Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Na forum napewno będę zaglądać, natomiast jeżeli chodzi o gg to raczej nie korzystam. Ale napewno będę trzymać za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula86
mialam 3.07-9.07 albo 4.07-10.07 tak te madre kalkulatory z netu obliczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem testy z netu sie mylą. Tzn. wystarczy troche stresu, przeziębienie i owulka sie przesuwa. Jesli chcesz to zasze mozesz mierzyć tempke, albo kupic testy owulacyjne. Wtedy łatwiej bedzie Ci wyznaczyc owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zgodzi jeżeli masz regularne cykle, a po odstawieniu tabletek nie zawsze tak jest. Ja się w zeszłym cyklu bardzo zdziwiłam, bo owulkę miałam dopiero w 24dc (co wcale nie oznacza, że u Ciebie też tak będzie). W tym cyklu zdecydowałam się na codzienne, poranne mierzenie temperatury co by owulki tym razem nie przegapić, jeszcze nigdy tego nie robiłam ale mam nadzieje, że się uda ją przyłapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula86
A jak to wyglada z tym mierzeniem?Podczas owulki jest wyzsze temp?Jak sie wogole do tego zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem w tym początkująca. Napiszę co wiem najwyżej mnie ktoś poprawi :) Temperaturę mierzy się codziennie rano, o stałej godzinie, przed wstaniem z łóżka. W czasie owulacji temperatura skacze do góry (co najmniej 0,2 st C), podwyższona temperatura utrzymuje się do czasu przyjścia @ - około 14 dni. Jeżeli temperatura nie spadnie to jesteś w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula86
A taka niepodwyzszona to mniej wiecej ile pewnie kolo 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna temeratura to zazwyczaj 36,6 st. Mierzona rano może być trochę niższa- u mnie jest to średnio 36,5 albo troszkę mniej - jest to sprawa indywidualna dlatego trzeba mierzyć od początku cyklu, żeby mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ode mnie taka mała rada - jesteś w domu i pewnie nie masz zbyt wielu zajęć to może poczytasz trochę o tematyce ciążowej w necie, niekoniecznie na forum, będzie Ci łatwiej wtedy wszystko zrozumieć, a może przy okazji i mnie trochę podszkolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula86
Hmm..tak szczerze mowiac to niekiedy na forum dowiedzialam sie wiecej rzeczy niz z neta (wszedzie to samo) i ksiazek (a mam ich cale mnostwo!!!!) Tutaj masz zywe przyklady i porownania-u jednej bylo tak u drugiej inaczej.Pozatym ani ksiazka ani net nie porozmawia z toba.Nie zrozum mnie zle te pomoce tez sa potrzebne,sama z nich codziennie korzystam.Polecam ksiazke "W oczekiwaniu na dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to masz rację. Trzeba czerpać wiedzę z różnych źródeł byleby tylko nie traktować wypowiedzi na forum jak wyroczni, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Jak możesz to zaczernij sobie nick - nie będzie ryzyka, że ktoś się pod Ciebie podszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja-dzieki.Nie pomyslalam ze ktos sie pode mnie moze podszyc.Nie wiem czy sie martwic czy cieszyc ale dzisiaj nic a nic mnie nie bolo ani troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, jeśli jestes w ciąży to brzuch może cię pobolewać z róznym natężeniem. Jednego dnia mocniej innego dnia wcale... tu nie ma regóły. Wszystko zalezy od oranizmu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nic nie wiem-wszystko jak reka odjal jak narazie.Nie mam takiego wrazenia juz jakby zaraz miala przyjsc @.Czy to cos moze znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Tobą Kasiula... na forum zawsze znajdzie sie ktoś, kto doda otuchy ;) . Książka nie powie Ci dobrego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym się