Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć fretka. To super w końcu pojawiła się jakaś nadzieja, że za niedługo się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fretka to super ze owulacja jest!!! I jak tam ze staraniami na dziewczynkę? Dajecie sobie spokój w owulkę czy jednak idziecie na całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie tu pustki dzisiaj :( Achaja obiecała, że zaglądnie i napisze jak przyjedzie a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)) od wczoraj jestem ciocia:)) malutki urodzil sie w czepku,a jest boski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia gratuluję zostania ciocią takiego szczęściarza no bo jak się urodził w czepku to będzie miał całe życie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia gratuluję zostania ciocią:) A pusto tu dzisiaj.....haha nie nadąrze z czytaniem waszych wpisow. Achaja pewnie zagadana z rodzicami:) Jeszcze troche i do domu, 2.5 godziny i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia to kawał chłopa, a normalnie urodziła czy cc? Może to glupio zabrzmi ze nie wiem, ale co to znaczy ze w czepku urodzony, ma sie cos na głowie??? Zawsze myslałam ze to tylko takie powiedzonko jak ktos ma duzo szczęścia w zyciu to się tak mówi....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra lezala od poniedzialku w szpitalu,bo miala ustalony termin wywolania...poszla na oddzial a tam 5 cm rozwarcia,kroplowki juz nie dostala,bo lekarze chcieli dac sznse na normalny porod,w nocy nic sie nie wydarzylo,dostala we wtorek kroplowke....i nawet skorcze zanikly:))ale zaczal odchodzic czop sluzowy:))w srode zostala przebadana,dostala zastrzyk na rozluznienie szyjki zaczely sie bole jak na okres i poszla spac,rano miala miec kroplowe,jakby nie dala rady to cesarka, no i jak kroploweczka ruszyla to polozne biegiem,bo maly juz szedl a pecherz jeszcze nie pekl,dlatego polozna przerwala,a maly mial fragment pecherza na glowce.aha,i caly porod to byly 44 mocniejsze bole i parcia:)) normalnie ekspres,a polozne nawet nie byly przygotowane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już z powrotem w pracy ... Sorki, że nie zaglądałam tak jak obiecałam ale za dużo zajęć miałam, z rodzicami się trzeba było nagadać, fryzjera odwiedzić no i przyjechała moja siostra ze swoim 2,5 letnim synkiem, więc było co robić ;) Muszę przyznać, że wypoczęłam tylko, że dziś nie mogłam się z łóżka zwlec, bo mi się wszystko poprzestawiało GRATULACJE dla nowej Cioci !!!! 🌼🌼🌼🌼 Fretka - Super, że owulka jest :) To jak ? Będzie dziewczynka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A ja wczoraj z mężem spędziłam ponad 5 godzin na chodzeniu i wybieraniu płytek, drzwi, farby, mebli do kuchni itd. Nogi to mi do tyłka wchodziły tak mnie już bolały, nie ma to jak remonty, a nas czekają dwa bardzo konkretne :( Jestem zmęczona bo w ogóle nie odpoczęłam przez ten weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie w ten paskudny dzień JA JUZ CHCE WIOSNE jak wam minoł wekend bo mi baradzo szybko ponieważ wczoraj miałam impreze urodzinkową tak wiec miałam troche roboty a co u was coś znów mało piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pobudka wstawać i meldować się dziś już poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nicola. Mam nadzieję, że impreza urodzinowa się udała ;) U Ciebie też jest fatalna pogoda? Rano na chwilkę zaświeciło słonko i rozeszły się chmury więc miałam nadzieję, że będzie cieplutko i miło a tym czasem zimno, wieje i jest tak jakby miało zaraz zacząć padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie gadaj ja mam już naprawdę dosyć tej zimy pluchy witru i tym podobnych dni nawet na spacer nie idzie wyjść a co do imprezy to się udała goście zadowoleni i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny jak u was z kulturą ludzi bo u mnie makabra nie żebym czegoaś wymagała bo jestem w odmiennym stanie ale chamstwo mnie naprawdę wkurza w piatek musiałam jechać na stacje lpg po butle gazowa wyładowałam ją grzecznie z auta zaniosłam pod koszyk z napełnionymi i czekam na panią co obsługuje jak przyszła to mi wyciągła nową butle i wtedy ja poprosiłam żeby mi załadowała bo ja nie moge dziwgać a ona swoją litanie że w takim stanie to nie powinni mnie posyłać po butle że ona też nie może dzwigać a na przyszłość to niech kto inny przyjeżdza juz nic sie nie odzywałam bo naprawde nie mam do tego siły dobrze że zna moja rodzinke i wie że ma kto inny przyjechac a so jakbym nie miała męża teścia i takie babsko by mi tak powiedziała to naprawde bym jej nagadała a tak po za tym moje uszanowanie dla samotnych matek nie dość że facet to świnia to jeszcze z takimi babami sie muszą się użerać a szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nicola to faktycznie trafiłaś na wredna babę ;) Ja puki co nie spotkałam się z jakąkolwiek nieuprzejmością, wręcz przeciwnie wszyscy mi pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co sylwiu ja raczej nie rozczulam się nad soba i swoim stanem ale w końcu jej za to płaca i dlaczego mam narazac siebie i swoje dziecko a tak po za tym co ją to obchodzi czy ma kto inny przyjechac czy nie a ja casami nie umie zrozumiec ludzi bo ze mnie jest taka zosia samosia i gdyby nie męza grożba to bym napewno sama to załadowała bo strasznie nie lubie się o coś prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie rozczulam się nad sobą ale prawdę mówiąc teraz też wychodzę z założenia że jak za coś płacę to też żądam. Prawdę mówiąc to mam teraz w nosie wszystko i proszę o pomoc przy najmniejszych rzeczach. Nie mam ochoty się wysilać bo później się źle czuje, a nie chciałabym zaszkodzić maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz oszaleje tak mi się chce spać :( Aż mnie oczy pieką ze zmęczenia a tu do 15 trzeba siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci współczuje ja bym nie umiała tyle godzin wysiedzieć przed kompem ze względu na oczy bo mam duża wade i niestety nawet po godz przy monitorze bolą mnie i pieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej robie wszystko prawie sama bo mojego m nie ma całymi dniami tak więc od niego nie mam pomocy a jak mam o coś prosić i słyszeć takie komentarze to naprawde to olewam ia zasuwam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola ja w sumie już 4 tydzień jestem sama bo mąż chwilowo pracuje w innym oddziale firmy i tym sposobem widujemy się tylko w weekend :( Męczy mnie to tak prawd mówiąc bo nawet nie mam się do kogo odezwać przez cały dzień, a jak przychodzę do domu to też jestem sama :( Ale jakby się dowiedział, że coś podnosiłam albo robiłam to by mnie strasznie opierdzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ale jak go nie ma to co mam zrobić a tak po za tym to zauważyłam że faceci jakoś lepiej reaguja na kobiety w ciaży niż baby coś ta nasza płec nie zawsze trzymie sie razem albo ja mam takie szczeście do takich sympatycznych pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie znikam ide robić obiadek może popołudniu tu jeszcze wejde mam nadzieję że dziewczyny sie pobudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×