Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ej no , nie przesadzasz z tą 7 rano ? :P Teraz to się moge napić, ale kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo już myślałam, że zacznę sama do siebie gadać ;) Teraz to już wypiłam herbatkę, ale Tobie życzę smacznej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale ja zawalona robotą po tym urlopie jestem, a tak mi się nie chce, że szok :( Do tego koleżanka z pokoju poszła teraz na urlop więc nie mam nawet do kogo gęby otworzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaa ja jestem cały czas sama a do tego mąż jest już 4 tydzień w innym oddziale firmy to nie dość żę w pracy jestem sama to w domu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się pracować więc wam jeszcze opowiem jak uratowałam kotkę od śmierci głodowej. Moi rodzice mają kotkę, która ma już 11 lat - kiedyś była moja ale jak wyjechałam na studia to została z rodzicami. Przyjeżdżam, patrzę, a z niej została tylko skóra i kości, stan zapalny dziąsła, ząb ma prawie korzeń na wierzchu, a kot jej tylko jedną stroną. Pytam się matki czy była u weterynarza, a ona mi mówi, że dzwoniła (!!!) - ręce mi opadły - i powiedzieli, że nie wyrywają zębów, bo nie maja sprzętu i trzeba jechać do innego miasta 40 km, a moi rodzice nie mają samochodu. Ja nie bawiąc się w żadne telefony wrzuciłam kota w koszyk i dawaj do tego weta, no i co ? Dało się :) Wprawdzie bez znieczulenia (ząb i tak był na wierzchu więc to była chwilka) i sama musiałam kotkę trzymać przy zabiegu, ale pozbyliśmy się wrednego zęba :D Kot jest teraz na mnie śmiertelnie obrażony ale przynajmniej jeść może ;) No więc mam dla was taką radę - Nie leczcie zwierząt przez telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Achaja, a jakbyś nie pojechała do mamy to pewnie kotek by zdechł :( Prawdę mówiąc to przez telefon jeszcze mi się nie zdarzyło leczyć zwierzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja własnie dotarłam do pracy. Byłam dzisiaj powtórzyc badanie glukozy. Ciekawe co wyjdzie tym razem i czy wogóle wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny melduję się po porannej kawusi co tam słychać w szerokim w świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola po porannej? Chyba żartujesz :P My tu juz od rana kawkę i herbatkę pijemy z Achaja a ty dopiero teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie sylwiu troche wcześniej ją wypiłam ale dopiero teraz mam troche czasu żeby poklikać także się zameldowałam u was też pogoda taka paskudna bo u mnie straszna zimno i leje na przemian ze sniegiem cos okropnego brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś troszeczkę usprawiedliwiona ;) U mnie tez paskudna pogoda, rano było tylko zimno a teraz nie dość że dalej jest zimno to jeszcze zaczął padać deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - napewno wyjdzie wszystko ok :) Jak tam glukoza ? Za drugim razem smakowała lepiej ? :P U mnie też zimno i pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam się jeszcze poskarżyć co mi wczoraj mąż powiedział ... Że robię się droga w utrzymaniu ;) !, bo sobie jedwab do włosów kupiłam za niecałe 15 zł, echhh Ci Faceci - dobrze, że nie wie ile czasem na inne kosmetyki wydaje - hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to już tak mają zawsze cos nie tak a jak oni sobie kupuja jakieś zabawki to wszystko ok nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluzkoza do wypicia:) ja lubie slodycze:P może za słodkie ale dalam rade:) Dzisiaj o 18 pójde po wynik to bede juz wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłm do koleżanki co miała termin na 15.03 i jeszcze się kula także mała nie spieszy się na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie masz się czym przejmować bo ja sobie kupiłam szampon i odżywkę z biosilka za 220 zł. Ciekawe co by twój mąż na to powiedział jakbyś sobie taki zestaw fundnęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie robiłam cukru po obciążeniu. Dwa razy robiłąm na czczo i wyszło idealnie i na razie ginka mi nie kazała nic robić. W pierwszej ciąży też nie robiłam. Widocznie jak nie ma się z tym problemu to nie jest niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mały mi chyba siedzi cały czs na wątrobie bo nie umie wysiedzieć przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana w końcu się odezwałaś. Gdzie byłaś tyle czasu, że nie miałaś nawet czasu do nas zaglądnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój na szczescie nie oszczedza mi kasy na kosmetyki. Sam od siebie czasem zablysnie i kupi mi cos drogiego, np kiedys na moje problemy z cera kupił mi zestaw vichy, gdzie ja bym w zyciu sobie nie kupiła. u mnie jest chyba raczej na odwrót- on mi kupuje drogie kosmetyki a ja sobie zawsze żałuje:P Jana moje wyniki glukozy na czczo tez były dwukrotnie idealne więc nie wiem dlaczego moja gin kazała mi zbadac po obciązeniu. Widocznie profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kupe roboty dzisiaj i szybko mi dzien leci. Jeszcze godzina i do domu:) Sylvia kiedy mąż wraca? Bo czekam na aktualną fotę brzucha:) Dzisiaj na badaniach poznałam dwie dziewczyny, jedna z terminem na 10 czerwca a jedna za 15 lipca:) Takze miałysmy wspolne tematy i godzina czekania szybko zleciała. Obydwie miały taki duzy brzuch jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona to kiedy mój mąż wraca to jest najlepsze pytanie, ale niestety nikt na nie nie zna odpowiedzi :( Jak pojadę do niego na weekend to poproszę go żeby mi zrobił zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×