Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Hej Ja własnie kończę poranna kawę. Jutro w pracy nie mamay prądu od 8 do 15 także nie bede mogła się odezwać, ale za to poczytam sobie książkę, bo bez komputera nic nie popracuję.... Wczoraj odebrałam wyniki glukozy i są w porządku- glukoza na czczo wyszla mi 68 przy normie 60-110, a po obciążeniu 126, ponoć dopiero przy 140-150 nalezy się zainteresować podwyższonym poziomem cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję tabelkę tak dla przypomnienia, a przy okazji zmieniam tydzień :) Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23-28.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...27..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..23...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.22.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć loona. To super, że wyniki masz w porządku, bardzo się cieszę :) Ja mam dzisiaj wizytę u mojej lekarki, a jeszcze muszę odebrać wyniki z krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale u mnie dziś piękne słoneczko świeci :D Tylko zimno jak cholera :P loona - super, że masz dobre wyniki, teraz trzymam kciuki za wizytę Sylwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja gdzie Ty mieszkasz, że słoneczko widzisz ;) Podeślij troszeczkę promieni bo mi by się przydało :) Co do wizyty to jutro rano napiszę bo mam ja dopiero o 19 albo 20 nie pamiętam dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez piękne bezchmurne niebo i słoneczko swieci:D:D:D Aż miło spojrzeć za okno:) Sylvia trzymam kciuki za wizytę. Też uaktualniam tabelkę Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23-28.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...27..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..26...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..23...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.22.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Tak na marginesie, dominikap za miesiąc rodzi a nawet sie do nas nie odezwie.....ciekawe czy dostaniemy chociaz info o tym że urodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona kto wie może już urodziła ;) a jak nie to życzę jej lekkiego i szybkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety loona podejrzewam, że nie dostaniemy żadnego info od dominiki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda bo byłby to pierwszy poród na naszym topiku. Ciekawe czy to chlopiec czy dziewczynka...Moze chociaz jak urodzi to wpadnie sie pochwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też przypuszczam, że dominika się już nie odezwie, szkoda bo faktycznie nawet nie wiemy jak przeszła przez ciążę i co urodzi. Ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i z małym wszystko w porządku :) Waży 490g w 23 tyg i rozwija się dobrze. Co do wyników badań to znowu mi wyszło w moczu że mam dużo fosforanów przez co dopadają mnie kolki nerkowe :( Dziewczyny uwierzcie nie życzę nikomu takich kolek bo to ból jak cholera. Ostatnio już chciałam jechać na pogotowie tak mnie dopadło w środku nocy, tylko, że ja myślałam że to piasek mi z nerek schodzi a się okazało że to te cholerne kolki. Kazała mi pić jeszcze więcej płynów, powiedziałam jej, że nie wiem czy dam radę bo już naprawdę dużo pije i potem w nocy wstaję po kilka razy :( Co do badania krwi to też spadły mi płytki krwi ale powiedziała, że taki mój urok i raz mam wyższe raz niższe i pozostaje tylko to kontrolować. Na następną wizytę mam zrobić badanie obciążenia glukozy tak więc teraz Ja będę pić słodycze z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kbietki:) Sylvia wiem co to bol nerki,tylko ze ja nie mialam kolki tylko zapalenie kielichowo miedniczkowe-w tym siedzi nerka:O Kurcze to byl bol:O Przy jednej i drugiej ciazy lezalam na to w szpitalu:( Wspolczuje ci. A co do mojego stanu po owulacyjnego to bola mnie troche piersi no i temperatura utrzymuje mi sie ciagle powyzej 37st!!!To chyba dobrze:) Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylvia - wspólczuje tych nerek, mam nadzieję, że wszystko będzię ok, najważniejsze by maleństwo było zdrowe fretka - bardzo ładna tempka :D U mnie standard, żadnej owulki. Śmiałam się dziś z mężem, że mi zamiast rosnąć to temperatura spada ... A on na to: \" Może u Ciebie jest odwrotnie \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja no kto wie ? może faktycznie u Ciebie jest odwrotnie :) Ale by było wtedy zaskoczenie i radość :D Kurde chyba mnie jakaś grypa zbiera :( czuje jakbym miała całe płuca zawalone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przepraszam za nagłe zniknięcie, ale może jeszcze mnie Ktoś pamięta?? Zauważam duże zmiany na + Jestem juz przy końcówce ( 3 tyg.), ale ciąża do 4 miesiąca była zagrożona ( 3 pobyty w szpitalu), zreszta całą ciąże czuję strach. Jak juz szczęśliwie urodzę, to chyba dopiero odetchnę. Lekarz twierdzi, że tak właśnie będzie, więc nie pozostaje mi nic innego jak zaufac doświadczonej osobie. Brzuszek juz znacznie się obniżył, skurcze się pojawiają coraz mocniejsze, może szybciej niz planowaliśmy spotkamy się z naszą córeczką:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dominika super ,że się odezwałas:) Życzę Ci szczęśliwego porodu i zdrówka dla Ciebie i córeczki:) Jak tam po weekendzie? Ja w sobote chodziłam po lesie i korzystałam z pięknej pogody, za to wczoraj było okropnie na dworze i cały dzień spędzilam w domu....troche sie wynudziłam...Dzisiaj też koszmar na dworze, leje i wieje a do tego szaro jest, mozna popaść w depresje, a ponoć dopiero od poczatku kwietnia ma się zrobić ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Brr.. Jak zimo i brzydko - zmokłam w drodze do pracy :O dominika - trzymam kciuki za ciebię i córeczkę, życzę lekkiego porodu 🌼🌼🌼 Czy u was też tak wiało w nocy ? Nie mogłam przez to spać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiało strasznie, niedosyć że nie mogłam zasnąć bo przez weekend sie wyspalam, to około 2 zasnełam i budziłam sie co chwile przez wiatr i na siusiu. A to tego mój chrapał cały czas, ja juz nie moge z tym jego chrapaniem, a najlepsze jest to że od około 2 miesięcy chrapie, wczesniej nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny super dominikap że się odezwałaś życze ci lekkiego porodu i trzymam za was kciuki u mnie też od rana leje i wieje a na domiar złego synek znów chory już drugą nocke z rzędu mam zarwaną poprostu padam z nóg niech już ta wiosna przyjdzie bo chyba nie wyjdziemy z tych chorób aż serce się kroi jak musze mu robić kolejny raz inchlacje i inne niedobre leki podawać dobrze że choć nie mam z nim problemów bo to jest taki mały lekoman i kazdą ilość syropków i tabletek zje a co tam u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ależ jesteście zajęte topik umiera śmiercią naturalną nawet nie ma z kom poklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu, czyli siedze w pracy i z utęsknieniem czekam na 15:30 zeby isc do domu. Bolą mnie plecy i tyłek od siedzenia. teraz wcinam sobie loda:P A poza tym to jakos cieżko mi sie dzisiaj oddycha i sie nie wyspałam. Pogoda do bani... ale narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie poszłabym, ale juz się wcześniej dogadałam z szefową i moja zmienniczką, ze pojde w maju. Teraz juz nie moge sie wycofac bo koleżanka która mnie zastępuje idzie specjalnie pod koniec kwietnia na urlop, bo potem do konca roku juz nie bedzie mogła. A nie chce odwalać chamówy i ją teraz zostawic bo ma wczasy wykupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej sytuacji to rzeczywiście nie możesz teraz iść na zwolnienie. No trudno - będziesz musiała się przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×