Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

żabcia też bym sie z chęcią polenila... Dzisiaj mam dzień pieczenia ciast, bo jutro mam imieniny i musze do pracu ciasto upiec, a że jest u nas 40 facetów to musze ze 4 upiec zeby dla każdego po kawalku było:P Kurcze jak ja bym chciała dostać prezent imieninowy w postaci bejbusia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taki bym chciala na mikolajki:))))) to juz dzis ci zycze wszystkiego dobrego :* denerwuje sie przed środa,mam nadzieje,ze po wyjsciu ze szpitala da rade jakies zwolnienie zalatwic bo w weekend musze do pracy isc,a przeraza mnie to.Bede pewnie wymeczona jak to po szpitalu no i az strach pomyslec co w domu zastane.....facet sam w domu....nie brzmi optymistycznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny obawiam się, że za wcześnie z tymi testami kombiniujecie, ale jak coś to trzymam kciuki ;) Skoro wiem, że owulka jakoś tak w tych okolicach to wpisuje sobie orientacyjny termin @, bo te znaki zapytania tak smutno wyglądają STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata achaja82..|.02.11........5.11......4.....Trójmiasto.. ... .26 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No więc zrobiłam ten test i jakos tak dziwnie wyszedł. Po 3 minutach była tylko 1 kreska, po 5 wydawało mi się że cos widzę ale pod światło i wydawało mi sie że mam zwidy, ze względu na wczesna porę. Potem poszłam się umyc i jak wróciłam to spojrzałam znów na test. Pojawiła się bladziuteńka kreseczka....z tym, że było to po upływie sugerowanego czasu na ulotce. Teraz jak na niego patrzę to ta druga kreseczka jest blada ale widoczna bez wpatrywania...i już sama nie wiem, czy to nie jest przekłamanie testu, bo kreska pojawiła się po czasie. Jak nie przyjdzie @ jutro to pojutrze powtórze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Loona. No na moje oko to na 99%jesteś w ciąży :D Nie ważne że wyszło po czasie ważne że w ogóle ją widać:) Ja trzymam kciuki żeby następny test potwierdził ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylvia, obys miala rację... to bym miała najpiękniejszy prezent imieninowy:) ale wiesz, mam te wątpliwosci bo w tym cyklu tak naprawde tylko raz sie przytulaliśmy- wydawalo mi sie, że już po dniach plodnych ale temp. pokazała inaczej , i byłoby to dla mnie szokiem że tak od jednego razu, gdzie wczesniej co drugi dzień i nic... A dzisiaj temp. 36,9 czyli na @ nie spadła jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka loona - wydaje mi się, że gdybys nie była w ciązy to na tescie nawet po godzinie nie pojawiłoby się nic. Trochę za wczesnie na ten test, bo przecież dopiero od kilku dni masz podniesiona temperaturę. Najlepeij bedzie jak go powtórzysz, ale ja myślę, że to bedzie formalność, na bank będą dwie krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz achaja tak to jest jak ktoś jest baaardzo niecierpliwy... to sobie dałam teraz do myslenia, chyba lepiej bym się czuła nie robiąc tego testu i czekając do 23. no ale co tam jak jest ciąża to nie ucieknie a jak nie ma to będzie kiedyindziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest, też jestem czasem niecierpliwa, a potem żałuje. Znalazłaś się teraz w trudnej sytuacji, bo tak naprawdę nadal nic nie wiesz na 100%, a nadzieje napewno urosły... A może byś poszła do laboratorium na bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, a powiedz mi jak to się załatwia, czy potrzebuje skierowanie od lekarza? poza tym nie moge wziąć wolnego z pracy przez najbliższe dwa tygodnie a laboratorium chyba jest czynne do południa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebujesz skierowania. Musiałabyś znaleźć jakieś laboratorium prywatne czynne po południu, do tego badania nie musisz byc na czczo. Ja niestety musze lecieć: skolenie dzień drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona nie potrzebujesz żadnego skierowania. Po prostu idż do labolatorium i powiedz że chcesz zrobić badanie beta i tyle. Wynik będziesz miała na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze obdzwoniłam laboratoria w moim mieście i tylko do południa przyjmują. Jeszcze tylko napisalam maila do tej kliniki polożniczej prywatnej kolo mojego domu i zobaczymy co mi odpisza, ale wątpie bo jak oni dają skierowanie na badania to trzeba je robic w przychodni w laboratorium, wiec oni raczej nie mają. Chyba bedę musiala poczekac jeszcze ze dwa dni i powtórzyć ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja niestety w zeszlym miesiacu tez po czasie dopatrzylam sie cienkiej drugiej kreseczki a ciazy nie bylo a ja sie juz nakrecilam,ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej i ze fasolinka sie juz zagniezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona, no no, widzę, że kolejna ciążóweczka sie szykuje. Fajnie A nie możesz się troszkę spóźnić do pracy, powiedziec dzisiaj szefowi, że idziesz rano coś pilnego załatwić? Eh, u mnie nawet na owulacyjnym nie chcą się dwie krechy pokazać, a tu już 19 dc. Robie te testy rano i wieczorem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak gruba tylko blada to wg mnie co innego,bardzo duzo dziewczyn na kafe pisalo ze mialo najpierw blada a na powtorkowym juz 2 wyrazne,tak wiec z niecierpliwoscia czekamy na wyniki powtorki ale poczekaj lepiej do czwartku zeby poziom hormonu mial czas troche wzrosnac w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie w czwartek powtórze jak @ nie przyjdzie. Ptakowa niestety nie mam takiej możliwości, bo moja wspołpracowniczka urlopuje a ja jestem odpowiedzialna za wydawanie części z systemu, wiec nie może mnie nie byc bo z rana własnie najwięcej cześci wysyłam na kopalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz coś Luśka, pogadamy:) Bo mi się cholernie nudzi i doslownie śpię z tych nudów bleee, poszłabym juz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis troche nudy, papiery do 20 juz zrobione,na place jeszcze za szybko i trzeba cos posciemniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jem cały dzień ciasto imieninowe:P No Aszti dawno sie nie odzywała..a Ty widzę też już niedługo będziesz wiedziała na czym stoisz:) Mam nadzieję, że się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wciagnela jakies ciacho ale do sklepu daleko z biura a w biurze tylko kawa i herbata,pogrzebie moze jakies capucino chociaz sie uchowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to sa z przewaga orzechów:) Jedno jest z orzechami i rodzynkami, drugie to ciasteczka moczone w mleku z czekolada i obtaczane w orzechach (mniam) i jabłecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×