo fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D dopiero teraz dorwałam sie do netu i normalnie nie mogłam uwierzyc :) Teraz to nam wszystkim musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczylam jeszce dokładnie tylko tyle ze na czerwiec :) ale wiecie co zawsze chcialam tak urodzic kwiecien- maj-czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.10.......4.... kuj- pom.........22 Edusia83...|.16.10......20.10.....2.....Nowy Sącz.......25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... tulipanku teraz najwyższy czas zebyś ty też zmieniła tabelkę :) A sio na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Witam przyszłą mamusię!!!! Ale fajnie że w końcu cos się dzieje w naszym gronie:))))) Teraz tylko czekac aż kolejne dołącza do tulipanka. Mam nadzieję, że jak najszybciej:) Ja już od dzisiaj w pracy, więc moge z wami pisac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już poprawiam:D Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.10.......4.... kuj- pom.........22 Edusia83...|.16.10......20.10.....2.....Nowy Sącz.......25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawilam pytajniki bo nie wiem dokładnie ktory to tc ciązy przytulanka w dni płodne zaczeły sie 29 czerwca pomozecie mi policzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc sierpnia anie czerwca-sorki 29.08 to był moj 11dc wczesniej była wstrzemiężliwosc bo mąż mial te badanie i nie moglismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jeszce mysle ze w tym miesiącu przez te badania męża nie myslalam ze sie uda skoro wyniki meza były srednie, zajełam sie tymi wynikami, czytalam duzo , pilnowałam zeby łykał witaminki i moze nie myslałam ze sie uda i moze własnie dlatego sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tabelka ładnie wyglada:D:D:D:D Ja niestety Ci nie pomogę ale sa kalkulatory porodu na internecie gdzie wpisuje się pierwszy dzien @ i średnią dlugość cyklu i mżna mniej więcej wyliczyć (tak na razie a potem wpiszesz co Ci powie gin:D) Ale jesteś szczęściara tulipanku!!!!!!! Jeszcze raz gratuluję:)) Ja to już się doczekać nie moge a jakbym się dowiedziała to w pracy bym chyba nie wysiedziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, no GRATULACJE :) :) :):):):):) Wyobrażam sobie jaka jestes szczęśliwa. No i oby było tak jak mówiłaś, że teraz to tabelka z zaciążonymi w końcu ruszy. Dbaj o siebie i slij nam ciążowe fluidu, co by nam się udzieliło wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapełni sie napewno szybko -zobaczycie no to przesyłam te fluidki :-) ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu;ipanku najważniejsza jest data ostatniej@ bo od tej daty lekarz wyznaczy ci termin porodu. nawet jesli wiesz ze zapłodnienie bylo w jakimś konkretnym dniu. Czyli 19 sierpnia to 1dzien cyklu był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html Czyli Prawdopodobna data poczęcia:2-9-2008 Szacunkowa data urodzenia:27-5-200912 przy cyklu 28 dniowym Tulipanku a czy cykle masz regularne? ilu dniowe? Jesli nieregularne to gin ci wyznaczy date porodu dla 28 dniowego cyklu. Jesteś w 5 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątym to napewno nie jestem mi obliczyło ze w 3 i to by sie zgadzało w piatym nie moge byc bo 19 mialam okres a jutro jest 19 czyli ok 4 tygodnie temu mialam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam na innej stronie i wychodzi termin ok 27 maja i ze jest teraz to moj 3tc będę miec prezent imieninowy bo 29 maja sa moje imieninki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale nie wiem czy wiecie, tydzień ciąży liczy się od ostatnij @!! I termin porodu jest miedzy 38 a 42 tygodzniem ciąży od ostatniej @ licząc.... Wszedzie u gina, w szpitalu itp bedą wam liczyć tygodnie ciąży od daty @. Czyli poczęcie teoretycznie jest pod koniec 2 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mialam 19 sierpnia ostatni @ wiec liczyłam od tej daty i wychodzi ze to 3 tydzien ciązy a termin na ok 26 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×