Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Sylvia tylko że u nas to nie konczy sie najednorazowych wymiotach. Siostra potrafiła być pare razu w szpitalu z powodu odwodnienia. Wymioty męczyły ją i dniem i nocą. Mówiąc szczerze to troche sie boje, że ze mną tez tak bedzie, ale staram sie być dobrej myśli. Jak już zajdę w ciąże to wtedy bede sie o to martwić. Dziewczyny a moze uda Wam sie wyrwać dziś troszke wcześniej z pracy. Jak sie wyśpicie to może samopoczucie się Wam poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia to chyba wolałabym te mdłości niż wymioty do tego stopnia żeby się odwadniać. Co do wolnego to raczej odpada ale mam nadzieję że uda mi się dzisiaj dostać do jakiegoś lekarza i chociarz coś mi przepisze na te mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa pojechała, więc wracam do normalności:) Za dwie godziny do domu. Własnie wrąbałam poł paczki piegusków, pycha:) Tak sie zastanawiam czy już moge sie cieszyć że rzyganko mnie omija skoro to tej pory nic, czy jeszcze może mnie dopaść ze zdwojona siłą.... Kiedy to zazwyczaj przychodzi i się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam swoje wyniki prolaktyny, na czczo idealna 12 (norma 1,39-24,20) za to po obciazeniu tzn godzine po tabletce moze wzrosnac max 4-5 krotnie a u mnie jest 213,miala ktoras takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie Wam współczuje ( i jednocześnie zazdroszczę) tych mdłości i wymiotów, trzymajcie się, pomyślcie, że to dla dzieciątka i starajcie się dużo odpoczywać:) loona - wielkie dzięki kochana za fluidki i dobre słowo 😘 🌼 Od dziś mam znowu w pracy neta, ale wprowadzili ścisła kontrolę odwiedzanych stron i boje się wchodzić na kaffe, pewnie za jakiś tydzień mi przejdzie i będę was znów częściej odwiedzać ;) A może tak któraś ciężarówa by się pofatygowała i wstawiła zdjęcie USG, albo swojego brzuszka, chętnie pooglądam :D Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Achaja:*:* Odiwedzaj nas częściej bo ja sie stęskniłam!!! Ja mogłabym juz wstawić zdjęcie brzucha bo już mnie wybrzuszyło i to bardzo, a zdjęcie usg w sumie tez. Ale problem jest w tym, że nie mam pojęcia jak to sie robi:P Jak mi któraś wytłumaczy to jak znajde czas po pracy to wstawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tylko na chwilkę przywitać się wpadłam 🖐️ Są takie portale np. www.fotosik.pl gdzie za darmo i anonimowo wrzucasz zdjęcia, a potem dajesz nam tu linka i już. W zasadzie nigdy tego nie robiłam ale słyszałam, że nie jest to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny coś ostatnio tu bardzo pusto aktualizuje tabelke czuję się dziś okropnie nie dość że mnie cały czas mdli to jeszcze rwa kulszowa wlazła mi do nogi okropność prawie że nie umie chodzić Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...12..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....9....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 aktualizuje tabelke dziś skończyliśmy 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej loona, a może mi na maila jakieś zdjęcia podeślesz to sobie pooglądam, a jak będziesz chciała to Ci też w wolnej chwili mogę je wrzucić na jakiś portal ze zdjęciami. achaja_82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Achaja:) Ja znajde chwile u mamy- bo na jej kompie mam swoja fotke z małym brzuchem, i u niej tez mam fotke z usg, musze zrobic jej zdjęcie:) moja mama ostatnio jest na etapie cykania fotek więc aparatu jej nie zabiore. ale jak tylko się u niej pojawię i dojde do kompa- bo cięzko:P to przesle ci fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja to ja Ci przesle swoją fotke z USG :p Ale proszę nigdzie jej nie umieszczaj - tylko do wglądu prywatnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej JANA – dzięki za zdjęcia, super tak wiedzieć w końcu z kim się rozmawia  Muszę przyznać, że bardzo fajna z Was rodzinka, masz cudowną córeczkę no i jak widzę fasolka też rośnie, na następnym USG pewnie będzie już mały człowieczek ;) Nie musisz się martwić nigdy w życiu nie umieściłabym w necie czyichś zdjęć bez jego zgody, zdaję sobie sprawę z tego, że jesteśmy tu anonimowe i niektórzy wolą żeby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia i Ptakowa - meldować się ! Teściki już były czy jeszcze w pogotowiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, meldujcie jak tam teściki!!!! Czemu sie nie odzywacie? Pusto tu od jakiegos czasu...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Teścik zrobiłam wczoraj rano, ale niestety negatywny :-( No cóż.... tym razem jakoś łatwiej było mi przełkąć tą wiadomość, jedna z koleżanek załatwia mi nową pracę w krakowie :-) Tak sobie myslę, że moze dzidzia czeka jednak na lepszy moment zeby sie pojawić w naszym życiu... kto wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, przykro mi...:(:(:( Kurcze dlaczego nie możecie wszystkie być juz w ciąży.... Zyczę wam tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona ja też sie nad tym zastanawiam... też chciałabym zeby sie udało nam wszystkim. Cięzarówki a dlaczego sie nie odzywacie? Sylvia chyba jest na chorobowym, bo ostatnio tez sienie odzywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie,musialam troszke odpoczac:) widze ze ostatnio malo nas tutaj jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Nie chce mi sie już pracować, straszny dzień dziś ... Edusia - przykro mi, trzymaj się i ciesz się z nowej pracy, ja też powoli myslę o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żabcia Mi jakoś szybko zlecial dzien i zaraz do domu, na szczęście bo umieram z głodu. Kurcze ja nie wiem jaki ja bede miała brzuch w 9 miesiącu, jak teraz w trzecim mam juz widoczny, ciążowy. W żadne ze spodni sie nie dopinam, ale nie chcę tez chodzic w ciążowych albo za duzych- dobrych w pasie ale wiszacych na tyłku...wiec spinam guzika na gumkę:P Życze wam miłego popołudnia i uciekam na obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staranka calkiem dobrze,chyba bedzie coraz lepiej...mimo ze u mojego faceta szykuja sie zwolnienia:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
Edusia!!! bardzo ci wspolczuje rozczarowania,oraz braku tej dodatkowej kreseczki na tescie ale nie ma tego co by na dobre nie wyszlo.badz wytrwala i staraj sie dalej a dzidzia niedlugo pojawi sie w twoim zyciu.bardzo w to wierze,ale i ty musisz w to uwierzyc.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×