Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

achaja -chce poczekac do soboty, a i tak sie zastanawiam czy to nie zbyt wcześnie. Robienie testu teraz to byłby bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia wlasnie w tym jest problem. Ja mam teraz 48 dzień cyklu. W poprzednim @ miałam w 50 dniu i myślałam ze jesli znowu cykl bedzie tak długo jak ostatnio to @ powinien przyjsc na dniach. Nic jednak na to nie wskazuje. Nie poznaje siebie ostatnio. Zawsze miałam tak około 30 dniowe cykle. Ostatnio to myslałam ze przez stres mi sie cos poprzestawiało, ale widze ze teraz sytuacja sie powtarza.... tym razem jednak mam nadzieje ze to coś wiecej niz tylko zmiany hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam :) obiecałam mojemu M ze test zrobimy razem :) teraz juz sie od tego nie wywinę. Czeka na dobrą wiadomość tak samo niecierpliwie jak ja, wiec chce dotrzymamć damego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i powiedział mi ze to moze być jednorazowa sytuacja. W poprzednim cyklu faktycznie miałam bardzo dużo stresu wiec jego słowa wydawały sie być sensowne. Teraz w czasie gdy powinnam mieć normalnie @ przyszła dopiero owólka wiec narazie nie ide do lekarza bo mam nadzieje że coś sie z tego wykluje :) Jeśli test nedzie negatywny wtedy ide do gina porobic badania, bo 2 tak długie cykle to już nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zycze miłego popołudnia gdybym czasem dostala @ to wejdze tu i Wam napisze ale mam nadzieje ze nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek wstrętna to mało powiedziane. Aż się nic nie chce. Ja też pracuję do 15 więc już mi niewiele czasu zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam,ja nabralam ostatnio ochoty na nadziewane pieczary ale to troche duzo roboty zeby zaczynac sie z tym bawic jak wracam po 17 wiec zazwyczaj jest cos na szybko a takie zabawy to tylko w weakendy, dzis szykuje sie chinszczyzna,szybciutko ryzyk a w miedzyczasie piers kurza,mieszanka chinska sie smazy i sosem chinskim zalewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, nie tylko Ty się kisisz w rbocie, ja siedzę do oporu (ale jeszcze tylko 2 i pól miesiąca). od 7 do min. 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszala ktoras z was o takich dostawkach do wozka dla starszych dzieci jak sie ma mniejsze w wozku? nie wiecie czy sie to sprawdza? ja juz tak na zapas mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj maly pojdzie do przedszkola to tez chyba poprosze o zmiane zeby przychodzic godz.szybciej ale konczyc o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam dziewczyny widze że ja jestem strasznie w tyle lecicie ze stronkami że ho ho no ale nic postaram się to nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.09.......4.... kuj- pom.........22 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×