oficjalnie dopisać do topiku:) Widzę, że aktywnie u Was, a sporo topików już wcześniej przeglądałam. Też staramy się o dziecko, mamy już 2 nieudane cykle, a tak się staraliśmy...już nawet mi się@ spóźniała a tu nic, po kilku dniach niespodziewajka:( A z tymi tabletkami anty...lepiej unikać, ja brałam ponad rok microgynon i się rozregulowałam, deprecha itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zabciu za Ciebie tez bede trzymać kciuki. Mam nadzieje, że niedługo zaczniecie się dzielić dobrymi wiadomościami o 2 kreseczkach :) a co do tabletek... człowiek był młody i glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio bralam micriginon,przed tem novinet i diane 35.Ale jakos nie mialam zadnych skutkow ubocznych.Chyba ze te bole co teraz mialam to od tabletek,od odstawienia.Naprawde nie wiem. Zabcia a teraz kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jestem po @ (11.07 dostałam) i zaczniemy już niedługo starania:) Mam nadzieję,że mi się znowu cykl nie przdłuży, jak teraz, bo 35 dni miał, jak nigdy, a człowiek wtedy chodzi jak na haju mimo, że test negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć żabcia 🌼 Fajnie, że jest nas coraz więcej :) Kasiula - nie chciałabym Cię martwić ale ja po odstawieniu tabsów też miałam takie dziwne bóle w drugiej połowie cyklu. Musisz cierpliwie czekać - trzymam kciuki aby to jednak była ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja82-to będzie nam raźniej:) Ja w sumie za jakieś 9 m-cy będę matką, ale chrzestną:)siostra mi zaciazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- już nie obliczam, bo się nie sprawdziło ostatnio, skoro taki długi cykl miałam.Celowaliśmy w te dni, a tu lipa. Teraz bedę tylko obserwować i zastanawiam się nad mierzeniem temperatury,ewentualnie będę się podpierać obliczeniami, żeby nie nadwyrężyć mojego faceta za bardzo:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czytałam Wasz topik i stweirdzilam ze cos napisze ja tez sie staram o dzidzie , w grudniu odstawilam tabsy i mysllaam ze to takie proste no ale jak widac do tej pory sie nie udało co miesiac mialam objawy ciązy :-) zwłaszcza zaraz po odstawieniu-nawet zawroty głowy mdłości i inne dzis mam 34 dzien cyklu i czekam na @ a własciwie jego brak osattnio dostalam własnie w 34 dniu , wczesniej w 40 a jeszce wczesniej w 33 wiec niezyt regularnie i dosyc długie cykle po 3 meisiacach od odtsawienia mialam robienoe badania ogolne oraz USG i lekarz stwierdzil ze wsyzstko w porzadku ale miesiac temu poszłam jeszce raz ze nadal si enam nie udało i lekarz kazał mi przyjsc na USG w 12 dniu cyklu jesli teraz dostane @ no wiec czekam jak nei dostane do soboty to robie test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNikkka86
To ja sie dopisuje do Was. kasiula86 , jestesmy z tego samego roku i rowniez staramy sie o dzidziulka. Ja okres planowo mam dostac 22 lipca. Poki co nie mam zadnych objawow. Czasem zabola mnie sutki, i mnie troche zemdli. Ale byc moze sobie juz wmawiam. My staramy sie juz 3 cykl. W pierwszym po odstawieniu plastrow Evra mialam wszystkie objawy...ale byla jedna krecha. Odezwe sie pozniej poniewaz, ucze sie teraz. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale wam dobrze, że macie tak regularne cykle... Ja to ostatnią @ miałam 10 czerwca i jak narazie nic. Dopiero zaczynam czuć ze mnie piersi bolą, więcpotrwa to jeszcze jakiś tydzień... Urwanie głowy z tymi długimi cyklami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze coraz wiecej nas!!!I bardzo dobrze,przynajmniej nie bede sie czula osamotniona w tych staraniach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny 🌼 tulipanek- widzę, że nasze cykle są tak samo nieregularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×